Ženy A | Ženy B | Ženy C | U19 (Jun.) | U17 (Kad.) | U15 (St. žák.) | U14 (Ml. žák.) | U13 (St. mini) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Rozpis zápasů

Zápasy našeho týmu

1. kolo 23.09.2017 ŠSK Příbram U12G - Brandýs U12G
10. kolo 10.02.2018 BC Benešov U12G - Brandýs U12G
3. kolo 21.10.2017 Brandýs U12G - BK Beroun U12G
4. kolo 12.11.2017 BA Sparta U12G - Brandýs U12G
5. kolo 18.11.2017 Brandýs U12G - BC Benešov U12G
6. kolo 02.12.2017 Brandýs U12G - ŠSK Příbram U12G
8. kolo 13.01.2018 BK Beroun U12G - Brandýs U12G
9. kolo 27.01.2018 Brandýs U12G - BA Sparta U12G

Zápasy všech týmů   

1. kolo
23.09.2017 BC Benešov U12G - BK Beroun U12G
23.09.2017 ŠSK Příbram U12G - Brandýs U12G
10. kolo
10.02.2018 BC Benešov U12G - Brandýs U12G
10.02.2018 BA Sparta U12G - BK Beroun U12G
2. kolo
08.10.2017 BK Beroun U12G - ŠSK Příbram U12G
24.09.2017 BA Sparta U12G - BC Benešov U12G
3. kolo
21.10.2017 ŠSK Příbram U12G - BA Sparta U12G
21.10.2017 Brandýs U12G - BK Beroun U12G
4. kolo
12.11.2017 BA Sparta U12G - Brandýs U12G
04.11.2017 BC Benešov U12G - ŠSK Příbram U12G
5. kolo
18.11.2017 Brandýs U12G - BC Benešov U12G
17.11.2017 BK Beroun U12G - BA Sparta U12G
6. kolo
02.12.2017 BK Beroun U12G - BC Benešov U12G
02.12.2017 Brandýs U12G - ŠSK Příbram U12G
7. kolo
16.12.2017 ŠSK Příbram U12G - BK Beroun U12G
16.12.2017 BC Benešov U12G - BA Sparta U12G
8. kolo
13.01.2018 BA Sparta U12G - ŠSK Příbram U12G
13.01.2018 BK Beroun U12G - Brandýs U12G
9. kolo
27.01.2018 Brandýs U12G - BA Sparta U12G
27.01.2018 ŠSK Příbram U12G - BC Benešov U12G

 

 

 

 

 

 

 


bkbrandys.rajce.net

Nominace

Turnaj Sadská

Neděle 27.5.

Turnaj přihlášen.

Nahlášené hráčky:

1) Kamča

2) Nikouš

3) Míša

4) Ellenka

5) Nikča R.

6) Terka H.

7) Amálka Hr.

8) Linda

9) Amálka T.

10) Dianka

11) Péťa

12) Andulka

13) Terka S.

14) Andrejka

 

 

 

 

 

 

Rozpis zápasů

Akce

 

8.-10.6.2018 Brandýský pohár

---------------

Soustředění srpen 2018

Na soustředění pojedeme předposlední týden v srpnu, ale ještě nevím  jestli odjezd bude v sobotu nebo neděli.

 

Tabulka

1. ŠSK Příbram U12G 5
2. Brandýs U12G 4
3. BC Benešov U12G 4
4. BK Beroun U12G 3
5. BA Sparta U12G 2
rss