Menu
pondělí, 17 únor 2020 09:27

trénink 21.2. + Pardubice 21.2.2020

Napsal(a)

Pátek 21.2. - trénink NENÍ!

 

Zápas ČR - Dánsko v Pardubicích v pátek 21.2. - INFO V U14

doprava autobusem, kdo plánuje vlastní dopravu, napíše obratem, díky

čtvrtek, 30 leden 2020 08:57

zápasy 8.2.2020

Napsal(a)

BC Wizards (mix) - BK Brandýs n.L.   2:176 (0:90)

Body: Hofman 34, Štajer 20, Stieber 18, Martins 17 (TH 2/1), Bodlák a Vaverka po 16, Vlček 13 (TH 4/1), Řebíček 12, Richter 10, Horák 8, Hlavatý a Bártů po 6

BC Wizards (mix) - BK Brandýs n.L.   4:114 (2:63)

Body: Vaverka 18, Martins 17 (TH 2/1), Hofman a Štajer po 14, Bodlák a Vlček po 10, Stieber 9 (TH 4/1), Řebíček 8, Richter a Bártů po 6, Hlavatý 2, Horák

 

Pozn. Další hrací víkend U13B (22.2.-23.2.) bude VOLNO!!!

přeložené zápasy s Velkou Ohradou na 5.4. a Nymburkem na 26.4.2020

úterý, 28 leden 2020 08:16

soustředění 2020

Napsal(a)

Soustředění 2020

Termín: 23.8.-28.8.2020

Místo: Jilemnice

Cena: 3.500 Kč

Záloha: 1.500 Kč splatná do 30.4.2020

Doplatek: 2.000 Kč splatný do 31.7.2020

Na vyžádání vystavíme i fakturu

Prosím o potvrzení účasti

 

V týdnu od 17.8. budou probíhat tréninky v Brandýse

pondělí, 20 leden 2020 15:08

zápasy 25.-26.1.2020 - kvalifikace o NF

Napsal(a)

Sobota 25.1.2020

BK Kladno - BK Brandýs n.L.   46:87 (27:43)

Body: Brzák 19 (TH 2/2), Bodlák (TH 5/2) a Martins po 12, Vaverka 10, Vlček 8 (TH 2/2), Richter, Hofman a Stieber po 6, Řebíček 4 (TH 2/2), Horák a Holub po 2, Hlavatý, Soukup, Syrový

 

Neděle 26.1.2020

BK Brandýs n.L. - BK Kladno   88:18 (40:11)

Body: Martins 17 (TH 5/3), Stieber (TH 2/0) a Vlček po 14, Hofman a Bodlák po 10, Řebíček 9, Brzák 7 (TH 2/1), Vaverka 5 (TH 4/3), Richter 2 (TH 2/0), Hlavatý (TH 2/0), Syrový, Horák, Holub

 

Postup na Národní finále U13B laughing

8.-10.5.2020

Pardubice

sobota, 04 leden 2020 12:53

zápasy 11.-12.1.2020

Napsal(a)

Sobota 11.1.2020

BK Brandýs n.L. - BK Beroun   98:22 (45:12)

Body: Brzák 16, Štajer 15 (TH 2/1), Syrový 10, Martins 9 (TH 2/1), Bodlák (TH 2/0), Holubec a Vlček po 8, Hofman 6 (TH 2/0), Richter 4, Soukup (TH 1/1) a Vaverka po 3 (TH 2/1), Horák (TH 2/0), Hlavatý, Řebíček a Holub po 2, Stieber

BK Brandýs n.L. - BK Beroun   83:20 (35:9)

Body: Richter 13 (TH 3/1), Brzák (TH 2/2) a Štajer po 12, Vaverka a Hofman po 10, Holub, Martins a Bodlák po 6, Vlček (TH 2/0) a Holubec po 4, Řebíček (TH 2/0), Hlavatý, Horák, Soukup

 

Neděle 12.1.2020

BK Brandýs n.L. - BA 2006 Roudnice n.L.   122:10 (61:4)

Body: Hofman 24 (TH 2/0), Martins 15 (TH 2/1), Holubec a Vlček po 14, Vaverka 11 (TH 2/1), Bodlák a Štajer po 10, Holub 6, Syrový (TH 1/0), Richter, Řebíček a Brzák po 4, Horák 2, Hlavatý

BK Brandýs n.L. - BA 2006 Roudnice n.L.   99:10 (52:0)

Body: Hofman a Brzák po 18, Vaverka 10 (TH 2/0), Štajer 9 (TH 2/1), Richter (TH 2/0), Martins a Bodlák po 8, Vlček 6, Holub a Řebíček po 4, Holubec (TH 4/2), Syrový a Horák po 2, Hlavatý (TH 2/0)

úterý, 10 prosinec 2019 09:32

turnaj 3.1.-5.1.2020

Napsal(a)

Pátek 3.1. 

BK Brandýs n.L.  -  BA Sparta Praha  77:47 (42:22)

Body: Martins 14 (TH 4/2), Brzák 13 (TH 3/3), Richter 12 (TH 3/0), Vaverka (TH 1/0) a Štajer (TH 12/4) po 10, Horák 8, Stieber 6 (TH 2/0), Hofman a Řebíček po 2, Soukup (TH 2/0), Holub, Syrový

BK Brandýs n.L.  -  Sokol Pražský   67:39 (41:12)

Body: Brzák 15 (TH 2/1), Holubec 13 (TH 4/1), Stieber 8 (TH 2/0), Martins (TH 4/1) a Hofman (TH 2/1) po 7, Vaverka 6, Vlček 4 (TH 1/0), Richter 3 (TH 2/1), Horák (TH 1/0) a Řebíček po 2, Soukup, Syrový, Holub

 

Sobota 4.1.

BK Brandýs n.L.  - Sokol Nová Paka   97:38 (56:22)

Body: Martins 16 (TH 2/2), Stieber 14 (TH 2/0), Richter 11 (TH 2/1), Brzák 10 (TH 2/0), Vaverka 9 (TH 2/1), Bodlák 7 (TH 2/1), Holubec (TH 4/0) a Horák po 6, Soukup 5 (TH 2/1), Hofman 4, Řebíček 3 (TH 2/1), Vlček (TH 4/0), Syrový (TH 2/0) a Holub po 2 

BK Brandýs n.L. - Weisenfels   53:62 (30:28)

Body: Brzák 16 (TH 3/0), Martins 10 (TH 2/2), Vaverka (TH 6/2) a Holubec (TH 1/0) po 8, Stieber 6 (TH 2/0), Bodlák 3 (TH 4/1), Hofman 2, Soukup, Syrový, Richter, Řebíček, Horák, Vlček

 

Neděle 5.1.

zápas o 3.místo

BK Brandýs n.L. - BA Sparta Praha   60:45 (32:26)

Body: Brzák 27 (TH 6/5), Martins (TH 12/5) a Vaverka (TH 4/1) po 9, Stieber 4 (TH 4/2), Hofman 3 (TH 2/1), Holubec (TH 2/0), Soukup, Horák a Bodlák po 2, Syrový, Richter, Řebíček, Holub, Vlček

čtvrtek, 28 listopad 2019 06:51

zápasy 7.12.2019

Napsal(a)

BK Brandýs n.L. - BA Juventa Nymburk   109:11 (50:7)

Body: Brzák 28, Štajer 20 (TH 4/2), Bodlák 14 (TH 2/0), Vaverka 13 (TH 4/1), Martins 7 (TH 1/1), Řebíček (TH 4/0) a Richter po 6, Hlavatý 5 (TH 2/1), Holub 4, Horák (TH 4/0), Soukup a Syrový po 2

BK Brandýs n.L. - BA Juventa Nymburk 92:26 (55:11)

Body: Štajer 26 (TH 2/0), Řebíček 12 (TH 1/0), Martins 10 (TH 2/0), Bodlák 9 (TH 4/1), Brzák 8, Holub 6, Soukup 5 (TH 4/1), Hlavatý, Richter, Vaverka (TH 4/2) a Horák (TH 4/2) po 4

úterý, 12 listopad 2019 12:55

zápasy 23.11.2019

Napsal(a)

BK Brandýs n.L. - Basket Poděbrady   89:28 (55:14)

Body: Štajer (TH 1/1) a Brzák (TH 3/1) po 21, Martins 7 (TH 2/1), Vaverka (TH 2/2) a Řebíček (TH 2/0) po 6, Bodlák (TH 2/1) a Hlavatý (TH 4/1) po 5, Hofman (TH 2/0) a Stieber po 4, Horák (TH 2/1) a Syrový (TH 1/1) po 3, Holubec (TH 2/0) a Holub po 2, Soukup

BK Brandýs n.L. - Basket Poděbrady   57:19 (24:11)

Body: Hofman 14 (TH 2/0), Holubec 9 (TH 1/1), Martins a Štajer po 8, Syrový, Vaverka a Brzák (TH 2/0) po 4, Horák (TH 2/0). Bodlák a Holub po 2, Hlavatý (TH 2/0), Řebíček (TH 4/0), Soukup, Stieber

středa, 30 říjen 2019 14:29

Zápasy 9.-10.11.2019

Napsal(a)

Sobota 9.11.2019

BA Sparta Praha - BK Brandýs n.L.   12:94 (12:45)

Body: Brzák 24, Stieber 16, Hlavatý 9 (TH 2/1), Hofman 8, Bodlák 7 (TH 2/1), Vaverka (TH 2/0), Řebíček a Holubec po 6, Martins (TH 2/0) a Holub po 4, Syrový 2 (TH 2/0), Richter (TH 2/1) a Horák (TH 4/1) po 1, Soukup

BA Sparta Praha - BK Brandýs n.L.   9:97 (3:49)

Body: Vaverka 18, Brzák 16 (TH 5/1), Bodlák 12, Holubec 11 (TH 4/1), Hlavatý 10, Stieber 9 (TH 1/1), Řebíček 5 (TH 2/1), Soukup, Hofman a Martins po 4, Horák a Holub po 2, Syrový, Richter

 

Neděle 10.11.2019

BK Brandýs n.L. - BŠ Tygři Praha   55:45 (33:20)

Body: Brzák 20 (TH 5/2), Vaverka 18 (TH 10/8), Bodlák 6 (TH 4/4), Martins 4 (TH 2/0), Řebíček (TH 4/0), Holubec a Horák po 2, Stieber 1 (TH 2/1), Hlavatý, Soukup, Syrový, Richter

BK Brandýs n.L. - BŠ Tygři Praha   39:42 (22:23)

Body: Brzák (TH 6/1) a Stieber (TH 2/1) po 7, Holubec 5 (TH 2/1), Hlavatý 4, Syrový (TH 2/0), Soukup, Richter, Řebíček, Vaverka, Horák, Martins a Bodlák po 2, Holub

čtvrtek, 10 říjen 2019 14:00

Přeložená utkání U13B

Napsal(a)

1) BKB - Velká Ohrada se bude hrát místo 22.2. v neděli 5.4.2020 (22.2. jarňáky VO)

Vždy se snažíme překládat do víkendů U13!

Strana 1 z 2
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok