Muži A | Muži B | U19 (Junioři) | U17 (Kadeti) | U15 (St. žáci) | U14 (Ml. žáci) | U12 (Ml. mini) | U11 (Nejml. mini)

» Rozpis zápasů

Zápasy našeho týmu

1. kolo 11.11.2017 Sokol Žižkov - BK Brandýs n. L.
10. kolo 26.11.2017 BK Horejsek Děčín - BK Brandýs n. L.
11. kolo 09.12.2017 BK Brandýs n. L. - Levharti Chomutov
12. kolo 10.12.2017 BK Brandýs n. L. - ŠSK Slaný
13. kolo 06.01.2018 Sokol Vyšehrad - BK Brandýs n. L.
14. kolo 07.01.2018 GBA B - BK Brandýs n. L.
2. kolo 30.09.2017 BK Brandýs n. L. - BK Horejsek Děčín
3. kolo 01.10.2017 BK Brandýs n. L. - SLUNETA Ústí n. L.
4. kolo 14.10.2017 ŠSK Slaný - BK Brandýs n. L.
5. kolo 15.10.2017 Levharti Chomutov - BK Brandýs n. L.
6. kolo 28.10.2017 BK Brandýs n. L. - GBA B
7. kolo 29.10.2017 BK Brandýs n. L. - Sokol Vyšehrad
8. kolo 12.11.2017 BK Brandýs n. L. - Sokol Žižkov
9. kolo 25.11.2017 SLUNETA Ústí n. L. - BK Brandýs n. L.

Zápasy všech týmů   

1. kolo
11.11.2017 Levharti Chomutov - ŠSK Slaný
11.11.2017 Sokol Žižkov - BK Brandýs n. L.
08.11.2017 SLUNETA Ústí n. L. - BK Horejsek Děčín
11.11.2017 Sokol Vyšehrad - GBA B
10. kolo
26.11.2017 Sokol Vyšehrad - Levharti Chomutov
26.11.2017 GBA B - ŠSK Slaný
26.11.2017 SLUNETA Ústí n. L. - Sokol Žižkov
26.11.2017 BK Horejsek Děčín - BK Brandýs n. L.
11. kolo
09.12.2017 BK Horejsek Děčín - Sokol Vyšehrad
09.12.2017 SLUNETA Ústí n. L. - GBA B
09.12.2017 BK Brandýs n. L. - Levharti Chomutov
09.12.2017 Sokol Žižkov - ŠSK Slaný
12. kolo
10.12.2017 SLUNETA Ústí n. L. - Sokol Vyšehrad
10.12.2017 BK Horejsek Děčín - GBA B
10.12.2017 Sokol Žižkov - Levharti Chomutov
10.12.2017 BK Brandýs n. L. - ŠSK Slaný
13. kolo
06.01.2018 GBA B - Sokol Žižkov
06.01.2018 Sokol Vyšehrad - BK Brandýs n. L.
06.01.2018 ŠSK Slaný - SLUNETA Ústí n. L.
06.01.2018 Levharti Chomutov - BK Horejsek Děčín
14. kolo
07.01.2018 Sokol Vyšehrad - Sokol Žižkov
07.01.2018 GBA B - BK Brandýs n. L.
07.01.2018 Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n. L.
07.01.2018 ŠSK Slaný - BK Horejsek Děčín
2. kolo
30.09.2017 Levharti Chomutov - Sokol Vyšehrad
30.09.2017 ŠSK Slaný - GBA B
30.09.2017 Sokol Žižkov - SLUNETA Ústí n. L.
30.09.2017 BK Brandýs n. L. - BK Horejsek Děčín
3. kolo
01.10.2017 Levharti Chomutov - GBA B
01.10.2017 ŠSK Slaný - Sokol Vyšehrad
01.10.2017 Sokol Žižkov - BK Horejsek Děčín
01.10.2017 BK Brandýs n. L. - SLUNETA Ústí n. L.
4. kolo
14.10.2017 Sokol Vyšehrad - SLUNETA Ústí n. L.
14.10.2017 GBA B - BK Horejsek Děčín
14.10.2017 Levharti Chomutov - Sokol Žižkov
14.10.2017 ŠSK Slaný - BK Brandýs n. L.
5. kolo
15.10.2017 Sokol Vyšehrad - BK Horejsek Děčín
15.10.2017 GBA B - SLUNETA Ústí n. L.
15.10.2017 Levharti Chomutov - BK Brandýs n. L.
15.10.2017 ŠSK Slaný - Sokol Žižkov
6. kolo
28.10.2017 Sokol Žižkov - Sokol Vyšehrad
28.10.2017 BK Brandýs n. L. - GBA B
28.10.2017 SLUNETA Ústí n. L. - Levharti Chomutov
28.10.2017 BK Horejsek Děčín - ŠSK Slaný
7. kolo
29.10.2017 Sokol Žižkov - GBA B
29.10.2017 BK Brandýs n. L. - Sokol Vyšehrad
29.10.2017 SLUNETA Ústí n. L. - ŠSK Slaný
29.10.2017 BK Horejsek Děčín - Levharti Chomutov
8. kolo
12.11.2017 ŠSK Slaný - Levharti Chomutov
12.11.2017 BK Brandýs n. L. - Sokol Žižkov
12.11.2017 BK Horejsek Děčín - SLUNETA Ústí n. L.
12.11.2017 GBA B - Sokol Vyšehrad
9. kolo
25.11.2017 GBA B - Levharti Chomutov
25.11.2017 Sokol Vyšehrad - ŠSK Slaný
25.11.2017 BK Horejsek Děčín - Sokol Žižkov
25.11.2017 SLUNETA Ústí n. L. - BK Brandýs n. L.

Zápasy

BKB vs.BK Děčín přeloženo na 1.3.2018 od 18:45 místo tréninku.

 

17.2.18 v 17:30

ŠSK Slaný vs. BKB

Víceúčelová sportovní hala

18.2.18 v 11:00

GBA B vs BKB

Hala BA Sparta

 

Tabulka

1. SLUNETA Ústí n. L. 7
2. Sokol Žižkov 7
3. Sokol Vyšehrad 7
4. Levharti Chomutov 6
5. ŠSK Slaný 6
6. BK Horejsek Děčín 6
7. GBA B 5
8. BK Brandýs n. L. 4
rss