Menu
CH  Brandýs "A" SK Bruntál TJ Slovan Varndsdorf BODY SKÓRE POŘADÍ
Brandýs "A"  CH  32:17 54:16   4  86:33  1.
SK Bruntál   17:32 CH 32:10   49:42  2.
TJ Slovan Varndsdorf  16:54  10:32  CH  26:86  3.

 

I  BK Studánka Pardubice Bižu Jablonec n/N BSK Tatran Kraslice BODY SKÓRE POŘADÍ
BK Studánka Pardubcie  I  25:40  17:43  42:83  3. 
Bižu Jablonec n/N   40:25 I 38:34   4 78:59   1.
BSK Tatran Kraslice   43:17 34:38  I  3  77:55  2.

 

J BC Kolín  Loko Karlovy Vary Brandýs "B" (ms) BODY SKÓRE POŘADÍ
 BC Kolín J  15:52 20:0 (45:39)  35:52   2.
 Loko Karlovy Vary 52:15  J  48:20  4  100:35  1.
 Brandýs "B" (ms) 0:20 (39:45) 20:48  J  2 0:40 .(59:93)   3.

 

K Sokol Nusle  Pandy Čelákovice BK Sojky Pelhřimov BODY SKÓRE POŘADÍ
Sokol Nusle  K 45:17  48:29   4 93:46   1.
 Pandy Čelákovice 17:45  K  35:28  3  52:72  2.
 BK Sojky Pelhřimov 29:48   28:35 K  2  57:83  3.

 

o 09.- 12. MÍSTO

   3CH Varnsdorf  3I Pardubice  3J Brandýs B 3K Pelhřimov BODY SKÓRE POŘADÍ
 3CH Varnsdorf   11:17   14:38 (20:0)  26:30 57:47  11. 
 3I Pardubice 17:11     40:37 (20:0)  34:23 6 71:34  9.
 3J Brandýs "B"  38:14 (0:20)  37:40 (0:20)    42:32 (0:20) 3 75:74 12. 
 3K Pelhřimov  30:26  23:34  32:42 (20:0)   5 73:60 10. 

 

PLAY-OFF

 

zápas č. 1        zápas č. 2
 1CH  Brandýs "A"  36  2J  BC Kolín  25
 2I  BSK Tatran Kraslice  15  1K  Nusle  45
zápas č. 3 zápas č. 4
 2CH  SK Brnuntál  33  1J  Loko Karlovy Vary  36
 1I  Jablonec  18  2K  Pandy Čelákovice  22

 

zápas č. 11        zápas č. 14
 vč.3  SK Bruntál  18  vč.1  Brandýs "A"  37
 vč.4  Karlovy Vary  43  vč.2  Nusle  21
zápas č. 15 zápas č. 18
 pč.3  Jablonec  30  pč.1  BSK Tatran Kraslice  23
 pč.4  Pandy Čelákovice  28  pč.2  BC Kolín  44

 

zápas o 7. místo        zápas o 5. místo
 pč.15  Pandy Čelákovice  33  vč.15  Jablonec  25
 pč.18  BSK Tatran Kraslice  27  vč.18  BC Kolín  49
zápas o 3. místo FINÁLE
 pč.11  SK Bruntál  33   vč.14   BK Brandýs "A"  25 
 pč.14   Nusle   25   vč.14  Loko Karlovy Vary   24

 

KONEČNÉ POŘADÍ   ALL STARS TEAM   MVP TURNAJE
1.  BK Brandýs nad Labem "A" 1.  Amálie Hrubinová  Kamila Martínková
2.  Loko Karlovy Vary 2.  Daniela Albrechtová  
3.  BK Bruntál 3.  Markéta Kolářová  
4.  Sokol Nusle 4.  Tereza Mazalová  
5.  BC Kolín 5.  Karolína Velická  
6.  Bižuterie Jablonec n/N      
7.  Pandy Čelákovice      
8.  BSK Tatran Kraslice      
9.  BK Studánka Pardubice      
10.  BK Sojky Pelhřimov      
11.  TJ Slovan Varndsdorf      
12.  BK Brandýs nad Labem "B"      
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok