Menu
pátek, 29 září 2023 22:58

Mistrovská utkání 14.-15.10.2023

Sokol Podolí – BK Brandýs n.L. „A“                         78:54 (17:16, 33:26, 64:40)

Body: Hamplová 13, Tomková 11, Bodláková 8, Růžičková 5, Votrubová Klára 5, Najmanová 5, Martínková 4, Klanicová 3

Po měsíční pauze jsme zajížděli opět na palubovky soupeře a znovu na Moravu. Bohužel měsíční pauza byla znát a bohužel v nekompletní sestavě jsme drželi v sobotu krok do poločasu a utkání rozhodla 3 čtvrtina. V té poslední jsme opět byli vyrovnaným soupeřem. Holky zaslouží pochvalu, že utkání nevypustily a určitě víme, co zlepšit.

Vlčice Žďár – BK Brandýs n.L. „A“                     50:71 (11:18, 24:28, 36:50)

Body: Martínková 14, Tomková 13, Kynclová 12, Hamplová 9, Bodláková 8, Najmanová 6, Votrubová Klára 4, Růžičková 3, Huláková 2

V nedělním utkání jsme byli lepším týmem, hlavně ve druhém poločase a zcela zaslouženě bereme z toho zápasu výru. Za zmínku stojí TH 12/12!!!

Za 3 týdny nás čekají další dvě utkání a opět na palubovkách soupeřů.

Číst 222 krát Naposledy změněno středa, 25 říjen 2023 22:10