Ženy A | Ženy B | Ženy C | U19 (Jun.) | U17 (Kad.) | U15 (St. žák.) | U14 (Ml. žák.) | U13 (St. mini) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Aktuálně

Vybraná sezóna: 

Výpomoc U11G

13.02.2018 10.44 | evik

Mohl by někdo v sobotu 17.2. hrát za U11G ???

Hrají doma od 9.00 a 11.00 hod. 

1) Nikča R.

2) Kája

 

Náš klup opět pořádá KEMP I. 1.-6.7.2018, KEMP II. 8.-13.7.2018.

Je to dobrovolné, ale doporučuji dívkám kemp I. 1.-6.7.2018. Pro dívky co začínají a ročník 2008 bych se přikláněla ke kempu II.


 

 

 

 

 

 


» Novinky

Tréninky atd.

11.02.2018 18.16 | evik

1) Tréninky před jarňákama: pondělí 12.2. a středu 14.2. normál, v pátek už bude volno

2) Týden 19.-25.2. - jarní prázdniny - netrénuje se !!!

3) Po vítězství v Benešově, jsme si upevnily první příčku základní části skupiny A , takže do finálové skupiny jdeme z prvního místa, kde máme 7 výher a jednu porážku od Sparty. 

Finálová skupina by měla začít 10.3. (původní termí 24.2. jsem požádala, abychom nehrály kvůli prázdninám). Do finále s námi postupuje Benešov a z druhé skupiny Sadská a Český Brod. S Benešovem už hrát nebudeme, do finálové tabulky se budou počítat naše dvě vítězství ze základní části. 

(Jen bych ještě k zápasům v Benešově a i ostatních, chtěla připomenout, že druhé zápasy  v těchto kategoriích mají hrát především hráčky, které si v prvním zápase moc nezahrají a proto se tyto zápasy nepočítají do konečné tabulky. Takže ano prohrály jsme velkým rozdílem, ale zahrály si všechny hráčky zhruba stejně. Bohužel někteří trenéři i tyto zápasy berou jinak, ale snahou minibasketu je , aby hrály všechny děti bez ohledu na jejich výkonost !!!)

4) Velikonoční turnaj v Ostravě

Zatím přihlášené hráčky:

1) Míša

2) Nikča Č.

3) Andulka

4) Dianka

5) Nikča R.

6) Amálka Hr.

7) Viki

8) Ellenka

9) Terka H.

10) Kája

11) Péťa

12) Andrejka

 

 

 

Mistrovská utkání 10.2.2018

29.01.2018 09.13 | evik

BC Benešov - BK Brandýs n.L.    37:66 (16:36)

Hrubinová (TH 4/1) a Hyklová (TH 3/3) po 19, Martínková 9 (TH 2/1), Šandová 8, Pfafová a Rozumová po 4, Šebrlová 2, Hájková 1 (TH 2/1), Antošová, Alešová, Vaverková, Černá, Valentová, Tomíčková

BK Benešov - BK Brandýs n.L.     66:32 (27:17)

Hyklová 9 (TH 1/1), Hájková 8 (TH 2/0), Antošová, Pfafová a Šandová po 4, Šebrlová 2, Hrubinová 1 (TH 2/1), Rozumová, Černá, Valentová, Tomíčková, Vaverková

 

 

 

 

 

Mistrovská utkání 27.1.2018

25.01.2018 16.54 | evik

 BA Sparta Praha - BK Brandýs n.L.     55:34 (30:22)

Hyklová 12 (TH 2/2), Hrubinová 7 (TH 5/1), Tomíčková 5 (TH 2/1), Šandová 4, Antošová, Hájková a Šebrlová po 2, Alešová (TH 2/0), Pfafová, Martínková, Vaverková, Valentová

BA Sparta Praha - BK Brandýs n.L.       65:34 (31:21)

Martínková 16 (TH 8/2), Hrubinová 11 (TH 5/1), Hyklová, Šandová (TH 6/2) a Šebrlová po 2, Pfafová 1 (TH 2/1)

<< PŘEDCHOZÍ | 1 2 3 4 | DALŠÍ >>

[ celkem: 14 ]

bkbrandys.rajce.net

Nominace

Sobota 10.3.2018

Český Brod - Brandýs

hod.

Odjezd v hod. od Penny u školy.

Nominace:

 

 

Rozpis zápasů

Přípravná soutěž U12G

 Finálová skupina

10.3. Č. Brod-Brandýs

24.3. Sadská -Brandýs

7.4.  Brandýs-Č. Brod

21.4. Brandýs- Sadská

----------------

Kvalifikace U11MIX

4.3. Čelákovice - Brandýs

       Čelákovice - Brandýs

Vítěz bude hrát finále o postup 7. a 8.4.2018

Nominované hráčky do mixů:

Andulka A., Nikča Č., Terka H., Kája, Nikča R., Viki, Anička Pauk.

 

 

 

Akce

 

8.-10.6.2018 Brandýský pohár

---------------

Soustředění srpen 2018

Na soustředění pojedeme předposlední týden v srpnu, ale ještě nevím  jestli odjezd bude v sobotu nebo neděli.

 

Tabulka

1. ŠSK Příbram U12G 5
2. Brandýs U12G 4
3. BC Benešov U12G 4
4. BK Beroun U12G 3
5. BA Sparta U12G 2
rss