Menu
čtvrtek, 06 červen 2019 11:38

Rozlučka se sezónou

Napsal(a)

Milí rodiče i hráči, 

  v pátek 14. června v 18:00 jste všichni zváni na terasu Sportcentra na rozloučení se sezónou. K dispozici bude drobné občerstvení, sportovní oblečení si sebou brát nemusíte, již půjde jen o posezení a popovídání si před koncem sezóny. 

Pokud to bude možné, prosím, potvrďte svou účast, abychom podle toho naplánovali množství občerstvení. 

 

Díky a přeji hezký den

Trenérka Kačka

úterý, 04 červen 2019 12:42

Informace k sezóně 2019/2020

Napsal(a)

Milí hráči, 

  rozhodli jsme se s trenéry přihlásit na další sezónu nadregionální soutěž U15. Ta je primárně určena pro hráče 2005 a mladší, aby se však nestalo, že někteří hráči nebudou mít, kde hrát, budeme nadregion hrát mimo soutěž. To znamená, že za nás boudou moci nastoupit i někteří hráči narození v roce 2004. 

Dále jsme také vybojovali ligovou soutěž U17 pro hráče narozené v roce 2003, kteří budou doplněni hráči narozenými v roce 2004. 

Pokud si někdo není jistý, ve které kategorii bude příští rok hrát, napište mě nebo Milanovi. 

 

Zároveň hlásím, že od 13. června do 30. června jsem na dovolené a nebudu na telefonu ani mailu k zastižení. V případě nejvyšší potřeby, kontaktujte Milana.

 

Mějte se 

trenérka Kačka

Příští týden jsou všechny tréninky zrušeny. 

Děkujeme za pochopení

Trenéři 

středa, 27 únor 2019 12:46

Soustředění 2019

Napsal(a)

Soustředění 2019

Soustředění proběhne opět ve stejném areálu jako loni v termínu od soboty 24.srpna do čtvrtka 29. srpna. 

Cena soustředění bude letos 4300,- (Oproti loňsku trochu zvedli ceny). V ceně je ubytování, strava (snídaně, obědy, večeře, druhé večeře a celodenní pitný režim), doprava autobusem na místo a zpět a pronájem tělocvičny a dalších prostor (jeden večer půjdeme např. do regenerace.)

Prosím o závazné přihlášení Vašich dětí do konce března, zaplacení zálohy 1000,- do konce května a doplacení zbytku (tedy 3300,-) do konce července. Případně se samozřejmě můžeme domluvit na nějakých splátkách, podle toho, jak Vám to bude vyhovovat. 

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. 

Trenéři

 

Přikládám ještě webové stránky ubytování: 

https://tedec-prostredni-lanov.booked.cz/

 

středa, 27 únor 2019 12:42

Jarní prázdniny

Napsal(a)

Vážení rodiče, milí hráči, 

  v době jarních prázdnin, tedy 25.2. -3.3. nebudou probíhat žádné tréninky. Kvůli malému počtu hráčů se nebude hrát ani původně plánované utkání v sobotu 2.3., to se odehraje v náhradním termínu v úterý 19.3. od 17:15. 

 

Děkujeme za pochopení 

trenéři

neděle, 03 únor 2019 12:57

Ples, příspěvky, cesťáky

Napsal(a)

Vážení rodiče, 

 srdečně Vás zveme na tradiční basketbalový ples, který se bude konat v Sojovicích 8. 3. 2019 od 19:30. Lístky jsou k dostání v kanceláři BK Brandýs (Výletní ulice), případně je můžu donést klukům na trénink. Součástí lístků je i autobusová doprava na místo a zpět. Cena lístků je 250 Kč. Pokud by se chtěl někdo podílet na tombole, sběrné místo toho, co se rozhodnete věnovat, je taktéž v kanceláři. Budeme vděční za každou drobnost. Téma letošního plesu je 1. republika. 

 

Příspěvky:

 přiblížila se doba odevzdání příspěvků za září - prosinec 2018, proto, prosím, abyste si všichni v tabulce zkontrolovali platby. A kdo nemá zaplaceno, aby platbu, co nejdříve odeslal. (Tabulka je aktuální k datu 3.2. 2019). 

 

Cesťáky:

Pokud jste jezdili s námi vozem a komě svého dítěte jste vozili i další pasažéry, máte nárok na proplacení cestovného. Pokud o něj máte zájem, ozvěte se mi, zda chcete cestovné zaslat zpět na účet, nebo třeba strhnout z příspěvků. Pokud se rozhodnete cestovného vzdát, půjde tato částka do fondu pro děti, ze kterého jsou hrazeny například vánoční dárky, nebo závěrečná rozlučka. Každého příspěvku si vážíme a děkujeme. Pokud se někdo o cestovné nepřihlásí, automaticky propadá do tohoto fondu :) 

 

Děkujeme za pochopení

 

Trenéři

Strana 1 z 4
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok