BK Brandýs n.L. "A" - Vlčice Žďár        70:53 (16:8, 32:15, 46:37)

Body: Ebenhöhová 19, Votrubová Kl. 16, Votrubová Kat. 10, Pondělíčková 8, Kynclová a Tomková po 6, Antošová a Najmanová po 2, Růžičková 1

BK Brandýs n.L. "A" - SK Renocar Podolí      74:64 (30:18, 45:32, 60:48)

Body: Ebenhöhová 22, Votrubová Kat. 20, Kynclová 10, Pondělíčková 7, Tomková 5, Růžičková 2, Klanicová 1

13.00 hod.  BK Brandýs n.L. "A" - Basket Ostrava

Neděle 7.1.2024

10.00 hod.  BK Brandýs n.L. "A" - SBŠ Ostrava "B"

Sobota 9.12.2023

BK Brandýs n.L. „A“   -  Basket Poděbrady „A“                    58:60 (17:14, 27:31, 44:41)

Body: Březinová 17, Martínková 8, Votrubová Kateřina 8, Votrubová Klára 8, Kynclová 5, Najmanová 4, Bodláková 4, Hamplová 2, Tomková 2

V posledním domácím utkání r.2023 jsme hostili tým Poděbrad. Od úvodní minuty se odehrával zcela vyrovnaný souboj, který trval až do konce zápasu, kde se štěstí přiklonilo na stranu hostí.

Neděle 10.12.2023

Basket Poděbrady „A“   -  BK Brandýs n.L. „A“                    61:62 (17:10, 32:20, 46:42)

Body: Bodláková 12, Votrubová Klára 11, Hamplová 10, Tomková 9, Najmanová 6, Martínková 6, Votrubová Kateřina 5, Kynclová 3.

V nedělní odvetě nám utekl první poločas, kdy jsme ztráceli až 15 bodů. Holky nic nezabalily a postupně se domácím přibližovaly a konečném skoré opět rozhodovala poslední minuta utkání. Tentokrát bylo více štěstí na naší straně a vyhráváme o zlatý bod.

čtvrtek, 09 listopad 2023 11:22

Mistrovská utkání 18.-19.11.2023

Sobota 18.11.2023

BK Brandýs n.L. "A" - BK Sojky Pelhřimov       81:46 (25:6, 36:17, 55:33)

Body: Martínková 21, Tomková 19, Bodláková 15, Votrubová Kat. a Kynclová po 8, Votrubová Klár. 6, Antošová a Huláková po 2, Růžičková, Klanicová, Kohoutková, Šandová

V prvním letošním utkání na domácí palubovce nás čekal tým z Pelhřimova. Vstup do utkání byl velice povedený a náskok 20 bodů z první čtvrtiny, jsme v klidu navyšovali a došli k poklidné výhře. Tento víkend za ženy nastoupily nadějné hráčky kategorie U19 a to velmi kvitujeme.

Neděle 19.11.2023

BK Brandýs n.L. "A" - BC Kolín "A"           61:52 (22:10, 32:29, 50:32)

Body: Bodláková 13, Votrubová Kat. 12, Votrubová Kl. 9, Tomková 8, Hamplová 5, Březinová a Kynclová po 4, Martínková, Růžičková a Šandová po 2, Antošová, Huláková

V neděli jsme přivítali tým z Kolína, a kromě druhé čtvrtiny jsme střídali pravidelně všech 12 hráček a utkání dovedli k druhé poklidné víkendové výhře. V neúplné tabulce nám patří první místo a rádi bychom ho udrželi i v posledních zápasech v tomto roce, kdy hrajeme dvojičku s Poděbradami.

Sobota 4.11.2023

Škoda Energo Mladá Boleslav – BK Brandýs n.L. „A“         60:70 (18:18, 30:35, 45:52)

I páté i šesté utkání této sezóny jsme hráli na palubovkách soupeřů. V sobotu v MB jsme po vyrovnané první čtvrtině domácím odskočili na poločasových 5 bodů. Ve třetí kvartě jsme toto navýšili o dalších sedm bodů. Domácí ještě snížili na tříbodový rozdíl, holky závěr zvládly a utkání jsme dotáhli do vítězného konce.

Body: Bodláková 13, Najmanová a Hamplová 11, Votrubová Kateřina 9, Martínková 8, Kynclová 7, Votrubová Klára 6, Růžičková 3, Tomková 2

Neděle 5.11.2023

Loko Trutnov „B“ – BK Brandýs n.L. „A“                          59:67 (11:13, 26:33, 40:50)

V nedělním zápase na palubovce Kary Trutnov jsme chtěli navázat na sobotní výhru. Průběh utkání se podobal tomu sobotnímu, kdy jsme drželi náskok po celou dobu a zaslouženě jsme zvítězili. Holky zaslouží velkou pochvalu a velké poděkování Rendě za odtrénování.

Body: Votrubová Kateřina 22, Martínková 8, Tomková, Kynclová, Bodláková a Růžičková 6, Votrubová Klára a Hamplová 5, Najmanová 3

Za 2 týdny nás čekají první dvě utkání na domácí palubovce a určitě budeme chtít plně bodovat.