Menu

 

SKUPINA A
A BK Snakes Ostrava Sokol Pražský SAM Brno BK Horejsek Děčín SKB Rokycany body skóre pořadí
BK Snakes Ostrava A  63:42  49:57  81:40 99:18  292:157   2.
Sokol Pražský  42:63 A  28:88  52:61  64:30  5  186:242  4.
SAM Brno  57:49  88:28 A  83:44  104:28  332:149 1. 
BK Horejsek Děčín  40:81  61:52  44:83 A  91:27  6  236:243 3. 
SKB Rokycany  18:99  30:64  28:104  27:91 A  4  103:358  5.

 Sokol Pražský - BK Horejsek Děčín 52:61 (27:31) 

SKB Rokycany - SAM Brno 28:104 (17:51)

Sokol Pražský - BK Snakes Ostrava 42:63 (22:34)

SKB Rokycany - BK Horejsek Děčín 27:91 (18:43)

SAM Brno - BK Snakes Ostrava 57:49 (38:23)

SKB Rokycany - Sokol Pražský 30:64 (18:30)

BK Horejsek Děčín - Snakes Ostrava 40:81 (21:48)

SAM Brno - Sokol Pražský 88:28 (26:8)

SKB Rokycany - Snakes Ostrava 18:99 (10:53)

SKUPINA B
B Tygři JBC Brno BCM Orli Prostějov BK Sojky Pelhřimov BK Brandýs USK Praha body skóre pořadí
Tygři JBC Brno B  76:45  77:15  61:31  61:55  8  275:146  1.
BCM Orli Prostějov  45:76 B  71:31  60:38 66:51   7  242:196  2.
BK Sojky Pelhřimov  15:77  31:71 B  45:34  31:54 122:236  4. 
BK Brandýs  31:61  38:60  34:45 B 38:67  141:233  5. 
USK Praha  55:61  51:66  54:31 67:38  B  6 227:196   3.

 USK Praha - BK Brandýs 67:38 (33:19)

BK  Sojky Pelhřimov  - Tygři JBC Brno 15:77 (15:30) 

BCM Orli Prostějov - USK Praha 66:51 (26:23)

BK Brandýs - BK Sojky Pelhřimov 34:45 (18:20)

Tygři Brno - BCM Orli Prostějov 76:45 (28:23)

BK Sojky Pelhřimov - Orli Prostějov 31:71 (16:38)

USK Praha - TYGŘI JBC Brno 55:61 (26:21)

BK Brandýs - BCM Orli Prostějov 38:60 (20:26)

USK Praha - BK Sojky Pelhřimov 54:31 (24:19)

Tygři JBC Brno - BK Brandýs 61:31 (32:16)

o 9. místo   o 7. místo  
  5A  SKB Rokycany 34  SKB Rokycany 4A  Sokol Pražský          63  Sokol Pražský  
5B  BK Brandýs     55 (mimo soutěž)  4B  Sojky Pelhřimov       19  
                 
o 5. místo   o 3. místo  
  3A  BK Horejsek Děčín    36  USK Praha 2A  Snakes Ostrava      93  Snakes Ostrava  
3B  USK Praha               37 2B  Orli Prostějov         57  
                 
    FINÁLE  
1A  SAM Brno  SAM Brno  
1B  Tygři Brno  
                 

 

KONEČNÉ POŘADÍ
1.  SAM Brno
2.  Tygři JBC Brno
3.  BK Snakes Ostrava
4.  BCM Orli Prostějov
5.  USK Praha
6.  BK Hirejsek Děčín
7.  Sokol Pražský
8.  BK Sojky Pelhřimov
9.  SKB Rokycany
10.  BK Brandýs

SKB Rokycany - BK Brandýs 34:55 (14:23)

BCM Orli Prostějov - BK Snakes Ostrava 57:93 (28:32)

Sokol Pražský - BK Sojky Pelhřimov 63: 19 (27:11)

BK Horejsek Děčín - USK Praha 36:37 (16:22)

SAM Brno - Tygři JBC Brno 56:52

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok