Ženy A | Ženy B | Ženy C | U19 (Jun.) | U17 (Kad.) | U15 (St. žák.) | U14 (Ml. žák.) | U13 (St. mini) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Rozpis zápasů

Zápasy našeho týmu

1. kolo 28.10.2017 Basket Říčany - BK Brandýs n. L.
10. kolo 12.11.2017 BK Brandýs n. L. - BSK TJ Jičín
11. kolo 25.11.2017 Studánka Pardubice - BK Brandýs n. L.
12. kolo 26.11.2017 Sokol Nilfisk H. Králové - BK Brandýs n. L.
13. kolo 09.12.2017 BK Brandýs n. L. - Basket Slovanka
14. kolo 10.12.2017 BK Brandýs n. L. - USK Praha
2. kolo 16.09.2017 BSK TJ Jičín - BK Brandýs n. L.
3. kolo 17.09.2017 Pastelka MB - BK Brandýs n. L.
4. kolo 30.09.2017 BK Brandýs n. L. - Sokol Nilfisk H. Králové
5. kolo 01.10.2017 BK Brandýs n. L. - Studánka Pardubice
6. kolo 14.10.2017 USK Praha - BK Brandýs n. L.
7. kolo 15.10.2017 Basket Slovanka - BK Brandýs n. L.
8. kolo 29.10.2017 BK Brandýs n. L. - Basket Říčany
9. kolo 11.11.2017 BK Brandýs n. L. - Pastelka MB

Zápasy všech týmů   

1. kolo
28.10.2017 Pastelka MB - BSK TJ Jičín
28.10.2017 Basket Slovanka - USK Praha
24.10.2017 Studánka Pardubice - Sokol Nilfisk H. Králové
28.10.2017 Basket Říčany - BK Brandýs n. L.
10. kolo
12.11.2017 Basket Říčany - Pastelka MB
12.11.2017 BK Brandýs n. L. - BSK TJ Jičín
12.11.2017 Studánka Pardubice - Basket Slovanka
12.11.2017 Sokol Nilfisk H. Králové - USK Praha
11. kolo
25.11.2017 Sokol Nilfisk H. Králové - Basket Říčany
25.11.2017 Studánka Pardubice - BK Brandýs n. L.
25.11.2017 USK Praha - Pastelka MB
25.11.2017 Basket Slovanka - BSK TJ Jičín
12. kolo
26.11.2017 Studánka Pardubice - Basket Říčany
26.11.2017 Sokol Nilfisk H. Králové - BK Brandýs n. L.
26.11.2017 Basket Slovanka - Pastelka MB
26.11.2017 USK Praha - BSK TJ Jičín
13. kolo
09.12.2017 BK Brandýs n. L. - Basket Slovanka
09.12.2017 Basket Říčany - USK Praha
09.12.2017 BSK TJ Jičín - Studánka Pardubice
09.12.2017 Pastelka MB - Sokol Nilfisk H. Králové
14. kolo
10.12.2017 Basket Říčany - Basket Slovanka
10.12.2017 BK Brandýs n. L. - USK Praha
10.12.2017 Pastelka MB - Studánka Pardubice
10.12.2017 BSK TJ Jičín - Sokol Nilfisk H. Králové
2. kolo
16.09.2017 Pastelka MB - Basket Říčany
16.09.2017 BSK TJ Jičín - BK Brandýs n. L.
16.09.2017 Basket Slovanka - Studánka Pardubice
16.09.2017 USK Praha - Sokol Nilfisk H. Králové
3. kolo
17.09.2017 Pastelka MB - BK Brandýs n. L.
17.09.2017 BSK TJ Jičín - Basket Říčany
17.09.2017 Basket Slovanka - Sokol Nilfisk H. Králové
17.09.2017 USK Praha - Studánka Pardubice
4. kolo
30.09.2017 Basket Říčany - Studánka Pardubice
30.09.2017 BK Brandýs n. L. - Sokol Nilfisk H. Králové
13.09.2017 Pastelka MB - Basket Slovanka
30.09.2017 BSK TJ Jičín - USK Praha
5. kolo
01.10.2017 Basket Říčany - Sokol Nilfisk H. Králové
01.10.2017 BK Brandýs n. L. - Studánka Pardubice
25.09.2017 Pastelka MB - USK Praha
01.10.2017 BSK TJ Jičín - Basket Slovanka
6. kolo
14.10.2017 Basket Slovanka - Basket Říčany
14.10.2017 USK Praha - BK Brandýs n. L.
14.10.2017 Studánka Pardubice - Pastelka MB
14.10.2017 Sokol Nilfisk H. Králové - BSK TJ Jičín
7. kolo
15.10.2017 Basket Slovanka - BK Brandýs n. L.
15.10.2017 USK Praha - Basket Říčany
15.10.2017 Studánka Pardubice - BSK TJ Jičín
15.10.2017 Sokol Nilfisk H. Králové - Pastelka MB
8. kolo
29.10.2017 BSK TJ Jičín - Pastelka MB
29.10.2017 USK Praha - Basket Slovanka
25.10.2017 Sokol Nilfisk H. Králové - Studánka Pardubice
29.10.2017 BK Brandýs n. L. - Basket Říčany
9. kolo
11.11.2017 BK Brandýs n. L. - Pastelka MB
11.11.2017 Basket Říčany - BSK TJ Jičín
11.11.2017 Sokol Nilfisk H. Králové - Basket Slovanka
11.11.2017 Studánka Pardubice - USK Praha

 

 

 

 

 

 

 

 

           

Zápasy

Akce

Soustředění srpen 2018

Na soustředění pojedeme předposlední týden v srpnu, ale ještě nevím jestli odjezd v sobotu 18.8. nebo neděli 19.8.

 


 

Tabulka

1. Sokol Nilfisk H. Králové 12
2. Basket Slovanka 11
3. USK Praha 11
4. BSK TJ Jičín 9
5. BK Brandýs n. L. 8
6. Studánka Pardubice 8
7. Pastelka MB 7
8. Basket Říčany 6
rss