Ženy A | Ženy B | Ženy C | U19 (Jun.) | U17 (Kad.) | U15 (St. žák.) | U14 (Ml. žák.) | U13 (St. mini) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Rozpis zápasů

Zápasy našeho týmu

1. kolo 23.09.2017 ŠSK Příbram U12G - Brandýs U12G
10. kolo 10.02.2018 BC Benešov U12G - Brandýs U12G
3. kolo 21.10.2017 Brandýs U12G - BK Beroun U12G
4. kolo 12.11.2017 BA Sparta U12G - Brandýs U12G
5. kolo 18.11.2017 Brandýs U12G - BC Benešov U12G
6. kolo 02.12.2017 Brandýs U12G - ŠSK Příbram U12G
8. kolo 13.01.2018 BK Beroun U12G - Brandýs U12G
9. kolo 27.01.2018 Brandýs U12G - BA Sparta U12G

Zápasy všech týmů   

1. kolo
23.09.2017 BC Benešov U12G - BK Beroun U12G
23.09.2017 ŠSK Příbram U12G - Brandýs U12G
10. kolo
10.02.2018 BC Benešov U12G - Brandýs U12G
10.02.2018 BA Sparta U12G - BK Beroun U12G
2. kolo
08.10.2017 BK Beroun U12G - ŠSK Příbram U12G
24.09.2017 BA Sparta U12G - BC Benešov U12G
3. kolo
21.10.2017 ŠSK Příbram U12G - BA Sparta U12G
21.10.2017 Brandýs U12G - BK Beroun U12G
4. kolo
12.11.2017 BA Sparta U12G - Brandýs U12G
04.11.2017 BC Benešov U12G - ŠSK Příbram U12G
5. kolo
18.11.2017 Brandýs U12G - BC Benešov U12G
17.11.2017 BK Beroun U12G - BA Sparta U12G
6. kolo
02.12.2017 BK Beroun U12G - BC Benešov U12G
02.12.2017 Brandýs U12G - ŠSK Příbram U12G
7. kolo
16.12.2017 ŠSK Příbram U12G - BK Beroun U12G
16.12.2017 BC Benešov U12G - BA Sparta U12G
8. kolo
13.01.2018 BA Sparta U12G - ŠSK Příbram U12G
13.01.2018 BK Beroun U12G - Brandýs U12G
9. kolo
27.01.2018 Brandýs U12G - BA Sparta U12G
27.01.2018 ŠSK Příbram U12G - BC Benešov U12G

Náš klup opět pořádá KEMP I. 1.-6.7.2018, KEMP II. 8.-13.7.2018.

Je to dobrovolné, ale doporučuji dívkám kemp I. 1.-6.7.2018. Pro dívky co začínají a ročník 2008 bych se přikláněla ke kempu II.


 

 

 

 

 

 


bkbrandys.rajce.net

Nominace

 Sobota 10.3.2018

Český Brod - Brandýs

   9.00 a 11.00 hod.

Odjezd v 8.00 hod. od Penny u školy.

Nominace:

 

 

Rozpis zápasů

Přípravná soutěž U12G

 Finálová skupina

10.3. Č. Brod-Brandýs

24.3. Sadská -Brandýs

7.4.  Brandýs-Č. Brod

21.4. Brandýs- Sadská

----------------

Kvalifikace U11MIX

4.3. Čelákovice - Brandýs

       Čelákovice - Brandýs

Vítěz bude hrát finále o postup 7. a 8.4.2018

Nominované hráčky do mixů:

Andulka A., Nikča Č., Terka H., Kája, Nikča R., Viki, Anička Pauk.

 

 

 

Akce

 

8.-10.6.2018 Brandýský pohár

---------------

Soustředění srpen 2018

Na soustředění pojedeme předposlední týden v srpnu, ale ještě nevím  jestli odjezd bude v sobotu nebo neděli.

 

Tabulka

1. ŠSK Příbram U12G 5
2. Brandýs U12G 4
3. BC Benešov U12G 4
4. BK Beroun U12G 3
5. BA Sparta U12G 2
rss