Menu
čtvrtek, 18 říjen 2018 05:52

Zrušení tréninku

Napsal(a)

Dnešní trénink (18. 10.) bude  zrušen. 

úterý, 02 říjen 2018 10:47

Trička

Napsal(a)

Vážení rodiče, 

  konečně dorazily veškeré faktury ze soustředění. Nakonec se nám podařilo dosáhnout na některé množstevní slevy a také nám na soustředění přispěl klub (nájem tělocvičny atd.), proto nám přebylo něco málo peněz z toho, co jsme od Vás vybrali. Z přebývajících peněz budou uhrazena trička na příští sezónu, takže je nyní platit nemusíte. Kdo na soustředění nebyl, prosím o uhrazení 200 Kč. 

 

pondělí, 17 září 2018 19:31

Svatováclavská pouť

Napsal(a)

Vážení rodiče, milí hráči, 

  dovolujeme si Vás, jako každoročně, přizvat k účasti na tradiční svatováclavské poutí. Veškeré informace naleznete níže v článku. Účast na akci je dobrovolná. 

Zároveň bych se chtěla omluvit, ale od pátku 21. do neděle 30. září budu na dovolené mimo republiku s případnými dotazy se proto, prosím, obracejte na Milana. Já budu pravděpodobně většinu dne bez signálu. 

 

Příjezd relikvie je plánován na čtvrtek 27. září v 19.30 pod zámek, následně vyjde průvod přes mosty k bazilice sv. Václava, kde ve 20.00 začíná koncert a nešpory.

Letošní novinkou je, že od 17.00 do 19.00 si mohou ti, kdo se průvodu budou účastnit, půjčit v divadelním sále na zámku historické kostýmy z dílny Atelier 6tej smysl.

 

Prosíme, Vás, abychom se pod zámkem (ulice Na Celné) shromáždili v časovém rozpětí 19.05 až 19.20, aby se průvod seřadil a byli jsme připraveni na příjezd relikvie, kterou bude (jako již tradičně) doprovázet Hradní stráž. 

 

Díky 

Trenérka Kačka

pondělí, 10 září 2018 09:27

Odhlášení družstva Mělník

Napsal(a)

Oznamujeme, že družstvo Mělník se  k dnešnímu dni odhlásilo ze soutěže. Pro kluky to znamená volné dva víkendy navíc. 

 

Trenéři 

Vážení rodiče, 

  všichni byste měli vybavit děti kartičkou pojištěnce nebo její kopíí (pokud jste mi ji neodevzdávali loni, tu bych měla mít u sebe), dále potvrzení o bezinfekčnosti (úplně stačí rukou napsaný lísteček s Vaším podpisem, že Vaše dítě nepřišlo do styku se žádnou infekční nemocí v posledních 14 dnech). Posledním lejstrem je Váš souhlas s ošetřením dítěte. To je vyžadováno i u naprosto banálních ošetření, jako je vymknutý kotník, nebo potřeba rentgenu v případě naraženého prstu. Pokud mi tento papír neodevzdáte, nemusí mi Vaše dítě v nemocnici ošetřit a budeme muset počkat, než přijedete Vy. Níže  přikládám vzor. 

 

V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat

trenérka Kačka

 

Vážení rodiče, 

  nakonec jsme rozhodli, že poslední den už toho budou mít kluci až dost a proto zkrátíme poslední trénink pouze do půl páté. Počítejte prosím s příjezdem ke škole přebližně kolem šesté hodiny večerní. 

 

Děkujeme za pochopení

trenéři 

Strana 1 z 3
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok