Brandýský pohár | Basketbalový kemp | Národní finále U11 | Turnaj regionálních výběrů U14

» Dívky

 

REGIONÁLNÍ VÝBĚR DÍVEK "U14"  - SKUPINA A
SKUPINA "A" PRAHA SEV+STŘ. MOR JIŽNÍ ČECHY STŘ.ČECHY BODY SKÓRE  POŘADÍ
PRAHA XXXXX   87:49  70:44  83:38 3 240:131  1. 
SEV+STŘ.MORAVA  49:87 XXXXXX  74:53  66:55  189:195  2.
JIŽNÍ ČECHY  44:70  53:74 XXXXX  82:51  1  179:195  3.
STŘEDNÍ ČECHY  38:83  55:66 51:82  XXXXXX  0  144:231  4.

REGIONÁLNÍ VÝBĚR DÍVEK "U14"  - SKUPINA B
SKUPINA "B" ZÁP.ČECHY JIŽNÍ MORAVA SEV.ČECHY VÝCHOD. ČECHY   BODY SKÓRE  POŘADÍ
ZÁP.ČECHY XXXXXX  38:88  43:61  43:95  3  124:244  4.
JIŽNÍ MORAVA  88:38 XXXXXXX  91:30  59:57  238:125  1.
SEV.ČECHY  6143  30:91 XXXXXXX  49:78  4  140:212  3.
VÝCH.ČECHY  95:43  57:59 78:49  XXXXXXX  5  230:151  2.

Praha - Střední Čechy 83:38 (44:12)

Západní Čechy - Východní Čechy 43:95 (33:44)

Praha - Severní a Střední Morava 87:49 (46:21)

Jižní Morava - Severní Čechy 91:30 (46:13)

Střední Čechy - Jižní Čechy 51:82 (27:36)

Západní Čechy - Jižní Morava 38:88 (17:37)

Východní Čechy - Severní Čechy 78:49 (44:22)

Jižní Čechy - Severní a Střední Morava 53:74 (24:49)

Severní a Střední Morava - Střední Čechy 66:55 (36:32)

Severní Čechy - Západní Čechy 61:43 (23:17)

Jižní Čechy - Praha 44:70 (25:35)

Východní Čechy - Jižní Morava 57:59 (27:34)

 

Jižní Čechy - Západní Čechy 69:35 (35:11) 

Praha - Východní Čechy 81:57 (46:37)

Jižní Morava - Severní a Střední Morava 85:57 (37:33)

Severní Čechy - Střední Čechy 72:38 (17:25)

 

Nedělní zápasy:

O 7.místo: Západní Čechy - Střední Čechy 66:41 (31:21)

O 5.místo: Jižní Čechy - Severní Čechy 55:45 (19:28)

O 3.místo: Východní Čechy - Severní a střední Morava 57:41 (37:24)

Finále: Praha - Jižní Morava 57:74 (28:45) 

 

Časy nedělních zápasů -tučné zápasy jsou zápasy dívek

Čas Sportcentrum Čas ZŠ Pravá  ZŠ levá
9:00 O 3.místo: Střední Č. - Jižní Č. 8:30 O 5.místo: Jižní Č. - Severní Čechy O 7.místo: Západní Č. - Střední Čechy
11:00 Finále: Praha - Jižní M. 10:30 O 5.místo: Sev. a Stř. M. - Severní Č.  O 7.místo: Západní Č. - Vých. Č. 
13:00 Finále: Jižní M. - Praha  12:30 O 3.místo: Východní Č. Sev. a Stř. M.  

Konečné pořadí:

1.  Jižní Morava
2.  Praha
3.  Východní Čechy
4. Severní a Střední Morava 
5.  Jižní Čechy
6.  Severní Čechy
7. Západní Čechy 
8.  Střední Čechy

 

All Stras:

Eliška Kleinová (Severní Morava)

Barbora Soukupová (Jižní Čechy)

Nikola Šafránková (Východní Čechy)

Veronika Vojtíková (Praha)

Riegertová Marie (Severní Čechy)

 

MVP - Zuzana Křížová (Jižní Morava) 

FOTOGALERIE TURNAJE

http://basketmania.rajce.idnes.cz/

BK Brandýs

 

BK Brandýs - profi fotky

V případě potřeby fotek ve vyšším rozlišení- budou trvale nahrány a zaheslované v odkazu níže:
https://www.uloz.to/!OLjjy4qC6oPr/2017-12-u14-bball-turnaj-brandys-n-l-jpeg-full-size-photos-by-patrik-nguyen-www-ngnfoto-cz-zip
Heslo ke stažení: cbfu14brandys

 

 

rss