Muži A | Muži B | U19 (Junioři) | U17 (Kadeti) | U15 (St. žáci) | U14 (Ml. žáci) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Výsledky

  Tým Z V P Skóre Body
1. Brandýs n.L. U12B 3 3 0 185 : 68 6
2. BC Benešov U12B 2 1 1 99 : 83 3
3. Beroun U12B 2 1 1 53 : 109 3
4. BA Spa U12B 2 0 2 45 : 115 2
5. BŠ Praha U12B (mix-ms) 1 0 1 31 : 38 1

Zápasy našeho týmu

3. kolo Brandýs n.L. U12B - Beroun U12B (78:15)
2. kolo BA Spa U12B - Brandýs n.L. U12B 17:52
1. kolo Brandýs n.L. U12B - BC Benešov U12B 55:36

Zápasy všech týmů 

3. kolo
Brandýs n.L. U12B - Beroun U12B (78:15)
BC Benešov U12B - BA Spa U12B 63:28
2. kolo
BA Spa U12B - Brandýs n.L. U12B 17:52
Beroun U12B - BŠ Praha U12B (mix-ms) 38:31
1. kolo
Brandýs n.L. U12B - BC Benešov U12B 55:36
bkbrandys.rajce.net

Nominace

Neděle 4.3.2018

KVALIFIKACE U11 MIX

Čelákovice - Brandýs

odjezd: 

černý dres od U12, zelené triko, boty, pití, svačina, MIKINA

Nominace:

1) Kenny

2) Fíla

3) Péťa

4) Prokop

5) David

6) Mates

7) Adam

8) Fífa

+ vybraná děvčata

 

Luky Hl. připraven zatím jako náhradník

 

 

 

 

Zápasy

Mistrovské zápasy (vždy 2 se stejným soupeřem)

 

4.3. KVALIFIKACE U11 MIX!!!

Čelákovice - BKB (10 a 12 hodin)


 

10.3. KVALIFIKACE NA NF, pořadatel Brandýs, soupeři Kolín a Nymburk


18.3. KVALIFIKACE NA NF, pořadatel Nymburk, soupeři Kolín a Nymburk - bude se hrát pouze v případě, že nebude rozhodnuto o vítězi kvalifikace


Nadstavba (zápasy o umístění)

24.2., 10.3., 24.3., 7.4., 21.4.


Kvalifikace o národní finále U12

21.1., 10.3. a 18.3.2018


 

27.-29.4.2018

Národní finále nebo festival U12 - POĆÍTEJTE S TÍMTO TERMÍNEM!!!


Akce

27.-29.4.2018

Národní finále nebo festival U12


8.-10.6.2018

Brandýský pohár


Basketbalové kempy v Brandýse

1. turnus 1.7.-6.7.2018

2. turnus (MINI) 8.7.-13.7.2018


Soustředění 2018

Na soustředění pojedeme v předposledním týdnu v srpnu, tj. cca od 18.-25.8.2018 (ještě nevíme, jestli bude odjezd v sobotu nebo v neděli)

Po návratu budeme trénovat i poslední týden v srpnu!

 

Tabulka

1. Brandýs n.L. U12B 6
2. BC Benešov U12B 3
3. Beroun U12B 3
4. BA Spa U12B 2
5. BŠ Praha U12B (mix-ms) 1
rss