Ženy A | Ženy B | Ženy C | U19 (Jun.) | U17 (Kad.) | U15 (St. žák.) | U14 (Ml. žák.) | U13 (St. mini) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Výsledky

  Tým Z V P Skóre Body
1. Sokol Nilfisk H. Králové 5 5 0 747 : 80 10
2. Sokol Nilfisk H. Králové B 5 5 0 540 : 159 10
3. Loko Trutnov 6 4 2 407 : 421 10
4. Basket Slovanka 6 3 3 299 : 436 9
5. BK Slavoj Český Brod 6 2 4 270 : 484 8
6. BK Brandýs n.L. 6 1 5 265 : 497 7
7. PORG Basket 6 0 6 221 : 672 6

Zápasy našeho týmu

7. kolo BK Brandýs n.L. - Sokol Nilfisk H. Králové B (34:98)
5. kolo Basket Slovanka - BK Brandýs n.L. 65:39
4. kolo PORG Basket - BK Brandýs n.L. 51:89
3. kolo BK Brandýs n.L. - Loko Trutnov 58:60
1. kolo BK Brandýs n.L. - BK Slavoj Český Brod 37:52

Zápasy všech týmů 

7. kolo
BK Brandýs n.L. - Sokol Nilfisk H. Králové B (34:98)
BK Slavoj Český Brod - Sokol Nilfisk H. Králové (25:150)
Loko Trutnov - PORG Basket (130:26)
6. kolo
BK Slavoj Český Brod - Sokol Nilfisk H. Králové B (31:124)
Loko Trutnov - Basket Slovanka (77:62)
5. kolo
Sokol Nilfisk H. Králové - Loko Trutnov 131:20
PORG Basket - BK Slavoj Český Brod 57:82
Basket Slovanka - BK Brandýs n.L. 65:39
4. kolo
Sokol Nilfisk H. Králové B - Loko Trutnov 96:42
PORG Basket - BK Brandýs n.L. 51:89
Basket Slovanka - BK Slavoj Český Brod 38:32
3. kolo
PORG Basket - Sokol Nilfisk H. Králové B 16:115
Basket Slovanka - Sokol Nilfisk H. Králové 13:124
BK Brandýs n.L. - Loko Trutnov 58:60
2. kolo
PORG Basket - Sokol Nilfisk H. Králové 14:171
Basket Slovanka - Sokol Nilfisk H. Králové B 36:107
BK Slavoj Český Brod - Loko Trutnov 48:78
1. kolo
PORG Basket - Basket Slovanka 57:85
BK Brandýs n.L. - BK Slavoj Český Brod 37:52
bkbrandys.rajce.net

Nominace


1 Lada 

2 Fantík

3 Naty

4 Stáňa

5 Hani T.

6 Verča

7 Adéla

8 Alča

9 Bety


 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zápasy

 

Kvalifikace o U15G

26.-27.5.

9.-10.6.

Přátelské zápasy

??

Akce

Basketbalový kemp v Brandýse

1. turnus 1.7.-6.7.2018

DOPORUČUJI

 

Letní soustředění

předposlední týden v srpnu!!!!

POVINNÉ

 

Tabulka

1. Sokol Nilfisk H. Králové 10
2. Sokol Nilfisk H. Králové B 10
3. Loko Trutnov 10
4. Basket Slovanka 9
5. BK Slavoj Český Brod 8
6. BK Brandýs n.L. 7
7. PORG Basket 6
rss