Brandýský pohár | Basketbalový kemp | Národní finále U11 | Turnaj regionálních výběrů U14

» U12 G

 

KATEGORIE U12B
E F G H CH
BKB Mladá Boleslav Mělník Sokol Pražský BŠ Praha
Jižní Supi Písek A Písek B PITYKE KSE Dresden
Erfurt Příbor Plzeň Josefov Hradec Králové

 

E BKB Jižní Supi Erfurt score body pořadí
BKB E 20:55   28:35  48:90  2  3.
Jižní Supi  55:20 E  52:7  107:27  4  1.
Erfurt  35:28  7:52 E  42:80  3  2.

F Mladá Boleslav Písek A Příbor score body pořadí
Mladá Boleslav F 7:85  14:52  21:137   2 3. 
Písek A 85:7  F 47:15 132:22 1. 
Příbor  52:14 15:47 F 67:61  3  2.
G Mělník Písek B Plzeň score body pořadí
Mělník G  25:31  40:37  65:68  3  2
Písek B 31:25  G  39:22 70:47 
Plzeň  37:40 22:39  G 59:79   2
H Sokol Pražský PITYKE KSE Josefov score body pořadí
Sokol Pražský H  35:34 31:13   66:47  4  1
PITYKE KSE  34:35 H  35:26 69:61   2  2.
Josefov  13:31  26:35 H 39:66   3.
CH BŠ Praha Dresden Hradec Králové score body pořadí
BŠ Praha CH  32:16  43:28  133:44  4  1.
Dresden  16:32 CH 20:19   36:51  3  2.
Hradec Králové  28:43  19:20 CH 47:63   2  3.

UMÍSTĚNÍ PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI

DLE DOSAŽENÉHO SCORE:

1.  Písek A postup do PLAY-OFF Písek "A"
2.  Jížní Supi postup do PLAY-OFF Jižní Supi
3.  BŠ Praha postup do PLAY-OFF BŠ Praha
4.  Písek B postup do PLAY-OFF Písek "B"
5.  Sokol P. postud do PLAY-OFF Sokol Pražský
6.  Pityke postup do PLAY-OFF Pityke
7.  Příbor postup do PLAY-OFF Příbor
8.  Mělník postup do PLAY-OFF Mělník
9.  Dresden PLAY-OUT o 9.-12. místo  Dresden
10.  Erfurt PLAY-OUT o 9.-12. místo Erfurt
11.  Hr. Král. PLAY-OUT o 9.-12. místo    Hradec Králové
12.  Plzeň PLAY-OUT o 9.-12. místo    Plzeň
13.  Josefov PLAY-OUT o 13.-15. místo   Josefov
14.  BKB PLAY-OUT o 13.-15. místo    BK Brandýs
15.  Ml. Bol. PLAY-OUT o 13.-15. místo    Mladá Boleslav

PLAY-OFF

č. 18 1.Písek A 43:14  č. 19 2.Jížní Supi  43:13
8. Mělník 7. Příbor

č. 13 4.Písek B  19:36 č. 16 3. BŠ Praha  25:50
5. Sokol P. 6. Pityke
č. 31 vč. 18 Písek A 15:24  č. 33 vč. 16 Pityke  38:21
vč. 13 Sokol P. vč. 19 J. Supi
č. 38 pč. 18 Mělník  26:21 č. 37 pč. 16 BŠ Praha 45:19 
pč. 13 Písek B pč. 19 Příbor

ZÁPASY O KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ

ZÁPASY O 9.-12. MÍSTO

č. 3 9. Dresden  6:23 č. 9 10. Erfurt  26:33
12. Plzeň 11. Hr. Králové

VLOŽENÝ ZÁPAS

U12B (14) BK Brandýs n.L.  12:39
U12G (10)

ZÁPASY O 13.-15. místo
  13. Josefov 14. BKB 15. Ml. Bol. score body pořadí
13. Josefov    40:12  44:12  84:24 13. 
14. BKB 12:40     15:17  27:57  2 15. 
15. Ml.Bol.  12:44 17:15     29:59 14. 

 

o 11. místo pč. 3 Dresden 27:21   o 9. místo vč. 3 Plzeň 32:27 
pč. 9 Erfurt vč. 9 Hradec Králové
o 7. místo pč. 37 Příbor 21:34  o 5. místo vč. 37 BŠ Praha  44:17
pč. 38 Písek vč. 38 Mělník
o 3. místo pč. 31 Písek A  34:37 FINÁLE vč. 31 Sokol P. 29:34 
pč. 33 J. Supi vč. 33 Pityke

KONEČNÉ POŘADÍ

1.  Pityke KSE
2.  Sokol Pražský
3.  Jížní Supi
4.  Sršni Písek A
5.  BŠ Praha
6.  BK EBC Mělník
7.  Sršni Písek B
8.  BK Příbor
9.  Plzeň
10.  Sokol Hr. Králoové
11.  Dresden TITANS
12.  BC Erfurt
13  Baskeťáci Josefov
14.  TJ AŠ Ml. Boleslav
15.  BK Brandýs n.l.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 2017: ZDE

FOTOGALERIE - BRANDÝSKÝ POHÁR 2017

 

                                ÚČASTNÍCI 2018

          Potvrzení účastníci  (zaplaceno startovné)

 

1   U10 MIX      U12G     U12B
2 BK Brandýs n.L. BK Brandýs n.L. BK Brandýs n.L.
3 Pandy Čelákovice  Pandy Čelákovice  PItyke  (Maďarsko)  
4 Sokol Pečky  Basket Slovanka BAŠ Varnsdorf 
5 BK Loko Trutnov  PItyke  (Maďarsko)  BA Grizzlies Plzeň 
6   BAŠ Varnsdorf   
7      
8      
9      
10      
11      
12      
13      
14      
15      
16      

 

              Přihlášení účastníci  (nezaplaceno startovné)

 

   U10 MIX       U12G        U12B
Sokol Hradec Králové  BK Loko Karlovy Vary Lehvharti Chomutov
  Sokol Hradec Králové  BC Kolín 
  BK Studánka Pardubice   

 


bkbrandys.rajce.net

Partneři akce

 

Město Brandýs nad Labem - Stará Boleslav


 

přihlásit se
rss