Menu
neděle, 03 únor 2019 12:57

Ples, příspěvky, cesťáky

Napsal(a)

Vážení rodiče, 

 srdečně Vás zveme na tradiční basketbalový ples, který se bude konat v Sojovicích 8. 3. 2019 od 19:30. Lístky jsou k dostání v kanceláři BK Brandýs (Výletní ulice), případně je můžu donést klukům na trénink. Součástí lístků je i autobusová doprava na místo a zpět. Cena lístků je 250 Kč. Pokud by se chtěl někdo podílet na tombole, sběrné místo toho, co se rozhodnete věnovat, je taktéž v kanceláři. Budeme vděční za každou drobnost. Téma letošního plesu je 1. republika. 

 

Příspěvky:

 přiblížila se doba odevzdání příspěvků za září - prosinec 2018, proto, prosím, abyste si všichni v tabulce zkontrolovali platby. A kdo nemá zaplaceno, aby platbu, co nejdříve odeslal. (Tabulka je aktuální k datu 3.2. 2019). 

 

Cesťáky:

Pokud jste jezdili s námi vozem a komě svého dítěte jste vozili i další pasažéry, máte nárok na proplacení cestovného. Pokud o něj máte zájem, ozvěte se mi, zda chcete cestovné zaslat zpět na účet, nebo třeba strhnout z příspěvků. Pokud se rozhodnete cestovného vzdát, půjde tato částka do fondu pro děti, ze kterého jsou hrazeny například vánoční dárky, nebo závěrečná rozlučka. Každého příspěvku si vážíme a děkujeme. Pokud se někdo o cestovné nepřihlásí, automaticky propadá do tohoto fondu :) 

 

Děkujeme za pochopení

 

Trenéři

úterý, 11 prosinec 2018 11:04

Poslední vánoční trénink

Napsal(a)

Vážení rodiče, milí hráči, 

  z důvodu obsazenosti tělocvičen (konají se zde regionální výběry chlapců od čtvrtka 20. prosince) proběhne poslední předvánoční trénink již v úterý 18. 12. 

Děkujeme za pochopení 

trenéři

neděle, 18 listopad 2018 10:20

Klubové fotografie

Napsal(a)

Pokud máte někdo zájem o klubovou fotografii, hlašte se mi nejpozději do konce listopadu. Větší formát 90x30 je za 250 Kč a menší 45x15 za 50 Kč. Fotografie se musí objednat předem, kdo se nenahlásí do konce listopadu, fotku nedostane. 

Hláste se nejlépe mě (Kačce). popřípadě trenérům Milanovi a Jirkovi. 

pátek, 26 říjen 2018 08:06

Zlatý podraz

Napsal(a)

Vážení rodiče, milí hráči, 

  v neděli 25. listopadu je zarezervované kino v Brandýse nad Labem pro příznivce basketbalu. Budeme sledovat společně film Zlatý podraz. Cena lístku je 70 Kč a bude se platit na místě. Prosím hlašte předběžně, kdo by měl o akci zájem. Promítání začne v 18:00. 

 

Přejeme hezký den

Trenéři

čtvrtek, 18 říjen 2018 05:52

Zrušení tréninku

Napsal(a)

Dnešní trénink (18. 10.) bude  zrušen. 

úterý, 02 říjen 2018 10:47

Trička

Napsal(a)

Vážení rodiče, 

  konečně dorazily veškeré faktury ze soustředění. Nakonec se nám podařilo dosáhnout na některé množstevní slevy a také nám na soustředění přispěl klub (nájem tělocvičny atd.), proto nám přebylo něco málo peněz z toho, co jsme od Vás vybrali. Z přebývajících peněz budou uhrazena trička na příští sezónu, takže je nyní platit nemusíte. Kdo na soustředění nebyl, prosím o uhrazení 200 Kč. 

 

Strana 1 z 3
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok