Neděle 3.3.2024
BK Brandýs n.L. - BK NH Ostrava B 70:88 (41:39)
Body: Bodlák 17, Štajer 15, Řebíček 13, Sasov 9, Vaverka 7, Kučera 5, Kubík 4, Syrový, Šolc, Žák
Sobota 20.1.2024
BK Klatovy - BK Brandýs n.L. 64:54 (30:28)
Body: Štajer 20, Řebíček 9, Bodlák a Vaverka po 8, Kubík 4, Kučera 3, Žák 2, Syrový, Prouza
Neděle 21.1.2024
BK Levharti Chomutov - BK Brandýs n.L. 77:63 (32:35)
Body: Štajer 17, Bodlák 11, Vaverka 9, Kučera 7, Kubík 6, Prouza 5, Syrový a Řebíček po 3, Žák 2
Finálová skupina - rozlosování
10.4.2024 BK Brandýs n.L. - BK Klatovy
12.4.2024 BK Brandýs n.L. - SK Žabovřesky
20.4.2024 NH Ostrava B - BK Brandýs n.L.
21.4.2024 SK Žabovřesky - BK Brandýs n.L.
Sobota 6.1.2024
BK Brandýs n.L. - BC Vysočina 86:61 (48:29)
Body: Štajer 29, Holubec 12, Bodlák a Šolc po 9, Žák a Kučera po 6, Vaverka a Řebíček po 5, Richter 3, Syrový 2, Kubík
Neděle 7.1.2024
Vlci Žďár - BK Brandýs n.L. 54:80 (25:38)
Body: Štajer 25, Bodlák 17, Řebíček 13, Vaverka 12, Šolc 9, Kučera a Syrový po 2, Richter, Žák, Kubík
Sobota 9.12.2023
Královští Sokoli - BK Brandýs n L. 56:75 (23:31)
Body: Štajer 25, Sasov 19, Řebíček 10, Vaverka 7, Bodlák 5, Syrový 4, Richter 3, Šolc 2, Kubík
Neděle 10.12.2023
Tesla Pardubice - BK Brandýs n.L. 51:77 (27:36)
Body: Sasov 27, Štajer 21, Bodlák a Vaverka po 8, Richter 5, Šolc a Řebíček po 3, Syrový 2, Kubík
Sobota 18.11.2023
BK Brandýs n.L. - Basket Poděbrady 82:45 (35:20)
Body: Sasov 26, Štajer 15, Holubec 13, Bodlák 9, Šolc 5, Řebíček, Vaverka a Richter po 4, Syrový 2
Neděle 19.11.2023
Basket Poděbrady - BK Brandýs n.L. 76:86 (34:41)
Body: Štajer 19, Holubec 17, Řebíček 13, Sasov 12, Šolc a Vaverka po 10, Bodlák 5, Richter
© 2024 BK Brandýs nad Labem
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.