Muži A | Muži B | U19 (Junioři) | U17 (Kadeti) | U15 (St. žáci) | U14 (Ml. žáci) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Rozpis zápasů

Zápasy našeho týmu

1. kolo 12.11.2017 BK Brandýs U11B - BK Mělník
10. kolo 17.02.2018 BK Brandýs U11B - BA Pod U11B(mix)
2. kolo 04.10.2017 BA Sparta U11B - BK Brandýs U11B
3. kolo 28.10.2017 BK Brandýs U11B - NBK Milovice
4. kolo 11.11.2017 BK Brandýs U11B - BA Nymburk U11B
5. kolo 25.11.2017 BA Pod U11B(mix) - BK Brandýs U11B
6. kolo 09.12.2017 BK Mělník - BK Brandýs U11B
7. kolo 06.01.2018 BK Brandýs U11B - BA Sparta U11B
8. kolo 20.01.2018 NBK Milovice - BK Brandýs U11B
9. kolo 03.02.2018 BA Nymburk U11B - BK Brandýs U11B

Zápasy všech týmů   

1. kolo
30.09.2017 BA Sparta U11B - NBK Milovice
12.11.2017 BK Brandýs U11B - BK Mělník
30.09.2017 BA Nymburk U11B - BA Pod U11B(mix)
10. kolo
17.02.2018 NBK Milovice - BA Nymburk U11B
17.02.2018 BK Brandýs U11B - BA Pod U11B(mix)
17.02.2018 BA Sparta U11B - BK Mělník
2. kolo
14.10.2017 NBK Milovice - BA Pod U11B(mix)
14.10.2017 BK Mělník - BA Nymburk U11B
04.10.2017 BA Sparta U11B - BK Brandýs U11B
3. kolo
28.10.2017 BK Brandýs U11B - NBK Milovice
17.11.2017 BA Nymburk U11B - BA Sparta U11B
28.10.2017 BA Pod U11B(mix) - BK Mělník
4. kolo
11.11.2017 NBK Milovice - BK Mělník
19.11.2017 BA Sparta U11B - BA Pod U11B(mix)
11.11.2017 BK Brandýs U11B - BA Nymburk U11B
5. kolo
25.11.2017 BA Nymburk U11B - NBK Milovice
25.11.2017 BA Pod U11B(mix) - BK Brandýs U11B
25.11.2017 BK Mělník - BA Sparta U11B
6. kolo
09.12.2017 NBK Milovice - BA Sparta U11B
09.12.2017 BK Mělník - BK Brandýs U11B
09.12.2017 BA Pod U11B(mix) - BA Nymburk U11B
7. kolo
06.01.2018 BA Pod U11B(mix) - NBK Milovice
06.01.2018 BA Nymburk U11B - BK Mělník
06.01.2018 BK Brandýs U11B - BA Sparta U11B
8. kolo
20.01.2018 NBK Milovice - BK Brandýs U11B
20.01.2018 BA Sparta U11B - BA Nymburk U11B
20.01.2018 BK Mělník - BA Pod U11B(mix)
9. kolo
03.02.2018 BK Mělník - NBK Milovice
03.02.2018 BA Pod U11B(mix) - BA Sparta U11B
03.02.2018 BA Nymburk U11B - BK Brandýs U11B

Prosím dodat potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte k tělovýchově a sportu! Formulář poslán všem do e-mailu 21.7.2017. Formulář ke stažení i na hlavní stránce BK Brandýs - dodat co nejdříve!

 

bkbrandys.rajce.net

Nominace

Sobota 3.3.2018

Brandýs - Poděbrady (10 a 12 hodin)

oba dresy, zelené triko, boty, pití, svačina, MIKINA

sraz: nejpozději v 9,30 převlečení v tělocvičně

Nominace:

1) Kenny

2) Fífa

3) Fíla

4) Prokop

5) Péťa

6) David

7) Mates R.

8) Adam S.

9) Luky Hl.

10) Ondra

+ kluci z přípravky (budou doplněni nejpozději v úterý)

11)

12) 

13) 

14) 

15) 

 

 

 

 

 

Zápasy

Mistrovské zápasy (vždy 2 se stejným soupeřem)

POZOR ZMĚNA

3.3. BKB - Poděbrady (10 a 12 hodin)


4.3. Čelákovice - BKB (KVALIFIKACE NA NF MIX - semifinále) - 10 a 12 hodin


 

11.3. Nymburk - BKB (KVALIFIKACE NA NF - semifinále)


24.-25.3. případné finále na NF U11B


7.-8.4. případné finále na NF U11 MIX)


Nadstavba (zápasy o umístění)

3.3., 17.3., 7.4.


Kvalifikace o národní finále U11

termíny semifinále (soupeř Nymburk): 28.1.18 a 11.3.18,

případné fínále: 24.3. a 25.3.18


 

Kvalifikace o národní finále U11 MIX 

týká se jen těchto hráčů: Kenny, Fífa, Fíla, Péťa, Prokop, David, Mates, Adam (náhradníci Luky Hl. a Ondra) + vybraná děvčata

termíny semifinále (soupeř Čelákovice): 4.2.18 a 4.3.18

případné finále: 7.4.a 8.4.18

 

Akce

8.-10.6.2018

Brandýský pohár


Basketbalové kempy v Brandýse

1. turnus 1.7.-6.7.2018

2. turnus (MINI) - DOPORUČUJEME

8.7.-13.7.2018


Soustředění 2018

Na soustředění pojedeme v předposledním týdnu v srpnu, tj. cca od 18.8.-25.8.2018 (ještě nevíme, jestli bude odjezd v sobotu nebo v neděli)

Po návratu budeme trénovat i poslední týden v srpnu!

 

Tabulka

1. BA Pod U11B(mix) 4
2. BA Nymburk U11B 3
3. BA Sparta U11B 3
4. BK Brandýs U11B 2
5. NBK Milovice 2
6. BK Mělník 1
rss