Ženy A | Ženy B | Ženy C | U19 (Jun.) | U17 (Kad.) | U15 (St. žák.) | U14 (Ml. žák.) | U13 (St. mini) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Výsledky

  Tým Z V P Skóre Body
1. Sokol Nilfisk H. Králové 6 6 0 584 : 241 12
2. Basket Slovanka 6 5 1 518 : 300 11
3. USK Praha 6 5 1 501 : 299 11
4. BSK TJ Jičín 6 3 3 446 : 406 9
5. BK Brandýs n. L. 6 2 4 343 : 467 8
6. Studánka Pardubice 6 2 4 330 : 549 8
7. Pastelka MB 6 1 5 304 : 546 7
8. Basket Říčany 6 0 6 307 : 525 6

Zápasy našeho týmu

7. kolo Basket Slovanka - BK Brandýs n. L. 86:49
6. kolo USK Praha - BK Brandýs n. L. 81:47
5. kolo BK Brandýs n. L. - Studánka Pardubice 90:47
4. kolo BK Brandýs n. L. - Sokol Nilfisk H. Králové 22:113
3. kolo Pastelka MB - BK Brandýs n. L. 54:74
2. kolo BSK TJ Jičín - BK Brandýs n. L. 86:61

Zápasy všech týmů 

7. kolo
Basket Slovanka - BK Brandýs n. L. 86:49
USK Praha - Basket Říčany 95:37
Studánka Pardubice - BSK TJ Jičín 58:100
Sokol Nilfisk H. Králové - Pastelka MB 131:32
6. kolo
Basket Slovanka - Basket Říčany 81:50
USK Praha - BK Brandýs n. L. 81:47
Studánka Pardubice - Pastelka MB 88:73
Sokol Nilfisk H. Králové - BSK TJ Jičín 69:48
5. kolo
Basket Říčany - Sokol Nilfisk H. Králové 37:124
BK Brandýs n. L. - Studánka Pardubice 90:47
Pastelka MB - USK Praha 46:98
BSK TJ Jičín - Basket Slovanka 68:73
4. kolo
Basket Říčany - Studánka Pardubice 64:70
BK Brandýs n. L. - Sokol Nilfisk H. Králové 22:113
Pastelka MB - Basket Slovanka 31:100
BSK TJ Jičín - USK Praha 57:81
3. kolo
Pastelka MB - BK Brandýs n. L. 54:74
BSK TJ Jičín - Basket Říčany 87:64
Basket Slovanka - Sokol Nilfisk H. Králové 64:69
USK Praha - Studánka Pardubice 108:34
2. kolo
Pastelka MB - Basket Říčany 68:55
BSK TJ Jičín - BK Brandýs n. L. 86:61
Basket Slovanka - Studánka Pardubice 114:33
USK Praha - Sokol Nilfisk H. Králové 38:78

 

 

 

 

 

 

 

 

           

Zápasy

Akce

Soustředění srpen 2018

Na soustředění pojedeme předposlední týden v srpnu, ale ještě nevím jestli odjezd v sobotu 18.8. nebo neděli 19.8.

 


 

Tabulka

1. Sokol Nilfisk H. Králové 12
2. Basket Slovanka 11
3. USK Praha 11
4. BSK TJ Jičín 9
5. BK Brandýs n. L. 8
6. Studánka Pardubice 8
7. Pastelka MB 7
8. Basket Říčany 6
rss