Ženy A | Ženy B | Ženy C | U19 (Jun.) | U17 (Kad.) | U15 (St. žák.) | U14 (Ml. žák.) | U13 (St. mini) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Příspěvky

číslo účtu :  1033042092/3030
do poznámky jméno hráčky
  09/17 10/17 11/17 12/17 01/18 02/18 03/18
1

Červencová

ANĎA

200

       
2

Červencová

TERKA

200            
3

Dvořáková

LADA

350  350  350  200      
4

Fantová

FANTÍK

 350  350  350  350 350  200  
5

Georgieva

STÁŇA

200  3000          
6

Holovská

BETKA

350  350  350  350      
7

Klementová

LUCKA

350  350 350  350  200     
8

Kolářová

ZUZKA

350  350  350 350  350  200  
9

Kučerová

JULČA

350  350  350  350 200     
10

Lavírová

NATKA

350 350   350  350 350  250  
11

Lukešová

ALČA

350  350 200         
12

Motlíčková

BARČA

350  350  350  350 350     
13

Nergerová

LUCIAS

350  350 350  350  350     
14

Richterová

KAČKA

350  350  350 350  350  200  
15

Staňková

ELIŠKA

350  350  350  350 350     
16

Šístková

JOSI

350 350   350  350 350  200  
17

Horáčková

VERČA

 350  350 350  200       
18

Mušková

ADÉLA

 350  350 350  350  350  200  
19

Tomková

HANKA

350 350  350  350  200    
20

Bartoňová

NIKOLA

200  3000          
21

Štroblová

CLAUDIE

350 350

350

 350 350  350  
22

Sedláčková

HANČA

 350 350  350  350  350 350 350
    09 10 11 12 01 02 03

Tabulka je aktuální k 29.1.2018 v 13:00hod

 

bkbrandys.rajce.net

Nominace

25. 2. sobota doma

1 Clauďa 

2 Lada

3 Kačka

4 Naty

5 Stáňa

6 Josi

7 Julča

8 Lucias

9 Fantík

10 Hanka

11

12

13

14

15 Bety

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zápasy

D 24.2. Jablonec n/N

V 25.2. Jablonec n/N 10:00

V 5.3. v 18:00 Porg Pondělí  venku !!!!!

D 10.3. Nusle

D 11.3. Porg

D 21.3. Litoměřice A středa !!!!!!

D 25.3. Slovanka

V 14.4. Litoměřice A

V 15.4. Litoměřice B

Akce

Basketbalový kemp v Brandýse

1. turnus 1.7.-6.7.2018

DOPORUČUJI

 

Letní soustředění

předposlední týden v srpnu!!!!

POVINNÉ

 

Tabulka

1. Sokol Nilfisk H. Králové 10
2. Sokol Nilfisk H. Králové B 10
3. Loko Trutnov 10
4. Basket Slovanka 9
5. BK Slavoj Český Brod 8
6. BK Brandýs n.L. 7
7. PORG Basket 6
rss