Muži A | Muži B | U19 (Junioři) | U17 (Kadeti) | U15 (St. žáci) | U14 (Ml. žáci) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Soupiska

r. 2007 r. 2008 r. 2009
Štajer Filip Holubec David 
Nekola Vojtěch
Martins Kenneth 
Novotný Erik Havlíček Eliáš
Řebíček Prokop Richter Matěj Hlavatý Lukáš  
Stieber Filip Syrový Adam Hvězda Adam

Vaverka Petr Soukup Ondřej

Žák Vojtěch
Lachs Samuel František  
r.2006
Violič Kristian
Prouza Lukáš
 Čemus Štěpán
 Horák Matěj Jurka Jakub
   Žemlička Radim
Lednický František 
  Jančura Tomáš Václav
Nejedlý Vojtěch
   
    r. 2010
    Bártů Štěpán
     
     

 

Prosím dodat potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte k tělovýchově a sportu! Formulář poslán všem do e-mailu 21.7.2017. Formulář ke stažení i na hlavní stránce BK Brandýs - dodat co nejdříve!

 

bkbrandys.rajce.net

Nominace

Sobota 3.3.2018

Brandýs - Poděbrady (10 a 12 hodin)

oba dresy, zelené triko, boty, pití, svačina, MIKINA

sraz: nejpozději v 9,30 převlečení v tělocvičně

Nominace:

1) Kenny

2) Fífa

3) Fíla

4) Prokop

5) Péťa

6) David

7) Mates R.

8) Adam S.

9) Luky Hl.

10) Ondra

+ kluci z přípravky (budou doplněni nejpozději v úterý)

11)

12) 

13) 

14) 

15) 

 

 

 

 

 

Zápasy

Mistrovské zápasy (vždy 2 se stejným soupeřem)

POZOR ZMĚNA

3.3. BKB - Poděbrady (10 a 12 hodin)


4.3. Čelákovice - BKB (KVALIFIKACE NA NF MIX - semifinále) - 10 a 12 hodin


 

11.3. Nymburk - BKB (KVALIFIKACE NA NF - semifinále)


24.-25.3. případné finále na NF U11B


7.-8.4. případné finále na NF U11 MIX)


Nadstavba (zápasy o umístění)

3.3., 17.3., 7.4.


Kvalifikace o národní finále U11

termíny semifinále (soupeř Nymburk): 28.1.18 a 11.3.18,

případné fínále: 24.3. a 25.3.18


 

Kvalifikace o národní finále U11 MIX 

týká se jen těchto hráčů: Kenny, Fífa, Fíla, Péťa, Prokop, David, Mates, Adam (náhradníci Luky Hl. a Ondra) + vybraná děvčata

termíny semifinále (soupeř Čelákovice): 4.2.18 a 4.3.18

případné finále: 7.4.a 8.4.18

 

Akce

8.-10.6.2018

Brandýský pohár


Basketbalové kempy v Brandýse

1. turnus 1.7.-6.7.2018

2. turnus (MINI) - DOPORUČUJEME

8.7.-13.7.2018


Soustředění 2018

Na soustředění pojedeme v předposledním týdnu v srpnu, tj. cca od 18.8.-25.8.2018 (ještě nevíme, jestli bude odjezd v sobotu nebo v neděli)

Po návratu budeme trénovat i poslední týden v srpnu!

 

Tabulka

1. BA Pod U11B(mix) 4
2. BA Nymburk U11B 3
3. BA Sparta U11B 3
4. BK Brandýs U11B 2
5. NBK Milovice 2
6. BK Mělník 1
rss