Menu
úterý, 21 listopad 2023 21:58

Mistrovská utkání 9.-10.12.2023

Sobota 9.12.2023

BK Brandýs n.L. „A“   -  Basket Poděbrady „A“                    58:60 (17:14, 27:31, 44:41)

Body: Březinová 17, Martínková 8, Votrubová Kateřina 8, Votrubová Klára 8, Kynclová 5, Najmanová 4, Bodláková 4, Hamplová 2, Tomková 2

V posledním domácím utkání r.2023 jsme hostili tým Poděbrad. Od úvodní minuty se odehrával zcela vyrovnaný souboj, který trval až do konce zápasu, kde se štěstí přiklonilo na stranu hostí.

Neděle 10.12.2023

Basket Poděbrady „A“   -  BK Brandýs n.L. „A“                    61:62 (17:10, 32:20, 46:42)

Body: Bodláková 12, Votrubová Klára 11, Hamplová 10, Tomková 9, Najmanová 6, Martínková 6, Votrubová Kateřina 5, Kynclová 3.

V nedělní odvetě nám utekl první poločas, kdy jsme ztráceli až 15 bodů. Holky nic nezabalily a postupně se domácím přibližovaly a konečném skoré opět rozhodovala poslední minuta utkání. Tentokrát bylo více štěstí na naší straně a vyhráváme o zlatý bod.

Číst 93 krát Naposledy změněno sobota, 30 prosinec 2023 20:32