Menu
SKUPINA C
C Sokol H. Počernice BK Brandýs Jiskra Kyjov Sluneta Ústí nad Labem Basket Ostrava body skóre pořadí
Sokol H. Počernice C  66:29  81:34  96:15  96:25  8 339:103   1.
BK Brandýs  29:66 C  45:41

 33:48

 61:41  6 168:196   4.
Jiskra Kyjov  34:81  41:45 C  49:31  46:39  6 170:196   2.
Sluneta Ústí nad Labem  15:96  48:33  31:49 C  68:28  6 162:206  3. 
Basket Ostrava  25:96  41:61  39:46  28:68 C  4  133:271  5.

  Sokol Horní Počernice - BK Brandýs 66:29 (51:12)

Sluneta Ústí nad Labem - Jiskra Kyjov 31:49 (13:21)

Basket Ostrava - BK Brandýs 41:61 (20:30)

Sokol H. Počernice - Jiskra Kyjov 81:34 (37:12)

Sluneta Ústí nad Labem - Basket Ostrava 68:28 (33:14)

Jiskra Kyjov - BK Brandýs n. L. 41:45 (15:19)

Basket Ostrava - Sokol H. Počernice 25:96 (15:58)

Ústí nad Labem - BK Brandýs 48:33 (22:16)

Basket Ostrava - Jiskra Kyjov 39:46 (18:23)

Sokol Horní Počernice - Sluneta Ústí nad Labem 96:15 (49:11)

SKUPINA D
D Basket Slovanka DBaK  KP Brno BK Studánka Pardubice Levhartice Chomutov body skóre pořadí
Basket Slovanka D  36:42  45:36  64:34  78:20  7  223:132  2.
DBaK  42:36 D 34:27   78:18  87:19 241:100   1.
KP Brno  36:45  27:34 D  55:37  74:37 192:153   3.
BK Studánka Pardubice  34:64  18:78  37:55 D  51:39  5  140:236  4.
Levhartice Chomutov  20:78  19:87  37:74  39:51 D  4  115:290  5.

Basket Slovanka - DBaK 36:42 (10:20) 

BK Studánka Pardubice - Levhartice Chomutov 51:39 (29:26)

KP Brno - DBaK 27:34 (6:12)

Basket Slovanka - BK Pardubice 64:34 (36:13)

KP Brno  - Levhartice Chomutov 74:37 (42:17)

Basket Slovanka - KP Brno 45:36 (20:17)

BK Pardubice - DBaK 18:78 (13:48)

Chomutov - Basket Slovanka 20:78 (11:43)

KP Brno - Pardubice 55:37 (27:22)

DBaK - Levhartice Chomutov 87:19 (46:9)

o 9. místo   o 7. místo  
  5C  Basket Ostrava           45  Basket Ostrava 4C  BK Brandýs                    42  BK Studánka Pardubice  
5D  Levhartice Chomutov   38 4D  BK Studánka Pardubice 52  
                 
o 5. místo   o 3. místo  
  3C  Sluneta Ústí nad Labem  42  KP Brno  2C  Jiskra Kyjov           39  Basket Slovanka  
3D  KP Brno                         63 2D  Basket Slovanka     63  
                 
    FINÁLE  
1C  Sokol Horní Počernice           53 Sokol Horní Počernice   
1D  DBaK                                  49  
                 

 

KONEČNÉ POŘADÍ
1.  Sokol Horní Počernice
2.  DBaK
3.  Basket Slovanka
4.  Jiskra Kyjov
5.  KP Brno
6.  BK Sluneta Ústí nad Labem
7.  BK Studánka Pardubice
8.  BK Brandýs
9.  Basket Ostrava
10.  Levhartice Chomutov

Basket Ostrava - Levhartice Chomutov 45:38 (24:20)

BK Brandýs - BK Studánka Pardubice 42:52 (18:30)

BK Sluneta Ústí nad Labem - KP Brno 42:63 (29:33)

Jiskra Kyjov - Basket Slovanka 39:63 (21:29)

Sokol Horní Počernice - DBaK 53:49 (25:24)

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok