Muži A | Muži B | U19 (Junioři) | U17 (Kadeti) | U15 (St. žáci) | U14 (Ml. žáci) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Soustředění, ŠvP

jméno

soustředění

záloha

soustředění

doplatek

Bártů    
Čemus    
 Havlíček    
 Hlavatý    
 Hlushko    
 Holubec    
Horák    
 Hubka    
 Hvězda    
 Ištok    
Jančura    
Jiřička    
Jurka    
 Kostkuba    
 Lachs    
Lednický    
 Lukeš    
 Martins D.    
 Martins K.    
Nejedlý    
Nekola    
 Novotný    
 Pilný    
 Prouza    
 Richter    
 Řebíček    
 Soukup    
 Stieber 600
 
 Syrový    
 Štajer    
 Vaverka    
 Veškrna    
 Violič    
Žák    
Žemlička    

Prosím dodat potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte k tělovýchově a sportu! Formulář poslán všem do e-mailu 21.7.2017. Formulář ke stažení i na hlavní stránce BK Brandýs - dodat co nejdříve!

 

bkbrandys.rajce.net

Nominace

Sobota 3.3.2018

Brandýs - Poděbrady (10 a 12 hodin)

oba dresy, zelené triko, boty, pití, svačina, MIKINA

sraz: nejpozději v 9,30 převlečení v tělocvičně

Nominace:

1) Kenny

2) Fífa

3) Fíla

4) Prokop

5) Péťa

6) David

7) Mates R.

8) Adam S.

9) Luky Hl.

10) Ondra

+ kluci z přípravky (budou doplněni nejpozději v úterý)

11)

12) 

13) 

14) 

15) 

 

 

 

 

 

Zápasy

Mistrovské zápasy (vždy 2 se stejným soupeřem)

POZOR ZMĚNA

3.3. BKB - Poděbrady (10 a 12 hodin)


4.3. Čelákovice - BKB (KVALIFIKACE NA NF MIX - semifinále) - 10 a 12 hodin


 

11.3. Nymburk - BKB (KVALIFIKACE NA NF - semifinále)


24.-25.3. případné finále na NF U11B


7.-8.4. případné finále na NF U11 MIX)


Nadstavba (zápasy o umístění)

3.3., 17.3., 7.4.


Kvalifikace o národní finále U11

termíny semifinále (soupeř Nymburk): 28.1.18 a 11.3.18,

případné fínále: 24.3. a 25.3.18


 

Kvalifikace o národní finále U11 MIX 

týká se jen těchto hráčů: Kenny, Fífa, Fíla, Péťa, Prokop, David, Mates, Adam (náhradníci Luky Hl. a Ondra) + vybraná děvčata

termíny semifinále (soupeř Čelákovice): 4.2.18 a 4.3.18

případné finále: 7.4.a 8.4.18

 

Akce

8.-10.6.2018

Brandýský pohár


Basketbalové kempy v Brandýse

1. turnus 1.7.-6.7.2018

2. turnus (MINI) - DOPORUČUJEME

8.7.-13.7.2018


Soustředění 2018

Na soustředění pojedeme v předposledním týdnu v srpnu, tj. cca od 18.8.-25.8.2018 (ještě nevíme, jestli bude odjezd v sobotu nebo v neděli)

Po návratu budeme trénovat i poslední týden v srpnu!

 

Tabulka

1. BA Pod U11B(mix) 4
2. BA Nymburk U11B 3
3. BA Sparta U11B 3
4. BK Brandýs U11B 2
5. NBK Milovice 2
6. BK Mělník 1
rss