Brandýský pohár | Basketbalový kemp | Národní finále U11 | Turnaj regionálních výběrů U14

» U12 B

KATEGORIE U12G
I J K L
BKB Říčany Kolín Pastelka
BA Sparta Hradec Králové Slovanka Strakonice
Kladno Prosek Ústí nad Orlicí Čelákovice
      Wroclaw

I BKB BA Sparta Kladno score body pořadí
BKB I  27:18 74:7  101:25 4  1.
BA Sparta  18:27 I  7:65  83:34  3  2
Kladno 7:74   7:65 I  14:109  2  3

J Říčany Hradec Králové Prosek score body pořadí
Říčany J  27:46  18:32  45:78  2 3. 
Hradec Králové 46:27  J 57:11 103:38   1.
Prosek 32:18   11:57 J  43:75  3 2. 
K Kolín Slovanka Ústí nad Orlicí score body pořadí
Kolín K  21:46  22:55  43:101  2  3.
Slovanka  46:21 K  30:38  76:59  3  2.
Ústí nad Orlicí 55:22   38:30 K  93:52  4  1.
L Pastelka Strakonice Čelákovice Wroclaw score body pořadí
Pastelka L  16:42  49:15 19:21   84:78  4  3.
Strakonice  42:16 L  75:5 26:23   143:44  6  1.
Čelákovice  15:49  5:75 L 11:42  31:166   3  4.
Wroclaw 21:19   23:26 42:11  L 86:56   5  2.

PLAY-OFF

č. 1 1JH. Králové  22:14 č. 2 1K Ústí n.O.  34:24
2I BA Sparta 2L Wroclaw

č. 7 1L Strakonice  36:18 č. 8 1I BKB  30:42
2K Slovanka 2J Prosek
č. 17 vč. 2 Ústí n.O.  40:43 č. 26 vč. 8 Prosek  15:35
vč. 1Hr. Králové vč. 7 Strakonice
č. 27 pč. 2 Wroclaw 14:21  č. 32 pč. 8 BKB 22:52 
pč. 1BA Sparta pč. 7 Slovanka

PLAY-OUT

zápasy o 9.-13. místo hrají družstva na základě získaného score v základní skupině

9.  Pastelka
10.  Říčany
11.  Kolín
12.  Kladno
13.  Čelákovice

VLOŽENÝ ZÁPAS

U12B (14) BKB  12:39
U12G (10) Říčany

ZÁPASY O KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ

2 zápasy o 12. místo

 12. Kladno  19:40  12. Kladno 7:32 
 13.Čelákovice  13. Čelákovice

ZÁPASY o 9.-11. místo
  9.Pas 10. Říč 11. Kol score body pořadí
9. Pas    31:29  58:8  89:37  4  9.
10.Říč  29:31    32:26  61:57 10.
11. Kol  8:58  26:32    34:90  2  11.

ZÁPASY o 1.- 8. místo

o 7. místo pč. 27 Wroclav 34:17  o 5. místo vč. 27 BA Sparta 19:32 
pč. 32 BKB vč. 32 Slovanka
o 3. místo pč. 17 Ústí n.O. 39:17  FINÁLE vč. 17 Hradec Králové 38:24 
pč. 26 Prosek vč. 26 Strakonice

KONEČNÉ POŘADÍ
1.  Sokol Hradec Králové
2.  BK Strakonice
3. BK Ústí nad Orlicí
4. bK Prosek 
5. Slovanka Praha 
6. BA Sparta
7.  MKS MOS Wroclaw
8.  BKB
9.  Pastelka Ml. Boleslav
10.  SK Slunéčko Bas. Říčany
11. BC Kolín  
12.  Spartak Čelákovice
13.  TJ Sokol Kladno

 

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 2017: ZDE

FOTOGALERIE - BRANDÝSKÝ POHÁR 2017+

 

                                ÚČASTNÍCI 2018

          Potvrzení účastníci  (zaplaceno startovné)

1   U10 MIX      U12G     U12B
2 BK Brandýs n.L. BK Brandýs n.L. BK Brandýs n.L.
3 Pandy Čelákovice  Pandy Čelákovice   
4      
5      
6      
7      
8      
9      
10      
11      
12      
13      
14      
15      
16      

              Přihlášení účastníci  (nezaplaceno startovné)

 

   U10 MIX       U12G        U12B
Sokol Pečky    Lehvharti Chomutov
Loko Trutnov     
     
     

 


bkbrandys.rajce.net

Partneři akce

 

Město Brandýs nad Labem - Stará Boleslav


 

přihlásit se
rss