Menu
sobota, 25 leden 2020 13:31

Cesťáky

Napsal(a)

Milí rodiče, 

   dala jsem dohromady cesťáky za období září-prosinec 2019. Pokud budete chtít někdo peníze zaslat, nebo třeba strhnout z příspevků, ozvěte se mi. Pokud se neozvete, peníze automaticky propadají do fondu, ze kterého dětem platím například rozlučku na konci sezóny, vánoční dárky atp. 

 

Díky a při hezký den

Trenérka Kačka

úterý, 15 říjen 2019 12:17

Hromadné focení

Napsal(a)

Hromadné focení celého klubu proběhne ve středu 13. 11. v 18:15  v tělocvičně (prosíme, abyste byli na místě nejdříve v 18:05 - příliš velké množství lidí na místě narušuje předchozí tréninky). 

Sebou basketbalovou obuv a letošní převlekové triko. 

Doufáme, že dorazíte v co největším počtu. 

čtvrtek, 05 září 2019 13:27

Turnaj o víkendu 7.-8.9.

Napsal(a)

V sobotu a v neděli se náš klub zúčastní turnaje, který se bude hrát ve Sportcentru. Buďte, prosím, vždy na místě půl hodiny před zápasem

časy zápasů: Sobota 17:30

                  Neděle: 9:30

 

Nominace proběhne na dnešním tréninku. 

 

K. 

středa, 04 září 2019 12:28

Sezóna 2019/2020 - platby

Napsal(a)

Vážení rodiče, 

 soustředění bylo úspěšně zaplaceno a díky množstevní slevě zbylo každému 200 Kč. Tedy, kdo byl na soustředění, nemusí nosit peníze za trička. Kdo na soustředění nebyl, poprosím Vás, abyste v průběhu září poslali 200 Kč, ideálně prosím, na účet. Já na tréninky nebudu chodit, tak ať to Milan nemusí hlídat, než mi to předá. Případně mi do poznámky napiště, že jsou to peníze za tričko. 

Loňská sezóna tedy byla ukončena a vše zaplaceno, někteří jste platili i přes prázdniny, nebo se ke mě dostaly Vaše peníze nějakým jiným způsobem, v tom případě máte již v tabulce vyznačeno, kolik má kdo předplaceno na další sezónu. Zkontrolujte si, prosím, zda vše sedí a případně mě kontakjte a já vše napravím. 

Pokud jde o platby příspěvků, opět se platí 350 Kč na měsíc na stejný účet jako loni. Poprosím Vás zda by bylo možné do poznámky trochu označit, co je to za platbu, aby se mi v tom lépe orientovalo - ideálně se jménem dítěte. 

 

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat

trenérka Kačka

 

pondělí, 12 srpen 2019 11:49

Soustředění 2019

Napsal(a)

Sraz: 24. srpna v 9:45 na parkovišti u školy, v 10:00 odjezd. 

        Sebou nezapomeňte potvrzení o bezinfekčnosti a souhlas s poskytnutím lékařské péče (je to stejné jako každý rok). Kdo neodevzdával loni, tak také kartičku pojištěnce. Kdo si nepamatuje, jestli kopii loni odebzdával, radši klukům aspoň kopii kartičky vytiskněte znovu. Nebo jim dejte originál do peněženky, už jsou to velcí kluci, tak by to mohli zvládnout neztratit. 

Bydlíme a trénujeme opět jako loni v prostředním Lánově, kluky bude doprovázet klasické trenérské trio Milan, Jirka, Štěpán Hrdina. Jednou půjdeme s kluky do regenerace, tak jim nezapomeňte přibalit i plavky. 

Sebou musí mít kluci hlavně věci na trénink a pevnou sportovní obuv do haly i venku (budeme běhat i do kopců atd.- z toho důvodu by bylo fajn i mít pokrývku hlavy a také alespoň jednu mikinu, po večerních trénincíh už bývá v Lánově celkem chladno), nezapomeňte také švihadlo, míč a alespoň jednu lahev. Stejně jako loni si budou moct kluci dotáčet vodu a šťávu na recepci. 

Můžete klukům dát nějaké drobné kapesné, obvykle se občas za odměnu stavujeme v místní samoobsluze. 

Strava bude formou snídaně, obědu, večeře a druhé večeře. Klidně jim ještě přibalte nějaké drobnosti k svačině (sušenku atd.) Nevozte, prosím, nic, co podléhá rychlé zkáze (nebudeme mít k dispozici lednice). Každý už si svoje svačiny bude řešit sám, trenéři nebudou jídlo navíc shromažďovat u sebe. Myslím, že čtyři jídla denně (s možností přídavků po libosti) je dostatečné množstí, a proto to není třeba se svačinkami přehánět. 

 

Návrat: autobus nás vyzvedne ve čtvrtek 29. srpna v 16:00 v Prostředním Lánově. V Brandýse tedy budeme před 18:00 hodinou. (Opět u školy na parkovišti). 

 

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat. 

Těšíme se 

Trenéři 

čtvrtek, 06 červen 2019 11:38

Rozlučka se sezónou

Napsal(a)

Milí rodiče i hráči, 

  v pátek 14. června v 18:00 jste všichni zváni na terasu Sportcentra na rozloučení se sezónou. K dispozici bude drobné občerstvení, sportovní oblečení si sebou brát nemusíte, již půjde jen o posezení a popovídání si před koncem sezóny. 

Pokud to bude možné, prosím, potvrďte svou účast, abychom podle toho naplánovali množství občerstvení. 

 

Díky a přeji hezký den

Trenérka Kačka

Strana 1 z 5
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok