Menu
středa, 25 říjen 2023 22:10

Mistrovská utkání 4.-5.11.2023

Sobota 4.11.2023

Škoda Energo Mladá Boleslav – BK Brandýs n.L. „A“         60:70 (18:18, 30:35, 45:52)

I páté i šesté utkání této sezóny jsme hráli na palubovkách soupeřů. V sobotu v MB jsme po vyrovnané první čtvrtině domácím odskočili na poločasových 5 bodů. Ve třetí kvartě jsme toto navýšili o dalších sedm bodů. Domácí ještě snížili na tříbodový rozdíl, holky závěr zvládly a utkání jsme dotáhli do vítězného konce.

Body: Bodláková 13, Najmanová a Hamplová 11, Votrubová Kateřina 9, Martínková 8, Kynclová 7, Votrubová Klára 6, Růžičková 3, Tomková 2

Neděle 5.11.2023

Loko Trutnov „B“ – BK Brandýs n.L. „A“                          59:67 (11:13, 26:33, 40:50)

V nedělním zápase na palubovce Kary Trutnov jsme chtěli navázat na sobotní výhru. Průběh utkání se podobal tomu sobotnímu, kdy jsme drželi náskok po celou dobu a zaslouženě jsme zvítězili. Holky zaslouží velkou pochvalu a velké poděkování Rendě za odtrénování.

Body: Votrubová Kateřina 22, Martínková 8, Tomková, Kynclová, Bodláková a Růžičková 6, Votrubová Klára a Hamplová 5, Najmanová 3

Za 2 týdny nás čekají první dvě utkání na domácí palubovce a určitě budeme chtít plně bodovat.

Číst 97 krát Naposledy změněno pondělí, 06 listopad 2023 09:48