Menu

PROPOZICE TURNAJE REGIONÁLÍCH VÝBĚRŮ CHLAPCŮ U14

 

TERMÍN: 20. -22.12.2018

 Místo konání: 

Sportcentrum Brandýs n.L. + hala ZŠ Na Výsluní, Kostelecká 1776, Brandýs n.L., www.sportcentrumbrandys.cz 

Vedoucí turnaje:

Petr Čeněk, 739 038 499, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Účastníci:

8 regionálních výběrů chlapců ČBF (ČBF Střední Čechy, ČBF Praha, ČBF Východní Čechy, ČBF Západní Čechy, ČBF Jižní Čechy, ČBF Severní Čechy, ČBF Severní Morava, ČBF Jižní Morava)

Náležitosti:

startují hráči ročníku narození 2005 na základě soupisky potvrzené danou oblastí. Každá oblast může mít na soupisce maximálně 15 hráčů + dvoučlenný doprovod. Kritéria zařazení hráčů do výběrů: 1. mateřský klub, 2. příslušnost klubu k regionu.  

Ubytování a strava:

zajišťuje pořadatel. Výběry budou ubytovány především v hotelu Sportcentrum Brandýs. V případě nedostatečné kapacity v dalších objektech v blízkém okolí. Požadavky na stravu a ubytování jsou trenéři výběrů povinni nahlásit do 10.12.2018 e-mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   

Hrací doba, míče, dresy:

Hrací doba je 4 x 9 minut čistého času, přestávky mezi čtvrtinami jsou 2 minuty, mezi druhou a třetí čtvrtinou 10 minut. V případě nerozhodného výsledku v normální hrací době se utkání prodlužuje vždy o 5 minut až do konečného rozhodnutí. Hraje se s míčem č.7 na koše umístěné ve výšce 305 cm. Hrací míč a minimálně po dvou míčích stejné značky pro družstva, zajišťuje pořadatel. Družstva jsou povinna mít dvě barevně odlišné sady dresů (světlé a tmavé) a nastupovat k zápasům v jednotných dresech (tílka a trenky). Střídání se uplatňuje tak, že každý hráč může nastoupit nejvýše ve dvou z prvních tří období hry.

Náklady:

veškeré náklady hradí ČBF. Cestovní náklady si hradí oblasti samy. 

Soutěžní komise:

Po sportovně technické stránce turnaj řídí pořadatel /BK Brandýs n.L./, ve spolupráci s ČBF.

Hrací místo:

Hala Sportcentra Brandýs a školní tělocvična ZŠ Na Výsluní (pravá).

Rozhodčí: zajišťuje STČ-ČBF (Tomáš Benda)

Hrací systém:

dvě skupiny po čtyřech /skupiny A a B/. Dále první dvě družstva z každé skupiny postupují do semifinále. Týmy na 3. a 4. místě ve skupině se utkají o 5. - 8. místo. Časový rozpis utkání viz příloha.

 

Doprovodný program:

Bazén ve Sportcentru: Čt., Pá.: od   17.00 – 21.00

Posezení trenérů ve čtvrtek od cca 20:00.

Společně do kina na film Zlatý podraz - od 20:00 - kino Brandýs

V průběhu turnaje je možno zajistit prohlídku zámku v Brandýse n.L

 

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok