Menu
neděle, 03 únor 2019 12:57

Ples, příspěvky, cesťáky

Vážení rodiče, 

 srdečně Vás zveme na tradiční basketbalový ples, který se bude konat v Sojovicích 8. 3. 2019 od 19:30. Lístky jsou k dostání v kanceláři BK Brandýs (Výletní ulice), případně je můžu donést klukům na trénink. Součástí lístků je i autobusová doprava na místo a zpět. Cena lístků je 250 Kč. Pokud by se chtěl někdo podílet na tombole, sběrné místo toho, co se rozhodnete věnovat, je taktéž v kanceláři. Budeme vděční za každou drobnost. Téma letošního plesu je 1. republika. 

 

Příspěvky:

 přiblížila se doba odevzdání příspěvků za září - prosinec 2018, proto, prosím, abyste si všichni v tabulce zkontrolovali platby. A kdo nemá zaplaceno, aby platbu, co nejdříve odeslal. (Tabulka je aktuální k datu 3.2. 2019). 

 

Cesťáky:

Pokud jste jezdili s námi vozem a komě svého dítěte jste vozili i další pasažéry, máte nárok na proplacení cestovného. Pokud o něj máte zájem, ozvěte se mi, zda chcete cestovné zaslat zpět na účet, nebo třeba strhnout z příspěvků. Pokud se rozhodnete cestovného vzdát, půjde tato částka do fondu pro děti, ze kterého jsou hrazeny například vánoční dárky, nebo závěrečná rozlučka. Každého příspěvku si vážíme a děkujeme. Pokud se někdo o cestovné nepřihlásí, automaticky propadá do tohoto fondu :) 

 

Děkujeme za pochopení

 

Trenéři

Číst 66 krát
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok