Muži A | Muži B | U19 (Junioři) | U17 (Kadeti) | U15 (St. žáci) | U14 (Ml. žáci) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Rozpis zápasů

Zápasy našeho týmu

1. kolo 16.12.2017 Sokol Kbely - BK Brandýs n.L.
10. kolo 02.12.2017 BK Brandýs n.L. - AŠ Mladá Boleslav
11. kolo 03.12.2017 BK Brandýs n.L. - BA LYNX Liberec
12. kolo 17.12.2017 BK Brandýs n.L. - Sokol Kbely
13. kolo 13.01.2018 Tesla Pardubice - BK Brandýs n.L.
14. kolo 14.01.2018 Fio banka J. Hradec B - BK Brandýs n.L.
15. kolo 27.01.2018 BK Brandýs n.L. - Sokol BK Chrudim
16. kolo 28.01.2018 BK Brandýs n.L. - BK Přelouč
17. kolo 10.02.2018 Sokol Kutná Hora - BK Brandýs n.L.
18. kolo 11.02.2018 Basket Poděbrady - BK Brandýs n.L.
19. kolo 24.02.2018 BK Brandýs n.L. - BVK Holice
2. kolo 07.10.2017 BK Brandýs n.L. - Fio banka J. Hradec B
20. kolo 25.02.2018 BK Brandýs n.L. - BK NAPOS Vysoká n.L.
21. kolo 10.03.2018 BA LYNX Liberec - BK Brandýs n.L.
22. kolo 11.03.2018 AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n.L.
3. kolo 08.10.2017 BK Brandýs n.L. - Tesla Pardubice
4. kolo 21.10.2017 BK Přelouč - BK Brandýs n.L.
5. kolo 22.10.2017 Sokol BK Chrudim - BK Brandýs n.L.
6. kolo 04.11.2017 BK Brandýs n.L. - Basket Poděbrady
7. kolo 05.11.2017 BK Brandýs n.L. - Sokol Kutná Hora
8. kolo 18.11.2017 BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Brandýs n.L.
9. kolo 19.11.2017 BVK Holice - BK Brandýs n.L.

Zápasy všech týmů   

1. kolo
16.12.2017 Sokol Kutná Hora - Basket Poděbrady
16.12.2017 BVK Holice - BK NAPOS Vysoká n.L.
16.12.2017 Sokol Kbely - BK Brandýs n.L.
16.12.2017 Tesla Pardubice - Fio banka J. Hradec B
17.12.2017 Sokol BK Chrudim - BK Přelouč
16.12.2017 BA LYNX Liberec - AŠ Mladá Boleslav
10. kolo
02.12.2017 Sokol Kbely - BA LYNX Liberec
02.12.2017 BK Brandýs n.L. - AŠ Mladá Boleslav
02.12.2017 Tesla Pardubice - BVK Holice
02.12.2017 Fio banka J. Hradec B - BK NAPOS Vysoká n.L.
02.12.2017 Sokol BK Chrudim - Sokol Kutná Hora
02.12.2017 BK Přelouč - Basket Poděbrady
11. kolo
03.12.2017 Sokol Kbely - AŠ Mladá Boleslav
03.12.2017 BK Brandýs n.L. - BA LYNX Liberec
03.12.2017 Tesla Pardubice - BK NAPOS Vysoká n.L.
03.12.2017 Fio banka J. Hradec B - BVK Holice
03.12.2017 Sokol BK Chrudim - Basket Poděbrady
03.12.2017 BK Přelouč - Sokol Kutná Hora
12. kolo
17.12.2017 Basket Poděbrady - Sokol Kutná Hora
17.12.2017 BK NAPOS Vysoká n.L. - BVK Holice
17.12.2017 BK Brandýs n.L. - Sokol Kbely
17.12.2017 Fio banka J. Hradec B - Tesla Pardubice
16.12.2017 BK Přelouč - Sokol BK Chrudim
17.12.2017 AŠ Mladá Boleslav - BA LYNX Liberec
13. kolo
13.01.2018 AŠ Mladá Boleslav - Sokol Kutná Hora
13.01.2018 BA LYNX Liberec - Basket Poděbrady
13.01.2018 BK Přelouč - BVK Holice
13.01.2018 Sokol BK Chrudim - BK NAPOS Vysoká n.L.
13.01.2018 Fio banka J. Hradec B - Sokol Kbely
13.01.2018 Tesla Pardubice - BK Brandýs n.L.
14. kolo
14.01.2018 BA LYNX Liberec - Sokol Kutná Hora
14.01.2018 AŠ Mladá Boleslav - Basket Poděbrady
14.01.2018 Sokol BK Chrudim - BVK Holice
14.01.2018 BK Přelouč - BK NAPOS Vysoká n.L.
14.01.2018 Tesla Pardubice - Sokol Kbely
14.01.2018 Fio banka J. Hradec B - BK Brandýs n.L.
15. kolo
27.01.2018 Fio banka J. Hradec B - BA LYNX Liberec
27.01.2018 Tesla Pardubice - AŠ Mladá Boleslav
27.01.2018 BK Brandýs n.L. - Sokol BK Chrudim
27.01.2018 Sokol Kbely - BK Přelouč
27.01.2018 BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Kutná Hora
27.01.2018 BVK Holice - Basket Poděbrady
16. kolo
28.01.2018 Tesla Pardubice - BA LYNX Liberec
28.01.2018 Fio banka J. Hradec B - AŠ Mladá Boleslav
28.01.2018 Sokol Kbely - Sokol BK Chrudim
28.01.2018 BK Brandýs n.L. - BK Přelouč
28.01.2018 BVK Holice - Sokol Kutná Hora
28.01.2018 BK NAPOS Vysoká n.L. - Basket Poděbrady
17. kolo
10.02.2018 AŠ Mladá Boleslav - BVK Holice
10.02.2018 BA LYNX Liberec - BK NAPOS Vysoká n.L.
10.02.2018 Basket Poděbrady - Sokol Kbely
10.02.2018 Sokol Kutná Hora - BK Brandýs n.L.
10.02.2018 BK Přelouč - Tesla Pardubice
10.02.2018 Sokol BK Chrudim - Fio banka J. Hradec B
18. kolo
11.02.2018 BA LYNX Liberec - BVK Holice
11.02.2018 AŠ Mladá Boleslav - BK NAPOS Vysoká n.L.
11.02.2018 Sokol Kutná Hora - Sokol Kbely
11.02.2018 Basket Poděbrady - BK Brandýs n.L.
11.02.2018 Sokol BK Chrudim - Tesla Pardubice
11.02.2018 BK Přelouč - Fio banka J. Hradec B
19. kolo
24.02.2018 BK Přelouč - BA LYNX Liberec
24.02.2018 Sokol BK Chrudim - AŠ Mladá Boleslav
24.02.2018 Fio banka J. Hradec B - Sokol Kutná Hora
24.02.2018 Tesla Pardubice - Basket Poděbrady
24.02.2018 BK Brandýs n.L. - BVK Holice
24.02.2018 Sokol Kbely - BK NAPOS Vysoká n.L.
2. kolo
07.10.2017 Sokol Kutná Hora - BA LYNX Liberec
07.10.2017 Basket Poděbrady - AŠ Mladá Boleslav
07.10.2017 BVK Holice - Sokol BK Chrudim
07.10.2017 BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Přelouč
07.10.2017 Sokol Kbely - Tesla Pardubice
07.10.2017 BK Brandýs n.L. - Fio banka J. Hradec B
20. kolo
25.02.2018 Sokol BK Chrudim - BA LYNX Liberec
25.02.2018 BK Přelouč - AŠ Mladá Boleslav
25.02.2018 Tesla Pardubice - Sokol Kutná Hora
25.02.2018 Fio banka J. Hradec B - Basket Poděbrady
25.02.2018 Sokol Kbely - BVK Holice
25.02.2018 BK Brandýs n.L. - BK NAPOS Vysoká n.L.
21. kolo
10.03.2018 AŠ Mladá Boleslav - Sokol Kbely
10.03.2018 BA LYNX Liberec - BK Brandýs n.L.
10.03.2018 BK NAPOS Vysoká n.L. - Tesla Pardubice
10.03.2018 BVK Holice - Fio banka J. Hradec B
10.03.2018 Basket Poděbrady - Sokol BK Chrudim
10.03.2018 Sokol Kutná Hora - BK Přelouč
22. kolo
11.03.2018 BA LYNX Liberec - Sokol Kbely
11.03.2018 AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n.L.
11.03.2018 BVK Holice - Tesla Pardubice
11.03.2018 BK NAPOS Vysoká n.L. - Fio banka J. Hradec B
11.03.2018 Sokol Kutná Hora - Sokol BK Chrudim
11.03.2018 Basket Poděbrady - BK Přelouč
3. kolo
08.10.2017 Sokol Kutná Hora - AŠ Mladá Boleslav
08.10.2017 Basket Poděbrady - BA LYNX Liberec
08.10.2017 BVK Holice - BK Přelouč
08.10.2017 BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol BK Chrudim
08.10.2017 Sokol Kbely - Fio banka J. Hradec B
08.10.2017 BK Brandýs n.L. - Tesla Pardubice
4. kolo
21.10.2017 BA LYNX Liberec - Tesla Pardubice
21.10.2017 AŠ Mladá Boleslav - Fio banka J. Hradec B
21.10.2017 Sokol BK Chrudim - Sokol Kbely
21.10.2017 BK Přelouč - BK Brandýs n.L.
21.10.2017 Sokol Kutná Hora - BVK Holice
21.10.2017 Basket Poděbrady - BK NAPOS Vysoká n.L.
5. kolo
22.10.2017 BA LYNX Liberec - Fio banka J. Hradec B
22.10.2017 AŠ Mladá Boleslav - Tesla Pardubice
22.10.2017 Sokol BK Chrudim - BK Brandýs n.L.
22.10.2017 BK Přelouč - Sokol Kbely
22.10.2017 Sokol Kutná Hora - BK NAPOS Vysoká n.L.
22.10.2017 Basket Poděbrady - BVK Holice
6. kolo
04.11.2017 BVK Holice - BA LYNX Liberec
04.11.2017 BK NAPOS Vysoká n.L. - AŠ Mladá Boleslav
04.11.2017 Sokol Kbely - Sokol Kutná Hora
04.11.2017 BK Brandýs n.L. - Basket Poděbrady
04.11.2017 Tesla Pardubice - Sokol BK Chrudim
04.11.2017 Fio banka J. Hradec B - BK Přelouč
7. kolo
05.11.2017 BVK Holice - AŠ Mladá Boleslav
05.11.2017 BK NAPOS Vysoká n.L. - BA LYNX Liberec
05.11.2017 Sokol Kbely - Basket Poděbrady
05.11.2017 BK Brandýs n.L. - Sokol Kutná Hora
05.11.2017 Tesla Pardubice - BK Přelouč
05.11.2017 Fio banka J. Hradec B - Sokol BK Chrudim
8. kolo
18.11.2017 BA LYNX Liberec - Sokol BK Chrudim
18.11.2017 AŠ Mladá Boleslav - BK Přelouč
18.11.2017 Sokol Kutná Hora - Tesla Pardubice
18.11.2017 Basket Poděbrady - Fio banka J. Hradec B
18.11.2017 BVK Holice - Sokol Kbely
18.11.2017 BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Brandýs n.L.
9. kolo
19.11.2017 BA LYNX Liberec - BK Přelouč
19.11.2017 AŠ Mladá Boleslav - Sokol BK Chrudim
19.11.2017 Sokol Kutná Hora - Fio banka J. Hradec B
19.11.2017 Basket Poděbrady - Tesla Pardubice
19.11.2017 BVK Holice - BK Brandýs n.L.
19.11.2017 BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Kbely
bkbrandys.rajce.net

Anketa

Jaké místo obsadí Muži A v boji o 9-12 místo

Udrží 9.pořadí

 

55%

Klesnou na 10.místo

 

11%

Skončí poslední

 

33%

[ celkový počet hlasů: 111 ]

Zápasy

Tabulka

1. BK NAPOS Vysoká n.L. 8
2. Sokol BK Chrudim 7
3. AŠ Mladá Boleslav 7
4. Sokol Kbely 7
5. BA LYNX Liberec 6
6. Sokol Kutná Hora 5
7. BK Přelouč 5
8. Tesla Pardubice 5
9. BK Brandýs n.L. 5
10. Fio banka J. Hradec B 4
11. BVK Holice 4
12. Basket Poděbrady 3
rss