Muži A | Muži B | U19 (Junioři) | U17 (Kadeti) | U15 (St. žáci) | U14 (Ml. žáci) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Výsledky

  Tým Z V P Skóre Body
1. BK NAPOS Vysoká n.L. 4 4 0 323 : 260 8
2. Sokol BK Chrudim 4 3 1 315 : 258 7
3. AŠ Mladá Boleslav 4 3 1 331 : 276 7
4. Sokol Kbely 4 3 1 309 : 295 7
5. BA LYNX Liberec 3 3 0 248 : 220 6
6. Sokol Kutná Hora 4 1 3 309 : 317 5
7. BK Přelouč 4 1 3 256 : 278 5
8. Tesla Pardubice 4 1 3 273 : 303 5
9. BK Brandýs n.L. 4 1 3 230 : 288 5
10. Fio banka J. Hradec B 3 1 2 207 : 233 4
11. BVK Holice 3 1 2 192 : 226 4
12. Basket Poděbrady 3 0 3 205 : 244 3

Zápasy našeho týmu

5. kolo Sokol BK Chrudim - BK Brandýs n.L. (94:51)
4. kolo BK Přelouč - BK Brandýs n.L. (62:48)
3. kolo BK Brandýs n.L. - Tesla Pardubice 71:59
2. kolo BK Brandýs n.L. - Fio banka J. Hradec B 60:73

Zápasy všech týmů

5. kolo
AŠ Mladá Boleslav - Tesla Pardubice (78:85)
Sokol BK Chrudim - BK Brandýs n.L. (94:51)
BK Přelouč - Sokol Kbely (79:84)
Sokol Kutná Hora - BK NAPOS Vysoká n.L. (80:86)
4. kolo
BA LYNX Liberec - Tesla Pardubice (74:61)
AŠ Mladá Boleslav - Fio banka J. Hradec B (88:65)
Sokol BK Chrudim - Sokol Kbely (79:60)
BK Přelouč - BK Brandýs n.L. (62:48)
Sokol Kutná Hora - BVK Holice (85:58)
Basket Poděbrady - BK NAPOS Vysoká n.L. (64:78)
3. kolo
Sokol Kutná Hora - AŠ Mladá Boleslav 55:78
Basket Poděbrady - BA LYNX Liberec 70:79
BVK Holice - BK Přelouč 69:65
BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol BK Chrudim 82:66
Sokol Kbely - Fio banka J. Hradec B 85:69
BK Brandýs n.L. - Tesla Pardubice 71:59
2. kolo
Sokol Kutná Hora - BA LYNX Liberec 89:95
Basket Poděbrady - AŠ Mladá Boleslav 71:87
BVK Holice - Sokol BK Chrudim 65:76
BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Přelouč 77:50
Sokol Kbely - Tesla Pardubice 80:68
BK Brandýs n.L. - Fio banka J. Hradec B 60:73
bkbrandys.rajce.net

Anketa

Jaké místo obsadí Muži A v boji o 9-12 místo

Udrží 9.pořadí

 

55%

Klesnou na 10.místo

 

11%

Skončí poslední

 

33%

[ celkový počet hlasů: 111 ]

Zápasy

Tabulka

1. BK NAPOS Vysoká n.L. 8
2. Sokol BK Chrudim 7
3. AŠ Mladá Boleslav 7
4. Sokol Kbely 7
5. BA LYNX Liberec 6
6. Sokol Kutná Hora 5
7. BK Přelouč 5
8. Tesla Pardubice 5
9. BK Brandýs n.L. 5
10. Fio banka J. Hradec B 4
11. BVK Holice 4
12. Basket Poděbrady 3
rss