Muži A | Muži B | U19 (Junioři) | U17 (Kadeti) | U15 (St. žáci) | U14 (Ml. žáci) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Aktuálně

Vybraná sezóna: 

Týden 19.2.-23.2.2018

15.02.2018 06.09 | tera

V týdnu od 19.2.-23.2.2018 se NETRÉNUJE - jarní prázdniny!!!

Potom už podle plánu, čeká nás náročný březen a duben.

 

Kdo má zájem o lístky na basketbalový ples, ozve se mi co nejdříve.

Prosím dodat potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte k tělovýchově a sportu! Formulář poslán všem do e-mailu 21.7.2017. Formulář ke stažení i na hlavní stránce BK Brandýs - dodat co nejdříve!

 

» Novinky

Zápasy 3.2.2018

28.01.2018 17.11 | tera

BA Nymburk - BK Brandýs n.L. 54-33 (29-16)

Body: Martins 10, Holubec 9 (TH 6/1), Syrový 6, Vaverka 5 (4/1), Řebíček 3 (2/1), Prouza, Lednický, Hlavatý, Richter, Lachs, Hvězda, Horák

BA Nymburk - BK Brandýs n.L. 28-30 (14-16)

Body: Holubec 10 (TH 2/0), Martins 8, Vaverka 4 (2/0), Prouza, Hlavatý, Richter a Horák po 2, Lednický, Syrový, Lachs, Řebíček, Hvězda

Zápasy 28.1.2018 - KVALIFIKACE NF

21.01.2018 18.50 | tera

BK Brandýs n.L. - BA Nymburk 80-40 (33-13)

Body: Martins 33 (TH 11/3), Stieber 20 (2/0), Vaverka 13 (7/5), Štajer 8 (7/2), Hlavatý, Syrový a Horák po 2, Prouza (2/0), Richter, Novotný, Soukup, Řebíček, Žák

BK Brandýs n.L. - BA Nymburk 65-44 (33-19)

Body: Martins 21 (TH 8/3), Štajer 16 (6/0), Vaverka 14 (9/4), Stieber 10, Syrový 4, Prouza, Hlavatý, Richter, Novotný, Horák, Soukup, Řebíček, Žák

Zápasy 20.1.2018

10.01.2018 20.03 | tera

NBK Juventa Milovice - BK Brandýs n.L. 31-55 (10-22)

Body: Vaverka (TH 6/1), Stieber (8/1) a Holubec (2/1) po 13, Hlavatý a Soukup po 4, Syrový (4/2), Prouza, Novotný a Hvězda po 2, Lednický, Violič, Nejedlý, Havlíček, Žák

NBK Juventa Milovice - BK Brandýs n.L. 29-24 (20-10)

Body: Vaverka 10 (TH 1/0), Holubec 8, Stieber 5 (5/1), Syrový 1 (2/1), Prouza (2/0), Soukup (2/0), Lednický, Hlavatý, Violič, Nejedlý, Novotný, Hvězda, Havlíček, Žák

<< PŘEDCHOZÍ | 1 2 3 | DALŠÍ >>

[ celkem: 11 ]

bkbrandys.rajce.net

Nominace

Sobota 3.3.2018

Brandýs - Poděbrady

oba dresy, zelené triko, boty, pití, svačina, MIKINA

sraz: 

Nominace:

1) 

2) 

3) 

4)

5)

6) 

7) 

8)

9)

10) 

11)

12) 

13) 

14) 

15) 

 

 

 

 

 

Zápasy

Mistrovské zápasy (vždy 2 se stejným soupeřem)

POZOR ZMĚNA

3.3. BKB - Poděbrady 


4.3. Čelákovice - BKB (KVALIFIKACE NA NF MIX - semifinále)


11.3. Nymburk - BKB (KVALIFIKACE NA NF - semifinále)


24.-25.3. případné finále na NF U11B


7.-8.4. případné finále na NF U11 MIX)


Nadstavba (zápasy o umístění)

3.3., 17.3., 7.4.


Kvalifikace o národní finále U11

termíny semifinále (soupeř Nymburk): 28.1.18 a 11.3.18,

případné fínále: 24.3. a 25.3.18


 

Kvalifikace o národní finále U11 MIX 

týká se jen těchto hráčů: Kenny, Fífa, Fíla, Péťa, Prokop, David, Mates, Adam (náhradníci Luky Hl. a Ondra) + vybraná děvčata

termíny semifinále (soupeř Čelákovice): 4.2.18 a 4.3.18

případné finále: 7.4.a 8.4.18

 

Akce

8.-10.6.2018

Brandýský pohár


Basketbalové kempy v Brandýse

1. turnus 1.7.-6.7.2018

2. turnus (MINI) - DOPORUČUJEME

8.7.-13.7.2018


Soustředění 2018

Na soustředění pojedeme v předposledním týdnu v srpnu, tj. cca od 18.8.-25.8.2018 (ještě nevíme, jestli bude odjezd v sobotu nebo v neděli)

Po návratu budeme trénovat i poslední týden v srpnu!

 

Tabulka

1. BA Pod U11B(mix) 4
2. BA Nymburk U11B 3
3. BA Sparta U11B 3
4. BK Brandýs U11B 2
5. NBK Milovice 2
6. BK Mělník 1
rss