Menu
úterý, 15 říjen 2019 09:40

služba 19.10.2019 + zápas U15

Napsal(a)

Sobota 19.10.2019 služba na U12B

9,00 a 10,45 (levá tělocvična)

Denis, Kenneth, ???

 

Úterý 22.10.2019

BK Brandýs - TJ AŠ Mladá Boleslav

Začátek zápasu: 17:30

Sraz: 17:00 převlečení na hřišti (nominace ve čtvrtek na tréninku)

pondělí, 07 říjen 2019 08:41

zápasy 19.-20.10.2019

Napsal(a)

Sobota 19.10.2019

15,00 BA Nymburk - BK Brandýs n.L.

hala: ZŠ Komenského 589, Nymburk

odjezd: 13,30 od Penny

nominace:

 

Neděle 20.10.2019

9,00 Sokol Pražský - BK Brandýs n.L.

hala: Sokol Pražský, Žitná 42, Praha 2

odjezd: 7,30 od Penny

nominace:

 

Prosím o pomoc s dopravou!

čtvrtek, 26 září 2019 12:20

zápasy 5.-6.10.2019

Napsal(a)

Sobota 5.10.2019

BK Brandýs n.L. - Válečníci Děčín   35:76 (15:47)

Body: Kejmar 11 (TH 3/3), Martins 8 (TH 4/0), Holubec 7 (TH 5/1), Vaverka 5 (TH 2/1), Hlushko (TH 4/2) a Lukeš (TH 2/0) po 2, Richter, Kostkuba, Hubka, Ištok, Pilný

Neděle 6.10.2019

BK Brandýs n.L. - BK Kondoři Liberec   65:31 (30:11)

Body: Martins 17 (TH 7/3), Hanitz 12, Holubec 10, Vaverka 9 (TH 2/1), Kejmar 6 (TH 2/2), Richter (TH 2/2) a Lukeš (TH 4/2) po 4, Hlushko 3 (TH 6/1), Stieber (TH 2/0), Pilný (TH 2/0), Kostkuba, Hubka, Ištok

pondělí, 23 září 2019 06:29

Zápas 30.9.2019

Napsal(a)

Slavoj BK Litoměřice - BK Brandýs n.L.   56:61 (22:34)

Body: Štajer 17 (TH 2/1), Vaverka 13 (TH 3/1), Kejmar 9 (TH 6/3), Holubec (TH 4/0) a Lukeš (TH 2/0) po 6, Stieber 4, Martins 3 (TH 2/1), Hlushko 2 (TH 2/0), Pilný 1 (TH 2/01), Řebíček, Kostkuba, Hubka, Ištok

čtvrtek, 05 září 2019 12:48

Informace k soutěži U15

Napsal(a)

Letos budou kluci ročníku 2006 hrát tyto soutěže: Ligu U14B a NRL U15B.

Proto počítejte i s termíny zápasů pro kategorii U15B (začíná se 14.9. a 15.9.)

odkaz:https://stc.cbf.cz/menu-1/souteze.html, mužská složka, U15

Trenérem kategorie U15B je Milan Tomášek, omluvenky z tréninků ve čtvrtek a zápasů pište tedy jemu na č. 734 386 973

neděle, 23 červen 2019 11:01

sezóna 2019/2020

Napsal(a)

Žákovská liga U14B

skupina D:

Slavoj Litoměřice, BA Nymburk, Sokol Pražský, BK Děčín, Kondoři Liberec, Sokol Kbely, BK Brandýs n.L.

Termíny utkání (utkání ve skupině)

19.10. Nymburk-BKB

20.10. Sokol Pražský-BKB

2.11. BKB-Kbely

3.11. Kbely-BKB

16.11. BKB-Litoměřice

30.11. Liberec-BKB

1.12. Děčín-BKB

14.12. BKB-Sokol Pražský

15.12. BKB-Nymburk

Další termíny:

18.1.-19.1, 1.2.-2.2., 15.2.-16.2., 29.2.-1.3., 14.3.-15.3., 28.3.-29.3., 18.4.-19.4.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok