Menu

 

Skupina A Skupina B Skupina C Skupina D
NH Ostrava Lokomotiva Plzeň BŠ Tygři Praha BK Vividbooks Pardubice
Válečníci Děčín BK Brandýs Sokol Písek Sršni Vlčata Žďár
 BCM Orli Prostějov USK Praha Basketpoit Frýdek Místek BA Nymburk

 

PÁTEK POŘADÍ UTKÁNÍ Výsledek HALA
09:00 NH OSTRAVA BCM ORLI PROSTĚJOV  82:21 ZŠ Na Výsluní
09:00 BK BRANDÝS USK PRAHA  74:54 Sportcentrum
10:50 BŠ TYGŘI PRAHA SOKOL PÍSEK SRŠNI 93:20  ZŠ Na Výsluní
10:50 BK VIVIDBOOKS PARDUBICE BA NYMBURK 83:51  Sportcentrum
12:40 VÁLEČNÍCI DĚČÍN NH OSTRAVA 30:46 ZŠ Na Výsluní
12:40 LOKOMOTIVA PLZEŇ BK BRANDÝS 32:99  Sportcentrum
14:40 BASKETPOINT FRÝDEK MÍSTEK BŠ TYGŘI PRAHA  36:105 ZŠ Na Výsluní
14:40 BA NYMBURK VLČATA ŽĎÁR  70:56 Sportcentrum
16:30 VÁLEČNÍCI DĚČÍN BCM ORLI PROSTĚJOV 64:23  ZŠ Na Výsluní
16:30 USK PRAHA LOKOMOTIVA PLZEŇ  104:24 Sportcentrum
18:20 SOKOL PÍSEK SRŠNI BASKETPOINT FRÝDEK MÍSTEK  69:50 ZŠ Na Výsluní
18:20 VLČATA ŽĎÁR BK VIVIDBOOKS PARDUBICE  52:89 Sportcentrum
20:00 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ   Sportcentrum

 

SOBOTA POŘADÍ UTKÁNÍ Výsledek HALA
09:00 BCM ORLI PROSTĚJOV - LOKOMOTIVA PLZEŇ (3.A - 3.B)  64:57 ZŠ Na Výsluní - Levá
11:00 BASKETPOINT FRÝDEK-MÍSTEK  - BA NYMBURK (3.C - 3.D)  36:66 ZŠ Na Výsluní - Levá
09:00 NH OSTRAVA - SOKOL SRŠNI PÍSEK Q1 (1.A - 2.C)   75:23 ZŠ Na Výsluní
09:00 BK BRANDÝS N.L. - VČATA ZĎÁR N.S. Q2 (1.B - 2.D)  100:31 Sportcentrum
11:00 BS TYGŘI PRAHA - VÁLEČNÍCI DĚČÍN Q3 (1.C - 2.A)  90:49 ZŠ Na Výsluní
11:00 BK PARDUBICE - USK PRAHA  Q4 (1.D - 2.B)   81:76 Sportcentrum
15:00 BCM ORLI PROSTĚJOV - BASKETPOINT FRÝDEK-MÍSTEK (3.A - 3.C) 56:57  ZŠ Na Výsluní - Levá
17:00 LOKOMOTIVA PLZEŇ - BA NYMBURK (3.B - 3.D) 52:71  ZŠ Na Výsluní - Levá
15:00 NH OSTRAVA - BK BRANDÝS N.L.  SF 1 (Q1W - Q2W) 38:94  Sportcentrum
15:00 SOKOL SRŠNI PÍSEK - VLČATA ŽĎÁR N.S.  5.- 8. (Q1L - Q2L) 53:66  ZŠ Na Výsluní
17:00 BS TYGŘI PRAHA - BK PARDUBICE SF 2 (Q3W - Q4W) 91:46  Sportcentrum
17:00 VÁLEČNÍCÍ DĚČÍN - USK PRAHA 5.- 8. (Q3L - Q4L) 36:71  ZŠ Na Výsluní
19:30 DOPROVODNÝ PROGRAM   Sportcentrum

 

NEDĚLE POŘADÍ UTKÁNÍ Výsledek HALA
08:30                                   BCM ORLI PROSTĚJOV - BA NYMBURK (3.A - 3.D)             63:56 ZŠ Na Výsluní
08:30                      LOKOMOTIVA PLZEŇ - BASKETPOINT FRÝDEK-MÍSTEK (3.B - 3.C)             71:56 Sportcentrum
10:20                                VÁLEČNÍCI DĚČÍN    o 7. místo SOKOL SRŠNI PÍSEK             65:37 ZŠ Na Výsluní
10:30                                      NH OSTRAVA      o 3. místo    BK PARDUBICE             47:74 Sportcentrum
12:20                                VLČATA ŽĎÁR N.S.   o 5. místo    USK PRAHA             39:75 ZŠ Na Výsluní
13:00                                    BS TYGŘI PRAHA    FINÁLE   BK BRANDÝS N.L.             85:72 Sportcentrum
14:30 Slavnostní zakončení   Sportcentrum

PARTNEŘI

         
 
 
       
       Explast  


 

 

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.

Ok