Brandýský pohár | Basketbalový kemp | Národní finále U11 | Turnaj regionálních výběrů U14

» Chlapci

REGIONÁLNÍ VÝBĚR CHLAPCŮ "U14" - SKUPINA C
SKUPINA C PRAHA VÝCH.ČECHY JIŽNÍ MORAVA ZÁPADNÍ ČECHY BODY SKORE POŘADÍ
PRAHA  XXXXXX 79:59   61:73  116:37  5  256:169  2.
VÝCH.ČECHY  59:79  XXXXXXXX  41:103  87:68  4  187:250  3.
JIŽNÍ MORAVA  73:61  103:41  XXXXXX  107:28  6  283:130  1.
ZÁPADNÍ ČECHY  37:116  68:87  28:107  XXXXXX  3  133:250 4. 
REGIONÁLNÍ VÝBĚR CHLAPCŮ "U14" - SKUPINA D
SKUPINA D SŘED.ČECHY JIŽNÍ ČECHY SEV. ČECHY

SEV.+STŘ.

MORAVA

BODY SKORE POŘADÍ
STŘED.ČECHY  XXXXXXXX  57:73  81:58  68:61  5  208:192  2.
JIŽNÍ ČECHY  73:57  XXXX  60:51  38:87  5 171:197   1.
SEV.ČECHY  58:81  51:60  XXXX  73:65  182:206  3.
SEV.+STŘ.MORAVA  61:68  87:38  65:73  XXXXXXXX  4  213:179  4.

Střední Čechy - Severní a Střední Morava 68:61 (37:30)

Praha - Západní Čechy 116:37 (62:14)

Praha - Východní Čechy 79:59 (45:25)

Západní Čechy - Jižní Morava 28:107 (10:66)

Jižní Čechy - Severní Čechy 60:51 (31:26)

Východní Čechy  - Jižní Morava 41:103 (21:54) 

Střední Čechy - Jižní Čechy 57:73 (35:37)

Severní a Střední Morava - Severní Čechy 65:73 (32:41)

 

Jižní Morava  - Střední Čechy 82:53 (34:26)

Východní Čechy - Severní a Střední Morava 53:75 (32:35)

Jižní Čechy - Praha 59:65 (31:39)

Severní Čechy - Západní Čechy 91:50 (56:20)

 

Nedělní zápasy:

O 7.místo: Západní Čechy - Východní Čechy 49:60 (24:33) 

O 5.místo: Severní a Střední Morava - Severní Čechy 60:55 (15:17)

O 3.místo: Jižní Čechy - Střední Čechy 50:66 (32:31)

Finále: Jižní Morava - Praha 75:57 (40:34)

 

Časy nedělních zápasů -tučné zápasy jsou zápasy dívek: 

Čas Sportcentrum Čas ZŠ Pravá  ZŠ levá
9:00 O 3. Střední Č. - Jižní Č. 8:30 O 5. Jižní Č. - Severní Č.  O 7. Západní Č. - Střední Č. 
11:00 Finále Praha - Jižní M. 10:30 O 5. Sev. a Stř. M. - Severní Č.  O 7. Západní Č. - Vých. Č. 
13:00 Finále Jižní M. - Praha  12:30 O 3. Východní Č. - Sev. a Stř. M.  

Konečné pořadí:

1.  Jižní Morava
2.  Praha
3. Střední Čechy 
4.  Jižní Čechy
5.  Severní a Střední Morava
6.  Severní Čechy
7. Východní Čechy 
8.  Západní Čechy

All Stars:

Cedrik Lilele (Praha)

Daniel Hejl (Jižní Čechy)

Lukáš Olbort (Jižní Morava)

Martin Studnický (Střední Čechy)

Ondřej Plášil (Jižní Čechy)

 

MVP - Ondřej Hauzer (Praha)

FOTOGALERIE TURNAJE

http://basketmania.rajce.idnes.cz/

BK Brandýs

 

BK Brandýs - profi fotky

V případě potřeby fotek ve vyšším rozlišení- budou trvale nahrány a zaheslované v odkazu níže:
https://www.uloz.to/!OLjjy4qC6oPr/2017-12-u14-bball-turnaj-brandys-n-l-jpeg-full-size-photos-by-patrik-nguyen-www-ngnfoto-cz-zip
Heslo ke stažení: cbfu14brandys

 

 

rss