Ženy A | Ženy B | Ženy C | U19 (Jun.) | U17 (Kad.) | U15 (St. žák.) | U14 (Ml. žák.) | U13 (St. mini) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Příspěvky

číslo účtu - 0945085103/0800

Hráčka 1/18 2/18 3/18 4/18 5/18 6/18
Anna Alešová 350,-  350,-  350,-  350,-  350,-   
Ellen Antošová 350,-           
Eliška Černá 350,-  350,-         
Nikola Čumrdová 350,-  350,-  350,-  350,-  350,-  350,- 
Tereza Hájková 350,-  350,-  350,-  350,-  350,-  350,- 
Amálie Hrubinová 350,-  350,-  350,-  350,-  350,-  350,- 
Diana Hyklová 350,-  350,-  350,- 350,-  350,-  350,- 
Erika Jandourková            
Petra Kohoutková 350,-  350,-  350,-  350,-  350,-  350,- 
Kamila Martínková 350,-  350,-  350,-  350,-  350,-  350,- 
Anna Marie Pauknerová 350,-           
Karolína Pfafová 350,- 350,-         
Nicol Rozumová 350,-  350,-  350,- 350,-  350,-  350,- 
Tereza Stuchlíková 350,-  350,-         
Andrea Šandová 350,- 350,-  350,-  350,-  350,-  350,- 
Michaela Šebrlová 350,-  350,-  350,-  350,-  350,-  350,- 
Amélie Tomíčková 350,-  350,-  350,-       
Adéla Valentová 350,-  350,-  350,-       
Viktorie Vaverková 350,-  350,-         

Tričko všechny zaplaceno

Příspěvky 9,10,11,12/2017 všechny zaplaceno

Mikiny všechny zaplaceno

Náš klup opět pořádá KEMP I. 1.-6.7.2018, KEMP II. 8.-13.7.2018.

Je to dobrovolné, ale doporučuji dívkám kemp I. 1.-6.7.2018. Pro dívky co začínají a ročník 2008 bych se přikláněla ke kempu II.


 

 

 

 

 

 


bkbrandys.rajce.net

Nominace

 Sobota 10.3.2018

Český Brod - Brandýs

   9.00 a 11.00 hod.

Odjezd v 8.00 hod. od Penny u školy.

Nominace:

 

 

Rozpis zápasů

Přípravná soutěž U12G

 Finálová skupina

10.3. Č. Brod-Brandýs

24.3. Sadská -Brandýs

7.4.  Brandýs-Č. Brod

21.4. Brandýs- Sadská

----------------

Kvalifikace U11MIX

4.3. Čelákovice - Brandýs

       Čelákovice - Brandýs

Vítěz bude hrát finále o postup 7. a 8.4.2018

Nominované hráčky do mixů:

Andulka A., Nikča Č., Terka H., Kája, Nikča R., Viki, Anička Pauk.

 

 

 

Akce

 

8.-10.6.2018 Brandýský pohár

---------------

Soustředění srpen 2018

Na soustředění pojedeme předposlední týden v srpnu, ale ještě nevím  jestli odjezd bude v sobotu nebo neděli.

 

Tabulka

1. ŠSK Příbram U12G 5
2. Brandýs U12G 4
3. BC Benešov U12G 4
4. BK Beroun U12G 3
5. BA Sparta U12G 2
rss