Menu
FESTIVAL STARŠÍCH MINIŽÁKYŇ U13
10.05. - 12.05.2019
Čas ZŠ – pravá hala  Čas Sportcentrum
PÁTEK
09,15 SŠB Pardubice : BK Brandýs n.L. 09,15 BK Klatovy : Basketbal Čelákovice
28         :          23 62         :        29
.11,00 TJ OP Prostějov    :       BC Benešov 11,00 Studánka Pardubice : Basket Slovanka
40          :         21 27          :         88
12,45 DBaK : SŠB Pardubice 12,45 Basketbal Čelákovice   : Basket Ostrava
43      :             38 28          :         85
14.30 Loko Trutnov : TJ OP Prostějov 14.30 KP Brno : Studánka Pardubice
45           :         39 83         :           14
16,15 BK Brandýs n.L. : DBaK 16,15 Basket Ostrava : BK Klatovy
30          :           54 44           :          52
18,00 BC Benešov : Loko Trutnov 18,00 Basket Slovanka : KP Brno
30         :           61 40         :             44
20,00 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ SPORTCENTRUM
Čas ZŠ - pravá hala Čas Sportcentrum
SOBOTA
8,30 3.B - 3.D 8,30 3.A - 3.C
               BC Benešov       :     Basketbal Čelákovice               BK Brandýs     :    Studánka Pardubice
 55      :       36 58     :     39
10,15 QF 2 (1.B - 2.D) 10,15 QF 1 (1.A - 2.C)
     Loko Trutnov     :     Basket Ostrava                DBAK   :   Slovanka         
41     :      38 44     :      67
12,00 QF 4 (1.D - 2.B) 12,00 QF 3 (1.C - 2.A)
                  BK Klatovy     :    TJ OP Prostějov                       KP Brno     :      SŠB Pardubice
 63       :        44   39       :        22
13,45 3.A - 3.B 13,45 3.C - 3.D
                          BK Brandýs       :       BC Benešov                                                      Studánka Pardubice   :   Basketbal Čelákovice                         
60       :       42 49     :     67
15,30 o 5. - 8. (QF 1 L - QF 2 L) 15,30 SF 1 (QF 1 W - QF 2 W)
                   DBak       :         Basket Ostrava                                 Slovanka     :     Loko Trutnov                         
42      :     60 50      :      55
17,15 o 5.- 8. (QF 3 L - QF 4 L) 17,15 SF 2 (QF 3 W - QF 4 W)
                          SŠB Pardubice        :             TJ OP Prostějov                             KP Brno          :        Klatovy             
51      :      53 53     :      59
19,15 DOVEDNOSTNÍ SOUTĚŽE
Čas ZŠ - pravá hala  Čas Sportcentrum
NEDĚLE
8,30 3.C - 3.B 9,00 3.D - 3.A
              Studánka Pardubice     :    BC Benešov                                            Basketbal Čelákovice    :    BK Brandýs                              
34     :     37 43    :    75
10,15 o 7. místo 10,45 o 3. místo
                        Dbak    :      SŠB Pardubice       Slovanka     :      KP Brno
64    :     40 31     :    43
12,00 o 5. místo 12,30 FINÁLE
                    Basket Ostrava   :    TJ OP Prostějov                            Loko Trutnov       :       Klatovy                  
38     :     55 63     :      58   
14,00 SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ - SPORTCENTRUM

 

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok