Ženy A | Ženy B | Ženy C | U19 (Jun.) | U17 (Kad.) | U15 (St. žák.) | U14 (Ml. žák.) | U13 (St. mini) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Rozpis zápasů

Zápasy našeho týmu

1. kolo 30.09.2017 S. Kladno U13G - Brandýs U13G
10. kolo 17.02.2018 Brandýs U13G - BC Slaný U13
12. kolo 17.03.2018 Basket Slovanka U13G(ms) - Brandýs U13G
13. kolo 24.03.2018 Brandýs U13G - HB Aritma U13G(ms)
14. kolo 07.04.2018 BK Studánka Pardubice U13G (ms) - Brandýs U13G
2. kolo 14.10.2017 Brandýs U13G - Basket Říčany U13G
3. kolo 29.10.2017 BC Slaný U13 - Brandýs U13G
5. kolo 25.11.2017 Brandýs U13G - Basket Slovanka U13G(ms)
6. kolo 09.12.2017 HB Aritma U13G(ms) - Brandýs U13G
7. kolo 06.01.2018 Brandýs U13G - BK Studánka Pardubice U13G (ms)
8. kolo 20.01.2018 Brandýs U13G - S. Kladno U13G
9. kolo 03.02.2018 Basket Říčany U13G - Brandýs U13G

Zápasy všech týmů   

1. kolo
30.09.2017 BK Studánka Pardubice U13G (ms) - Basket Slovanka U13G(ms)
30.09.2017 S. Kladno U13G - Brandýs U13G
01.10.2017 Basket Říčany U13G - BC Slaný U13
10. kolo
17.02.2018 HB Aritma U13G(ms) - S. Kladno U13G
17.02.2018 Basket Slovanka U13G(ms) - Basket Říčany U13G
17.02.2018 Brandýs U13G - BC Slaný U13
11. kolo
03.03.2018 BC Slaný U13 - Basket Slovanka U13G(ms)
03.03.2018 Basket Říčany U13G - HB Aritma U13G(ms)
03.03.2018 S. Kladno U13G - BK Studánka Pardubice U13G (ms)
12. kolo
17.03.2018 BK Studánka Pardubice U13G (ms) - Basket Říčany U13G
17.03.2018 HB Aritma U13G(ms) - BC Slaný U13
17.03.2018 Basket Slovanka U13G(ms) - Brandýs U13G
13. kolo
24.03.2018 Brandýs U13G - HB Aritma U13G(ms)
24.03.2018 BC Slaný U13 - BK Studánka Pardubice U13G (ms)
24.03.2018 Basket Říčany U13G - S. Kladno U13G
14. kolo
07.04.2018 S. Kladno U13G - BC Slaný U13
07.04.2018 BK Studánka Pardubice U13G (ms) - Brandýs U13G
07.04.2018 HB Aritma U13G(ms) - Basket Slovanka U13G(ms)
2. kolo
14.10.2017 Brandýs U13G - Basket Říčany U13G
14.10.2017 Basket Slovanka U13G(ms) - S. Kladno U13G
14.10.2017 HB Aritma U13G(ms) - BK Studánka Pardubice U13G (ms)
3. kolo
28.10.2017 S. Kladno U13G - HB Aritma U13G(ms)
22.10.2017 Basket Říčany U13G - Basket Slovanka U13G(ms)
29.10.2017 BC Slaný U13 - Brandýs U13G
4. kolo
11.11.2017 Basket Slovanka U13G(ms) - BC Slaný U13
11.11.2017 HB Aritma U13G(ms) - Basket Říčany U13G
11.11.2017 BK Studánka Pardubice U13G (ms) - S. Kladno U13G
5. kolo
25.11.2017 Basket Říčany U13G - BK Studánka Pardubice U13G (ms)
25.11.2017 BC Slaný U13 - HB Aritma U13G(ms)
25.11.2017 Brandýs U13G - Basket Slovanka U13G(ms)
6. kolo
09.12.2017 HB Aritma U13G(ms) - Brandýs U13G
09.12.2017 BK Studánka Pardubice U13G (ms) - BC Slaný U13
09.12.2017 S. Kladno U13G - Basket Říčany U13G
7. kolo
06.01.2018 BC Slaný U13 - S. Kladno U13G
06.01.2018 Brandýs U13G - BK Studánka Pardubice U13G (ms)
06.01.2018 Basket Slovanka U13G(ms) - HB Aritma U13G(ms)
8. kolo
20.01.2018 Basket Slovanka U13G(ms) - BK Studánka Pardubice U13G (ms)
20.01.2018 Brandýs U13G - S. Kladno U13G
20.01.2018 BC Slaný U13 - Basket Říčany U13G
9. kolo
03.02.2018 Basket Říčany U13G - Brandýs U13G
03.02.2018 S. Kladno U13G - Basket Slovanka U13G(ms)
03.02.2018 BK Studánka Pardubice U13G (ms) - HB Aritma U13G(ms)

 

Stránky U13 slouží jen k rozpisu zápasů a nominaci na ně.

 

2005 mají veškeré info u U14

 

2006 mají veškeré info u U12

bkbrandys.rajce.net

Nominace

!!!!!!17.2.!!!!!! DOMA

9:00 a 11:00

Převlečená v 8:30h v tělocvičně

1) Clauďa OK

2) Barča OK

3) Josi OK

4) Lucias OK

5) Terka ?

6) 

7) Lucka Kl. OK jen 1.

8) Kačka OK

9) Zuzka OK

10) Julča OK

11) Dianka OK jen 1.

12) Amálka OK

13) Ája OK

14) Ellen OK

15) Eliška OK

16) Hanička

Prosím všechny - DŮLEŽITÝ ZÁPAS

 

Rozpis zápasů

Krajský přebor U13 skupina A

vždy 2 zápasy za sebou

17.2. doma Slaný

17.3. venku Slovanka

18.3. Říčany - neděle!!!

24.3. doma Aritma

7.4. venku Pardubice

21.-22.4 zápasy o umístění

4.-6.5. FESTIVAL U13G


Akce

Krajský přebor U13 

skupina A

BC Slaný

HB Aritma

Basket Slovanka

 BK Brandýs nad Labem

Basket Říčany

S. Kladno

BK Studánka Pardubice (ms) 

 

Tabulka

1. BK Studánka Pardubice U13G (ms) 4
2. S. Kladno U13G 4
3. Basket Říčany U13G 4
4. Brandýs U13G 3
5. Basket Slovanka U13G(ms) 3
6. BC Slaný U13 2
7. HB Aritma U13G(ms) 1
rss