Menu
pondělí, 17 únor 2020 07:41

trénink 18.2.2020

Napsal(a)

Úterý 18.2. - 15,00-16,30 Sportcentrum

21.2. - Pardubice 

20:10 Česká republika - Dánsko

ODJEZD OD SPORTCENTRA V 17.45 HOD.

NA AUTOBUS VYBÍRÁME 150,-/OSOBU - pošlete prosím na účet!

Trénink v pátek bude takto: ???

 

Péťa - 3x

Tonda - 4x

Luky Hl. - 2x

Martin B. - 4x - AUTEM

Fífa - 2x

Luky H. - 2x

Vadim - 1x

Míša - 4x

Adam S. - 1x

Vojta - 4x

Šimon - 2x

David - 1x

Kuba - 2x

Fíla - 1x

celkem 33x

neděle, 02 únor 2020 17:57

zápasy 15.-16.2.2020

Napsal(a)

Sobota 15.2.2020

BK Brandýs n.L. - Slavoj BK Litoměřice   68:30 (36:12)

Body: Martins 19 (TH 4/0), Stieber 14, Vlček 10 (TH 4/0), Hlushko 7 (TH 5/1), Vaverka (TH 6/2) a Štajer (TH 2/0) po 6, Hanitz 4 (TH 1/0), Holubec 2, Kostkuba, Hubka, Ištok, Pilný

Neděle 16.2.2020

BK Brandýs n.L. - BA 2006 Roudnice n.L.   55:75 (28:52)

Body: Martins 12 (TH 2/0), Vlček 11 (TH 4/1), Vaverka (TH 7/2) a Holubec (TH 2/1) po 10, Stieber a Hanitz po 4, Hubka a Hlushko (TH 2/0) po 2, Kostkuba, Ištok, Pilný

úterý, 28 leden 2020 08:10

soustředění 2020

Napsal(a)

Soustředění 2020

Termín: 23.8.-28.8.2020

Místo: Jilemnice

Cena: 3.500 Kč

Záloha: 1.500 Kč splatná do 30.4.2020

Doplatek: 2.000 Kč splatný do 31.7.2020

Na vyžádání vystavíme i fakturu

Prosím o potvrzení účasti

 

V týdnu od 17.8. budou probíhat tréninky v Brandýse

středa, 22 leden 2020 08:49

zápas 2.2.2020

Napsal(a)

BK Děčín - BK Brandýs n.L.   77:42 (35:24)

Body: Lukeš 12 (TH 6/2), Martins (TH 6/2) a Vlček (TH 4/2) po 8, Vaverka 7 (TH 6/3), Stieber 3 (TH 8/1), Kostkuba a Ištok po 2, Řebíček, Pilný

sobota, 04 leden 2020 13:08

zápasy 18.-19.1.2020

Napsal(a)

Sobota 18.1.2020

Sokol Žižkov - BK Brandýs n.L.   55:73 (30:35)

Body: Martins 27 (TH 7/4), Stieber 11 (TH 4/1), Holubec 10, Vaverka 9 (TH 4/4), Štajer 6 (TH 5/0), Hlushko 4 (TH 2/0), Lukeš (TH 4/2), Kostkuba a Řebíček po 2, Hubka, Ištok, Pilný

Neděle 19.1.2020

TJ Sokol Kbely - BK Brandýs n.L.   79:48 (39:25)

Body: Martins 14 (TH 3/0), Holubec 12 (TH 2/1), Hlushko 7 (TH 2/1), Vaverka 5 (TH 3/3), Kostkuba 4, Stieber (TH 2/1) a Lukeš (TH 2/1) po 3, Hubka, Ištok, Pilný, Řebíček

Strana 1 z 3
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok