» Historické tabulky

Zde se můžete podívat, jak se vedlo našim mužům v soutěžích, které hráli v jednotlivých letech.

Naše ženy začaly hrát později, ale o to úspěšněji.

Chloubou oddílu jsou mládežnická družstva, která dosáhla výborných úspěchů nejen v rámci našeho kraje, ale i v ústředních soutěžích. Dobrovolná práce s mládeží je určitě záslužná, i když bohužel nedoceněná. Když jsme sečetli počet mládežnických družstev od roku 1959 v našem oddíle, došli jsme k těmto číslům. V soutěžích děvčat hrálo celkem 71 družstev, v soutěžích chlapců 62 družstev.Proto uvádíme pouze přehled nejúspěšnějších kolektivů, které se prosadily výraznějšími úspěchy, např. se staly přeborníky středočeského kraje, nebo bojovaly v dorostenecké lize.

Tento přehled úspěchů některých mládežnických družstev by mohl být ještě větší, avšak mnohá družstva byla oslabena před vyvrcholením svého několikaletého úsilí. Zdatní jedinci museli posílit družstva dospělých, nebo byli doslova “zcizeni” oddíly ve vyšších soutěžích, aniž bylo s výborem oddílu jednáno.

Dalším důvodem byl stálý nedostatek tréninkových prostorů, na který doplácela především družstva mládeže. Je doslova k nevíře, že úspěšná družstva chlapců a děvčat šedesátých let vyrůstala na 3. ZŠ v tělocvičně o rozměrech 16 krát 8 metrů od roku 62 do konce 80. let

Partneři

FELICITA restorante

Indukce s.r.o.

PLASTY FRANK

RALA s.r.o.

EZO Václav Štemberk

rss