Menu

 

BRANDÝSKÝ POHÁR 2019
07.06. - 9.6.2019
Čas ZŠ – pravá těl. ZŠ – levá těl. Sportcentrum Hala PFUK ZŠ Stará Boleslav
PÁTEK
16,00 Brandýs n.L. - Pastelka Brandýs n.L.“A“-J. Hradec Dubeč – Čelákovice Nusle – Čelákovice Kroměříž – Kbely
13:31 43:31 27:63 45:17 41:12
17,00 Brandýs n.L. „B“ - Chomutov Stryków – K. Vary NBK – Pelhřimov Trutnov – Jižní Supi Jablonec – Kraslice
9:36 9:56 41:33 35:34 38:34
18,00 Brandýs n.L. „A“ - Varnsdorf Čelákovice – Trutnov Čelákovice – Kralupy Kolín – K. Vary Sokol Pražský – H. Králové
54:16 67:9 44:33 15:52 39:32
19,00 Brandýs n.L.“A“ - Stryków Chomutov – Sixers Chomutov – Pardubice Náchod – Weissenfels Pardubice – Jablonec
31:20 32:34 3:83 7:57 25:40
20,00 Bruntál – Varnsdorf Brandýs n.L. „B“ -Kolín Gotha – NBK Pelhřimov – Nusle Pityke – Hr. Králové
32:10 39:45 38:43 29:48 48:11
SOBOTA     
08,00 Brandýs n.L. - Náchod Brandýs n.L. - K. Vary Čelákovice – Chomutov Kraslice – Pardubice Trutnov – Weissenfels
61:11 10:68 43:17 43:17 18:64
09,00 Brandýs n.L.“A“- Bruntál Brandýs n.L.“B“ - K. Vary Brandýs n.L.“B“ -Sixers Kbely – Sokol Pražský Čelákovice – Pelhřimov
32:17 48:20 29:57 11:52 35:28
10,00 J. Hradec – Stryków Pastelka -Stryków Pardubice – Kralupy Hr. Králové – Kroměříž Náchod – Trutnov
23:24 35:17 89:6 28:18 28:29
11,00 Brandýs n.L.- Jižní Supi  Trutnov – Dubeč   Pelhřimov – Gotha  Kbely – Pityke  3CH – 3K
Varnsdorf-Pelhřimov
65:20 54:9 29:28 7:41 26:30
12,00 č. 1 1CH – 2I K. Vary – Pastelka  Kralupy – Chomutov  č. 2 2J -1K 3I – 3J
 Brandýs "A":Kraslice BC Kolín : Nusle Pardubice - Brandýs "B"
36:15 59:15 50:20 25:45 40:37
13,00 č. 3 2CH – 1I Pardubice – Čelákovice  Brandýs n.L. - Stryków  č. 4 1J -2K Sokol Pražský – Pityke 
 SK Bruntál: Jablonec Karlovy V. - Čelákovice 
33:18 69:14 42:22 36:22 37:53
14,00 č. 5 1C -2D č. 6 1E -2F 3C – 3E Jižní Supi – Náchod  Hr. Králové – Kbely 
Brandýs "A" - Gotha Čelákovice:  Chomutov  J. Hradec - Trutnoc
36:38 85:12 40:21 20:11 53:9
15,00 č. 7 2C -1D č. 8 2E -1F 3D -3F 3CH – 3J Pityke – Kroměříž 
Basket Stryków : NBK  Dubeč - Sixers  Pelhřimov - BK Brandýs "B" Varnsdorf - BK Brandýs "B"
14:49 31:32 56:7 14:38 (20:0) 50:34:
16,00 č. 13 3A - 4B č. 9 1B -2A č. 10 1A -2B Brandýs n.L. – Trutnov  č. 11 Vč.3 – Vč.4
 BK Brandýs - Chomutov Pardubice - Pastelka   Karlovy Vary - Čelákovice  Bruntál - Karlovy Vary
49:24 55:10 61:17 64:9: 18:43
17,00 3E -3F č. 12 4A – 3B 3C – 3D Weissenfels – Jižní Supi  č. 15   Pč. 3 – Pč. 4
 Trutnov - Brandýs "B" Basket Stryków - BK Kralupy   J. Hradec - Pelhřimov  Jablonec - Čelákovice
37:28 16:32 36:45 55:7 30:28
18,00  č. 14     Vč. 1 – Vč. 2 č. 16 Vč. 5 -Vč. 6 č. 17   Vč. 7 – Vč. 8 3I – 3K Kroměříž – Sokol Pražský 
 Brandýs "A" - Nusle  Gotha - Čelákovice NBK PRaha - Sixers  Pardubice - Pelhřimov
37:21 22:77 63:42 34:23 30:29
19,00  č. 18 Pč. 1 – Pč. 2 č.20   Pč. 5 – Pč. 6 č.21   Pč. 7 – Pč. 8    
 Kraslice - Kolín  Brandýs "A" - Chomutov  Stryków - Dubeč    
23:44 31:21 16:56    
20.00  20.15 hod. 2.kolo kvalifikace o ligu U19B Brandýs n.L. - Weissenfels      
BK Brandýs n.L. – Kondoři Liberec 30:36      
NEDĚLE
08,30 3C – 3F 3D -3E O 7.místo Pč. 20 – Pč. 21 O 7. místo 4G -4H o 9. místo   5G -5H
 Brandýs "B" - J. Hradec  Pelhřinov - Trutnov  Levharti Chomutov - TJ Basket Stryków Jižní Supi - TJ Slavia Kroměříž   TJ SPŠS Náchod - TJ Sokol Kbely
42:8 42:20 21:30 13:33 28:31
09,30 Finále Vč. 16 – Vč. 17 o. 3. místo Pč. 16 – Pč. 17 O 5. místo Vč. 20 – Vč. 21 O 5.místo 3G – 3H 3J – 3K
 Pandy Čelákovice - NBK Praha Gotha - BSW Sixers   Brandýs "A" - TJ Sokol Dubeč  Loko Trutnov - Sokol Hradec Králové  BK Brandýs "B" - Pelhřimov
60:20 44:54 23:34 6:53 42:32 (0:20)
10,30 Finále 1G -1H O 3.místo 2G -2H O 7.místo Pč. 12 – Pč. 23 O. 7.místo Pč. 15 – Pč. 18 3CH – 3I
MBC Weissenfels - Nagykoros Pytike  BK Brandýs - Sokol Pražský  Levhartice Chomutov - TK Basket Stryków  Pandy Čelákovice - Kraslice Varnsdorf: Pardubice
37:48 39:20 21:32 33:27 11:17
11,30 Finále Vč. 9 – Vč. 10 o. 3. místo Pč. 9 -Pč. 10 O 5. místo Vč. 12 – Vč. 13 O 5.místo Vč. 15 – Vč. 18  
BK Studánka Pardubice - Loko K. Vary Basket Pastelka - Pandy Čelákovice  BK Kralupy Junior - BK Brandýs   Jablonec - BC Kolín  
39:33 34:25 22:36 49:25  
12,30  Finále Vč. 11 – Vč. 14 O 3. místo Pč. 11 – Pč. 14      
Brandýs "A" - Loko Karlovy Vary SK Bruntál - Nusle      
25:24 33:25      
  Vyhlášení kategorie U11B – 11.00 hod.   
  Vyhlášení kategorie U12B – 12.00 hod.   
  Vyhlášení kategorie U11G – 12.45 hod.   
  Vyhlášení kategorie U13G – 13.30 hod.   
VŠECHNA VYHLÁŠENÍ PROBĚHNOU NA VENKOVNÍM HŘIŠTI U ŠKOLY

 

 

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok