Menu
pondělí, 16 září 2019 09:27

Změna času tréninků

Napsal(a)

Změna tréninků od 16.9.2019

Pondělí   16,00-17,30

Středa   16,00-17,30

pondělí, 16 září 2019 06:14

Týden 16.-22.9.2019

Napsal(a)

Pondělí 16.9. - Trénink 16,00-17,30

Úterý 17.9. - Trénink 15,00-16,30 (hala Sportcentrum)

Středa 18.9. - Trénink 16,00-17,30

Pátek-Neděle 20.9.-22.9. Turnaj na Spartě (viz. samostatný článek)

pondělí, 09 září 2019 12:03

Turnaj 20.-22.9.2019

Napsal(a)

Hraje se 4x8 minut hrubého času (čas se zastavuje u TH, při delším přerušení a poslední 2 minuty zápasu)

hala: Kuncova 1617/3, Praha 5 - Stodůlky (velká hala Sparty)

Pátek 20.9.2019

15,30   BA Sparta - BKB

odjezd:¨13,45 od Penny

auta: Prosím o info, kdo by mohl jet takhle brzo!!!

Petr 3, Marcela 4, Hanka 3, Marek 4

nominace: Kenny, Prokop, Fífa, Fíla, Luky Hof, Kuba, Péťa, David, Mates, Matěj, Luky Hl., Ondra

Šimon asi jen pátek,  Martin B. pátek a neděle

Sobota 21.9.2019

10,20   BK Děčín - BKB

15,40   BKB - Sokol Pražský

odjezd: 8,30 od Penny

nominace: jako v pátek

Neděle 22.9.2019

9,50   BKB - BK Loko Plzeň

15,10   BK Pardubice - BKB

odjezd: 8,00 Od Penny

nominace: jako v pátek

 

Prosím o pomoc s dopravou!

S sebou: oba dresy + další věci na basket, pití, velkou svačinu a peníze na oběd (v sobotu a v neděli si někam dojdeme)

neděle, 08 září 2019 16:21

Zápasy 15.9.2019

Napsal(a)

BK Beroun - BK Brandýs n.L.   36:89 (20:38)

Body: Brzák 16, Holubec a Štajer po 12, Martins (TH 2/0) a Stieber (TH 3/0) po 10, Vaverka 7 (TH 2/1), Hofman (TH 2/2) a Bodlák po 6, Řebíček 4, Soukup, Richter a Horák po 2, Hlavatý (TH 2/0), Syrový, Holub

BK Beroun - BK Brandýs n.L.   30:93 (17:43)

Body: Brzák 24, Štajer 12, Hofman, Vaverka a Stieber po 8, Holubec a Bodlák po 6, Martins 5, Hlavatý, Holub a Řebíček po 4, Syrový a Horák po 2, Soukup, Richter

pátek, 09 srpen 2019 09:54

Termínová listina 2019/2020

Napsal(a)

20.9.- 22.9.   Turnaj na Spartě (Sparta, Sokol Pražský, Děčín, Pardubice, Plzeň, BKB)

pátek - 1 zápas

sobota a neděle - každý den 2 zápasy

28.9.   BKB - Wizards

12.10   Velká Ohrada - BKB

26.10.   BKB - Juventa

9.11.   Sparta - BKB

10.11.   BKB - BŠ Tygři

23.11.   Poděbrady - BKB

7.12.- 8.12.   KVALIFIKACE

14.12.   BKB - Roudnice

11.1.   BKB - Beroun

25.1.- 26.1.   KVALIFIKACE

8.2.   Wizards - BKB

22.2.   BKB - Velká Ohrada

23.2.   Juventa - BKB

7.3.   BKB - Sparta

21.3.   BŠ Tygři - BKB

4.4.   BKB - Poděbrady

25.4.   Roudnice - BKB

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok