Brandýský pohár | Basketbalový kemp | Národní finále U11 | Turnaj regionálních výběrů U14

» Výsledky

 

 

SKUPINA A      
2  TJ S. Josefov  BK Žďár n.S.  BK Tábor  BODY  SKÓRE  POŘADÍ 
TJ S. Josefov  49:68   113:8  1  162:76  2.
BK Žďár n.S.   68:49 143:5   2  211:54  1.
BK Tábor   8:113  5:143 7   0  13:256  3.

TJ Sokol Josefov x BK Tábor 113: 8 (68:2)

BK Žďár n.S. x BK Tábor 143:5 (69:4) 

BK Žďár n.S. x TJ S. Josefov 68:49 (46:16)

SKUPINA B        
 2 BA Sparta Praha SKB Rokycany  Basket VALMEZ  BODY  SKÓRE  POŘADÍ 
BA Sparta Praha   0  20:61  32:52  0  52:113  3.
SKB Rokycany   61:20  1 79:34  2  140:54  1.
Basket VALMEZ   52:32  34:79  7  1  86:111  2.

SKB Rokycany x BA Sparta 61:20

Sparta x VALMEZ 32:52 (12:23) 

Basket VALMEZ x SKB Rokycany 34:79 (12:45)

SKUPINA C              
2  BK Litomyšl  SK RENOCAR Podolí  BK Baník Most  BODY  SKÓRE  POŘADÍ 
BK Litomyšl  0  80:52  59:36  2  139:88  1.
SK RENOCAR Podolí  52:80   1  56:46  108:126 2. 
BK BANÍK Most   36:59 46:56  7  0  82:115  3.

BK Litomyšl x BK Baník Most 59:36 (33:14)

SK Podolí x BK Baník Most 56:46 (25:15)

BK Litomyšl x SK RENOCAR Podolí 80:52

SKUPINA D              
2  SŠB Pardubice  Tigers Č. Budějovice  BK BRANDÝS   BODY  SKÓRE  POŘADÍ 
SŠB Pardubice  0   29:86  43:48    0  72:134 3. 
Tigers Č. Budějovice  86:29  1   67:39    2   153:68  1.
BK BRANDÝS   48:43 39:67  7     1  87:110  2.

BK Brandýs x SŠB Pardubice 48:43 (28:25)

Pardubice x České Budějovice 29:86 (18:41)

Tigers Č. Budějovice x BK Brandýs 67:39 (35:22)

PLAY-OUT

3A - BK Tábor
3B - Sparta
3C - BK Baník Most
3D - SŠB Pardubice

 

ZÁPASY O 9.-12. místo
   BK Tábor BA Sparta Praha   BA Baník Most  SŠB Pardubice body  skóre  pořadí

 BK Tábor

   28:63  28:69 36:78   0  92:210  12.
 BA Sparta Praha  63:28    42:56  26:48  1 131:132   11.
 BK Baník Most  69:28  56:42    47:42  3  172:112  9. 
 SŠB Pardubice  78:36  48:26 42:47     2 168:109   10.

BK Tábor x BK Baník Most 28:69 (14:42) 

BK Tábor x BA Sparta Praha 63:28 (8:34) 

SŠB Pardubice x BA Sparta Praha 48:26 (22:14)

BK Tábor x SŠB Pardubice 36:78 (15:31) 

BA Sparta Praha x BK Baník Most 42:56 (17:31)

PLAY-OFF

BK Žďár n. Sázavou  BK Žďár n. Sázavou 83:39 (37:21) TJ Sokol Josefov  TJ Sokol Josefov 59:33 (29:23)
SK Podolí BK Litomyšl

SKB Rokycany  SKB Rokycany 56:36(28:16) Basket Valmez České Budějovice 80:37 (44:19) 
BK Brandýs n. Labem České Budějovice

 

BK Žďár n. Sázavou BK Žďár n.S. 55:26 (23:9)   TJ Sokol Josefov  Josefov 54:51
SKB Rokycany České Budějovice
SK Podolí  BK Brandýs 57:55 (26:26) BK Litomyšl Litomyšl 79:28 (33:18)  
BK Brandýs n. Labem Basket Valmez

ZÁPAS o 7. místo

 Basket Valmez SK Podolí 57:42 (22:26) 
 SK Podolí

ZÁPAS o 5. místo

 BK Brandýs  BK Litomyšl 58:47 (33:27)
 BK Litomyšl

ZÁPAS o 3. místo

 SKB Rokycany  SKB Rokycany 62:47 (26:26) 
 České Budějovice

FINÁLE

 Žďár n.S.  Žďár n.Sázavou 64:40 (37:15)
 TJ Sokol Josefov

KONEČNÉ POŘADÍ
1. BK Žďár nad Sázavou
2. TJ Sokol Josefov
3. SKB Rokycany
4. Basketbal České Budějovice
5. BK Litomyšl
6. BK Brandýs
7. SK Podolí
8. Basket VALMEZ
9. BK Baník Most
10. SŠB Pardubice
11. BA Sparta Praha
12. BK Tábor

rss