Muži A | Muži B | U19 (Junioři) | U17 (Kadeti) | U15 (St. žáci) | U14 (Ml. žáci) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Rozpis zápasů

Zápasy našeho týmu

1. kolo 23.09.2017 Brandýs n.L. U12B - BC Benešov U12B
2. kolo 07.10.2017 BA Spa U12B - Brandýs n.L. U12B
3. kolo 21.10.2017 Brandýs n.L. U12B - Beroun U12B
4. kolo 04.11.2017 BŠ Praha U12B (mix-ms) - Brandýs n.L. U12B
6. kolo 02.12.2017 BC Benešov U12B - Brandýs n.L. U12B
7. kolo 16.12.2017 Brandýs n.L. U12B - BA Spa U12B
8. kolo 13.01.2018 Beroun U12B - Brandýs n.L. U12B
9. kolo 27.01.2018 Brandýs n.L. U12B - BŠ Praha U12B (mix-ms)

Zápasy všech týmů   

1. kolo
00.00.0000 BŠ Praha U12B (mix-ms) - BA Spa U12B
23.09.2017 Brandýs n.L. U12B - BC Benešov U12B
10. kolo
10.02.2018 BŠ Praha U12B (mix-ms) - BC Benešov U12B
10.02.2018 Beroun U12B - BA Spa U12B
2. kolo
07.10.2017 BA Spa U12B - Brandýs n.L. U12B
07.10.2017 Beroun U12B - BŠ Praha U12B (mix-ms)
3. kolo
21.10.2017 Brandýs n.L. U12B - Beroun U12B
08.10.2017 BC Benešov U12B - BA Spa U12B
4. kolo
04.11.2017 Beroun U12B - BC Benešov U12B
04.11.2017 BŠ Praha U12B (mix-ms) - Brandýs n.L. U12B
5. kolo
18.11.2017 BC Benešov U12B - BŠ Praha U12B (mix-ms)
18.11.2017 BA Spa U12B - Beroun U12B
6. kolo
02.12.2017 BA Spa U12B - BŠ Praha U12B (mix-ms)
02.12.2017 BC Benešov U12B - Brandýs n.L. U12B
7. kolo
16.12.2017 Brandýs n.L. U12B - BA Spa U12B
16.12.2017 BŠ Praha U12B (mix-ms) - Beroun U12B
8. kolo
13.01.2018 Beroun U12B - Brandýs n.L. U12B
13.01.2018 BA Spa U12B - BC Benešov U12B
9. kolo
27.01.2018 BC Benešov U12B - Beroun U12B
27.01.2018 Brandýs n.L. U12B - BŠ Praha U12B (mix-ms)
bkbrandys.rajce.net

Nominace

Neděle 4.3.2018

KVALIFIKACE U11 MIX

Čelákovice - Brandýs

odjezd: 

černý dres od U12, zelené triko, boty, pití, svačina, MIKINA

Nominace:

1) Kenny

2) Fíla

3) Péťa

4) Prokop

5) David

6) Mates

7) Adam

8) Fífa

+ vybraná děvčata

 

Luky Hl. připraven zatím jako náhradník

 

 

 

 

Zápasy

Mistrovské zápasy (vždy 2 se stejným soupeřem)

 

4.3. KVALIFIKACE U11 MIX!!!

Čelákovice - BKB (10 a 12 hodin)


 

10.3. KVALIFIKACE NA NF, pořadatel Brandýs, soupeři Kolín a Nymburk


18.3. KVALIFIKACE NA NF, pořadatel Nymburk, soupeři Kolín a Nymburk - bude se hrát pouze v případě, že nebude rozhodnuto o vítězi kvalifikace


Nadstavba (zápasy o umístění)

24.2., 10.3., 24.3., 7.4., 21.4.


Kvalifikace o národní finále U12

21.1., 10.3. a 18.3.2018


 

27.-29.4.2018

Národní finále nebo festival U12 - POĆÍTEJTE S TÍMTO TERMÍNEM!!!


Akce

27.-29.4.2018

Národní finále nebo festival U12


8.-10.6.2018

Brandýský pohár


Basketbalové kempy v Brandýse

1. turnus 1.7.-6.7.2018

2. turnus (MINI) 8.7.-13.7.2018


Soustředění 2018

Na soustředění pojedeme v předposledním týdnu v srpnu, tj. cca od 18.-25.8.2018 (ještě nevíme, jestli bude odjezd v sobotu nebo v neděli)

Po návratu budeme trénovat i poslední týden v srpnu!

 

Tabulka

1. Brandýs n.L. U12B 6
2. BC Benešov U12B 3
3. Beroun U12B 3
4. BA Spa U12B 2
5. BŠ Praha U12B (mix-ms) 1
rss