Menu

65 

SKUPINA A
A NH OSTRAVA VÁLEČNÍCI DĚČÍN BCM ORLI PROSTĚJOV body skóre pořadí
NH OSTRAVA A  46:30 82:21  128:51  1. 
VÁLEČNÍCI DĚČÍN  30:46 A 64:23  94:69  2. 
BCM ORLI PROSTĚJOV  21:82 23:64  A 44:146  3. 

 

SKUPINA B
B LOKO PLZEŇ BK BRANDÝS USK PRAHA body skóre pořadí
LOKO PLZEŇ B 32:99  24:104   56:203 3. 
BK BRANDÝS  99:32 B  74:54 173:86 1. 
USK PRAHA 104:24  54:74 B  158:98 2. 

  

SKUPINA C
C TYGŘI PRAHA SRŠNI PÍSEK FRÝDEK MÍSTEK body skóre pořadí
TYGŘI PRAHA C 93:20  105:36   4   198:56 1. 
SRŠNI PÍSEK 20:93  C 69:50   3  79:143 2. 
FRÝDEK MÍSTEK 36:105  50:69  C  2  86:174  3. 

 

SKUPINA D
D BK PARDUBICE VLČATA ŽĎÁR BA NYMBURK body skóre pořadí
BK PARDUBICE D 89:52  83:51   4  172:103  1. 
VLČATA ŽĎÁR  52:89 D 70:56   3  122:145 2. 
BA NYMBURK 53:81 56:70  D  2 109:151  3. 

 

TABULKA - o 9-12.místo
 9-12 ORLI PROSTĚJOV LOKO PLZEŇ FRYDEK-MÍST. BA NYMBURK body skóre pořadí
ORLI PROSTĚJOV  9-12 64:57  56:57  63:56   5  183:170  9.
LOKO PLZEŇ 57:64  9-12  71:56  52:71  4 180:191  11.
FRÝDEK-MÍSTEK 57:56 56:71  9-12  36:66   4  149:193  12.
BA NYMBURK 56:63  71:52 66:36  9-12   5  193:151  10.

 

  QF 1 (1A - 2C)     QF 2 (1B - 2D)  
   NH OSTRAVA  75:23    BK BRANDÝS  100:31  
 SOKOL SRŠNI PÍSEK    VLČATA ZĎÁR  
             
   QF 3 (1C - 2A)      QF 4 (1D - 2B)    
   TYGŘI PRAHA  90:49    BK PARDUBICE  81:76  
 VÁLEČNÍCÍ DĚČÍN    USK PRAHA  
             
   o 5.-8. (QF 1 L - QF 2 L)     o 5.-8. (QF 3 L - QF 4 L)    
   SOKOL SRŠNI PÍSEK  53:66    VÁLEČNÍCI DĚČÍN  36:71  
 VLČATA  ŽĎÁR N.S.    USK PRAHA  
             
   SF 1 (QF 1 W - QF 2 W)      SF 2 (QF 3 W - QF 4 W)    
   NH OSTRAVA  38:94    BS TYGŘI PRAHA  91:46  
 BK BRANDÝS N.L.    BK PARDUBICE  
             
  o 7. místo     o 5. místo  
   VÁLEČNÍCI DĚČÍN  65:37  VLČATA ŽĎÁR N.S.  39:75  
 SOKOL SRŠNI PÍSEK  USK PRAHA  
           
   o 3. místo     FINÁLE  
   NH OSTRAVA  47:74  BS TYGŘI PRAHA  85:72  
 BK PARDUBICE  BK BRANDÝS N.L.  
           

 

KONEČNÉ POŘADÍ
1.  BS TYGŘI PRAHA
2.  BK BRANDÝS NAD LABEM
3.  BK VIVIDBOOKS PARDUBICE
4.  NH OSTRAVA
5.  USK PRAHA
6.  VLČATA ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
7.  VÁLEČNÍCI DĚČÍN
8.  SOKOL SRŠNI PÍSEK
9.  ORLI PROSTĚJOV
10.  BA NYMBURK
11.  LOKOMOTIVA PLZEŇ
12.  BASKETPOINT FRÝDEK-MÍSTEK

 

 

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.

Ok