Muži A | Muži B | U19 (Junioři) | U17 (Kadeti) | U15 (St. žáci) | U14 (Ml. žáci) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Rozpis zápasů

Zápasy našeho týmu

1. kolo 23.09.2017 BK Brandýs n. L. - Thermia K. Vary
10. kolo 13.01.2018 Thermia K. Vary - BK Brandýs n. L.
11. kolo 27.01.2018 BK Brandýs n. L. - ŠSK Slaný
13. kolo 24.02.2018 BK Loko Plzeň B - BK Brandýs n. L.
14. kolo 10.03.2018 BK Brandýs n. L. - Sokol Bor
15. kolo 24.03.2018 BK Sokolov - BK Brandýs n. L.
16. kolo 14.04.2018 BKj Kralupy (MS) - BK Brandýs n. L.
17. kolo 28.04.2018 SKB Strakonice - BK Brandýs n. L.
18. kolo 12.05.2018 BK Brandýs n. L. - TJ Klášterec
2. kolo 28.09.2017 ŠSK Slaný - BK Brandýs n. L.
4. kolo 21.10.2017 BK Brandýs n. L. - BK Loko Plzeň B
5. kolo 04.11.2017 Sokol Bor - BK Brandýs n. L.
6. kolo 17.11.2017 BK Brandýs n. L. - BK Sokolov
7. kolo 18.11.2017 BK Brandýs n. L. - BKj Kralupy (MS)
8. kolo 02.12.2017 BK Brandýs n. L. - SKB Strakonice
9. kolo 16.12.2017 TJ Klášterec - BK Brandýs n. L.

Zápasy všech týmů   

1. kolo
23.09.2017 BK Brandýs n. L. - Thermia K. Vary
23.09.2017 BK Loko Plzeň B - TJ Klášterec
23.09.2017 Sokol Bor - SKB Strakonice
23.09.2017 BK Sokolov - BKj Kralupy (MS)
10. kolo
13.01.2018 Thermia K. Vary - BK Brandýs n. L.
13.01.2018 TJ Klášterec - BK Loko Plzeň B
13.01.2018 SKB Strakonice - Sokol Bor
13.01.2018 BKj Kralupy (MS) - BK Sokolov
11. kolo
27.01.2018 BK Sokolov - SKB Strakonice
27.01.2018 Sokol Bor - TJ Klášterec
27.01.2018 BK Loko Plzeň B - Thermia K. Vary
27.01.2018 BK Brandýs n. L. - ŠSK Slaný
12. kolo
10.02.2018 ŠSK Slaný - BK Loko Plzeň B
15.10.2017 Thermia K. Vary - Sokol Bor
10.02.2018 TJ Klášterec - BK Sokolov
10.02.2018 SKB Strakonice - BKj Kralupy (MS)
13. kolo
24.02.2018 BKj Kralupy (MS) - TJ Klášterec
24.02.2018 BK Sokolov - Thermia K. Vary
24.02.2018 Sokol Bor - ŠSK Slaný
24.02.2018 BK Loko Plzeň B - BK Brandýs n. L.
14. kolo
10.03.2018 BK Brandýs n. L. - Sokol Bor
10.03.2018 ŠSK Slaný - BK Sokolov
10.03.2018 Thermia K. Vary - BKj Kralupy (MS)
10.03.2018 TJ Klášterec - SKB Strakonice
15. kolo
24.03.2018 SKB Strakonice - Thermia K. Vary
24.03.2018 BKj Kralupy (MS) - ŠSK Slaný
24.03.2018 BK Sokolov - BK Brandýs n. L.
24.03.2018 Sokol Bor - BK Loko Plzeň B
16. kolo
14.04.2018 BK Sokolov - BK Loko Plzeň B
14.04.2018 BKj Kralupy (MS) - BK Brandýs n. L.
14.04.2018 ŠSK Slaný - SKB Strakonice
14.04.2018 Thermia K. Vary - TJ Klášterec
17. kolo
28.04.2018 TJ Klášterec - ŠSK Slaný
28.04.2018 SKB Strakonice - BK Brandýs n. L.
28.04.2018 BKj Kralupy (MS) - BK Loko Plzeň B
28.04.2018 BK Sokolov - Sokol Bor
18. kolo
12.05.2018 Sokol Bor - BKj Kralupy (MS)
12.05.2018 BK Loko Plzeň B - SKB Strakonice
12.05.2018 BK Brandýs n. L. - TJ Klášterec
12.05.2018 ŠSK Slaný - Thermia K. Vary
2. kolo
28.09.2017 SKB Strakonice - BK Sokolov
28.09.2017 TJ Klášterec - Sokol Bor
28.09.2017 Thermia K. Vary - BK Loko Plzeň B
28.09.2017 ŠSK Slaný - BK Brandýs n. L.
3. kolo
07.10.2017 BK Loko Plzeň B - ŠSK Slaný
07.10.2017 Sokol Bor - Thermia K. Vary
07.10.2017 BK Sokolov - TJ Klášterec
24.11.2017 BKj Kralupy (MS) - SKB Strakonice
4. kolo
22.10.2017 TJ Klášterec - BKj Kralupy (MS)
19.10.2017 Thermia K. Vary - BK Sokolov
21.10.2017 ŠSK Slaný - Sokol Bor
21.10.2017 BK Brandýs n. L. - BK Loko Plzeň B
5. kolo
04.11.2017 Sokol Bor - BK Brandýs n. L.
04.11.2017 BK Sokolov - ŠSK Slaný
04.11.2017 BKj Kralupy (MS) - Thermia K. Vary
04.11.2017 SKB Strakonice - TJ Klášterec
6. kolo
17.11.2017 Thermia K. Vary - SKB Strakonice
17.11.2017 ŠSK Slaný - BKj Kralupy (MS)
17.11.2017 BK Brandýs n. L. - BK Sokolov
17.11.2017 BK Loko Plzeň B - Sokol Bor
7. kolo
18.11.2017 BK Loko Plzeň B - BK Sokolov
18.11.2017 BK Brandýs n. L. - BKj Kralupy (MS)
18.11.2017 SKB Strakonice - ŠSK Slaný
15.11.2017 TJ Klášterec - Thermia K. Vary
8. kolo
02.12.2017 ŠSK Slaný - TJ Klášterec
02.12.2017 BK Brandýs n. L. - SKB Strakonice
02.12.2017 BK Loko Plzeň B - BKj Kralupy (MS)
02.12.2017 Sokol Bor - BK Sokolov
9. kolo
16.12.2017 BKj Kralupy (MS) - Sokol Bor
16.12.2017 SKB Strakonice - BK Loko Plzeň B
16.12.2017 TJ Klášterec - BK Brandýs n. L.
16.12.2017 Thermia K. Vary - ŠSK Slaný

Stále se nikdo nepřihlásil na službu zítra 28.9.16 od 10:00.

bkbrandys.rajce.net

Nominace

Nominace na Kostelec a Varnsdorf

 

Velechovský

Štěpař 

Mareček

Bařinka

Polák 

Sibera 

Mareček

Bacik

Vilím

Adámek

Hybler

Bilik -sobota

Pokorný-neděle

 

 

 

 

 

Zápasy

14.4. 2018

BK Kralupy Junior x BKB

Začátek zápasu: 18:30.

Adresa haly: V Luhu 1089, Kralupy nad Vltavou. 

21.4. 2018

SKB Strakonice x BK Brandýs

 

Tabulka

1. Thermia K. Vary 8
2. BK Sokolov 8
3. BK Brandýs n. L. 6
4. ŠSK Slaný 5
5. BK Loko Plzeň B 5
6. TJ Klášterec 5
7. Sokol Bor 4
8. BKj Kralupy (MS) 3
9. SKB Strakonice 3
rss