Menu

 

08.06. - 10.6.2018
Čas ZŠ – pravá těl. ZŠ – levá těl. Sportcentrum Hala PFUK
PÁTEK
16,00  Brandýs „B“ - H.Králové Brandýs „B“ (MS)-Jablonec K. Vary – Pečky Varnsdorf – H.Králové „B“
6:48 0:20 (57:6) 49:17 2:56
17,00  Brandýs „A“ - Slovanka Brandýs „C“- Čelákovice Sixers – Ml. Bol. Pardubice -Čelákovice
44:33 8:47 45:35 22:19
18,00  Brandýs – Kroměříž Vyškov – K. Vary Plzeň – Kolín Brno – Varnsdorf
32:31 35:21 77:20 41:5
19,00  Olomouc – Varnsdorf Trutnov „B“ - Čelákovice Brandýs „A“ - Trutnov „A“ Čelákovice – Pityke
72:8 8:64 10:61 37:16
20,00  Brandýs „A“ - Trutnov BKB „B“(MS) - H.Král. „A“ Kolín – Pityke Ml. Bol.. - Chomutov
26:23 28:47 38:24 6:56
SOBOTA
8,30  Brandýs – Sixers Brandýs „B“  - Brandýs „C“ Čelákovice – Hr. Králové H.Králové „B“ - Brno
48:8 42:10 14:41 4:21
9,30  H.Králové „A“ - Jablonec Brandýs „A“ - Vyškov Slovanka – Trutnov Pityke – Plzeň
100:5 11:64 13:32 5:54
10,30  Pityke – Pardubice Trutnov „A“ - K. Vary Varnsdorf – Kolín Kroměříž – Chomutov
9:42 26:7 16:57 11:47
11,30  Brandýs – Ml. Bol. Pečky – Vyškov H.Králové – Trutnov „B“ Olomouc – Pityke
32:11 10:42 89:7 36:15
 12,30   3H   -    3E     Brandýs „A“ - K. Vary  Brandýs „B“ - Čelákovice  3F – 3G
Varndsdorf-Basket Slovanka  BKB "B" (MS) - Pytike
6:42 10:44 10:35 0:20 (51:4)
13,30  č. 1     1E – 2G Trutnov „A“  - Pečky  Ml. Bol. - Kroměříž  č. 2      1F – 2H
 BKB "A" - Pandy Čelákovice  Hradec "A" - Hradec "B"
37:9 50:12 16:17 51:11
14,30   č. 3     2E-1G Plzeň – Olomouc  Brandýs „C“ - H.Králové  č. 4     2F – 1H
   Jablonec n.N - KP Brno
43:28 60:11 0:65 9:45
15,30  Brandýs – Chomutov Vyškov – Trutnov „A“ Brandýs „B“ - Trutnov „B“ Kroměříž – Sixers
35:41 46:39 52:8 28:21
16,30 č. 5     Vč.1 – Vč. 2 Brandýs „A“ - Pečky  Pityke – Varnsdorf  Kolín – Olomouc 
Brandýs "A" - HK "A" 
14:44 18:36 71:19 40:18
17,30 Chomutov – Sixers  č. 8       Pč. 3 – Pč. 4 Brandýs „C“ - Trutnov „B“  3E – 3G
 Pardubice - Jablonec Basket Slovanka - Pityke
65:18 44:23 31:8 65:12
18,30 č. 6       Vč. 3 – Vč. 4 č. 7     Pč. 1 – Pč. 2 Plzeň – Varnsdorf  3F – 3H
 Trutnov - Brno
Čelákovice - S. HK "B"  BKB B"(MS) - Varndsdorf
36:23 19:18 138:10 0:20 (66:6)
19,30 O d   1 9 . 3 0   h o d .   s o u t ě ž e   k a t e g o r i e   U 1 0   m i x   
20,15  O d   2 0 . 1 5   h o d .   s o u t ě ž e   k a t e g o r i e   U 1 2 G + U 1 2 B   
NEDĚLE
8,30   O 5. místo 3A – 3B O 9. místo 5A- 5B O 7.místo 4A – 4B 3G – 3H
 Karlovy Vary - BKB "B" BKB "A" - Trutnov "B"  Sokol Pečky - BKB "C"   Pytike - Varnsdorf
14:32 39:8 22:12 20:18
9,30   O 3. místo Pč. 5 – Pč. 6 O 7. místo  4C- 4D O 3. místo 2A-2B 3E – 3F
BKB "A" - Brno   Sixers - Pytike Trutnov "A" - Čelákovice Slovanka  - BKB "B" (MS
27:21 22:47 34:28 20:0 (17:43)
 10,30   O 3. místo 2C – 2D O 7. místo    Pč. 7 – Pč. 8 Finále 1A – 1B O 9. místo    5C -5D
BKB - BC Kolín  Sokol HK "B" - Jablonec   BK Vyškov - Sokol HK Ml.Boleslav - Varndsdorf 
19:36 31:11 21:45 45:22
 11,30   Finále Vč. 5 – Vč. 6 O 5.místo  Vč. 7 – Vč. 8  O 5.místo   3C-3D  
Sokol HK "A"- Trutnov "A" Čelákovice - Pardubice Kroměříž - Olomouc  
47:18 15:21 15:30  
12,00 VYHLÁŠENÍ KATEGORIE U10 MIX
12,30 Finále  1C-1D      
Chomutov - Plzeň       
8:62      
13,00 VYHLÁŠENÍ KATEGORIE U12G
13,30 VYHLÁŠENÍ KATEGORIE U12B
VŠECHNA VYHLÁŠENÍ PROBĚHNOU NA VENKOVNÍM HŘIŠTI U ŠKOLY :)

 

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok